کینگستون تا به حال درخشان 40 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک برنده جایزه خبرنگار مقاله نویس و نویسنده. او این هفته در سن 62. در اینجا نگاهی به برخی از به یاد ماندنی ترین داستان را پوشش می دهد.


کانادا ثروتمندترین خانواده Thomsons هستند به ارزش $23.8 میلیارد…و آنها فقط یک کمی عجیب و غریب

MAY 8th 2006 | Maclean'sدر یکی از اولین مک لین را پوشش می دهد و آنچه ویرایشگر کنت وایت به نام یکی از مجله “بزرگترین داستان” آن شرکت نوشت دقیق و عمیق شیرجه رفتن به یک باطنی خانواده ثروتمند در سال 2006.

در مارس 10, 2006, بنجامین جیمز Ludwick تامسون آینده پروردگار تامسون از ناوگان و وارث کشور بزرگترین ثروت بود و در تورنتو به دنیا آمد. نه یک اشاره از آن ساخته شده بود در جریان اصلی رسانه های کانادا حتی یک تولد متوجه. همچنین گزارش نشده بود این واقعیت است که کمی بنیامین پدر دیوید تامسون رئیس تامسون Corp. امضا درخواست طلاق از پسر, مادر,,, لوری Ludwick که روز بسیار. یک سرور وارد جدید را درب با مقالات سه ساعت پس از بازگشت به خانه از بیمارستان.

در خود داستان به نظر می رسد کمی بیش از یک غم مثال زناشویی شکنندگی. که غنی از علوفه برای شام-حزب پچ پچ های در به خوبی پاشنه بلند تورنتو آدرس. اما ما تا به حال قبلی یک نگاه اجمالی از دیوید تامسون گریز از مرکز: یک تاریخی یزد عمارت خریداری برای $2.6 میلیون دلار در سال 1988 بود که از چپ به سقوط به کثافت کاری زمانی که شهر scuttled خود را نوسازی برنامه های خود را دراماتیک اظهارات در دولت از روح خود-“من کاملا مجبور به پیروی از احساسات من یا من جریمه حق زندگی می کنند.” بنابراین داستان مملو از تاریک گوتیک تقارن دعوت کنجکاوی.


آیا شما به اندازه کافی خوب برای مایکل Ignatieff?

در سال 2006 او نوشت: پرچین مشخصات Michael Ignatieff: NOV. 20th 2006 | Maclean's

گفتنی است از زمان سیاسی لحظه ای که روزانه نشان می دهد تحقیر برای حرفه ای سیاستمداران حاکم است و آنجلینا جولی صحبت می کند در داووس که مایکل Ignatieff, تبدیل مرد به ضرب و شتم برای رهبری حزب لیبرال. به هر کانادا می داند زندگی در خارج از مرزهای این کشور برای بیش از سه دهه است. اداری خود را تجربه محدود است به در حال اجرا یک مرکز در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت است. خود را در مجلس عوام قرار گرفتن در معرض محسوب می شود در روز. او یک مرد برای آنها کلمه “لیبرال” یک سال پیش احضار نام جرمی بنتام و ویلهلم Röpke نه روبی Dhalla و دنیس Coderre. در عین حال برخی از 30 درصد از نمایندگان لیبرال و 39 نمایندگان مجلس — تقریبا نیمی از حزبی که اعلام کرده اند حمایت خود را از رهبری نامزد — در حال شرط بندی بر روی او برای انتخابات رستگاری. او به این اندازه که در برابر لیبرال رهبری نژاد شده است برپا متحرک سازی بحث در مورد آنچه در آن است به کانادا و آنچه در آن به معنی یک سیاستمدار. خود گرداننده بیل او را به عنوان یک دولتمرد برای پست 9/11 عصر. “بچه ها مثل من هستند و دو پاس می گوید:” دیوید پترسون سابق انتاریو برتر و افتخاری ملی co-صندلی Ignatieff, کمپین. “این است که سیاست به عنوان معمول است. او چیزی خاص.”


پرونده داشتن بچه ها

آن نگاه زنانگی در راه است که به چالش کشیده هنجارها و قادر به گفتن داستان است که ممکن است به نظر می رسید تابو. در سال 2009 او نوشت: در مورد زنانی که انتخاب شدند برای کودکان ندارد: AUG. 3rd 2009 | Maclean's

در یک نرم افزار-natalist فرهنگ است که جشن “جالب مومیایی” و با وسواس مانیتور کودک برجستگی و مینی جولی-پیت همراهان در مجلات و گفت: “من نمی خواهم بچه ها” شبیه به “وجود بمب در هواپیما.” در گذشته کسانی که تصمیم به داشتن فرزند را بی سر و صدا می کند تورنتو مبتنی بر شاعر مولی طاووس که در سال 1998 خاطرات بهشت قطعه قطعه شد و تحسین دستیابی به موفقیت برای آن کاندید بازگویی او تصمیم به داشتن فرزند. “آن بوده است شدید و زیرزمینی گفتگو” طاووس می گوید و اشاره کرد بسیاری از زنان بدون فرزند در تماس با او به گفت: “در آخرین کسی است که صحبت کردن در مورد آنچه که من بوده ام به زندگی در سکوت است.”


چگونه او را با آن

در سال 2014 او نوشت: قطعی داستان در مورد ژیان قمیشی رسوایی گفتن قصه از زنانی که تا به حال مواجه می شوند او را و چگونه او رفتار شده بود و قابل تحمل برای مدت طولانی: NOVEMBER 17, 2014 | Maclean's

در این محافل که کمک به حرکت قمشی و نگه داشته و او را در بالاترین نقطهء کشتی, اگر جمعی وجود دارد شوک نبود بر اساس Jian ما نمی دانستیم که آقای هاید ما هرگز تو را دیدم. بر این اساس بود که این Jian بسیاری تا به حال شناخته شده است برای چندین دهه این Jian پنهان در چشم ساده.


آماده برای نسل Z

او جذاب 2014 داستان پوشش شیرجه زده جدیدترین نسل و آنچه که ما می تواند انتظار از نسل Zs قبل از هر کس در مورد آن صحبت شد: JULY 21, 2014 | Maclean's

خود را تعریف مشخصه تا کنون این است که آنها یک گونه جدید — “screenagers” اولین قبیله “بومی های دیجیتال است.” که بسیار مورد بحث مدت که متمایز سیمی-از-این-crib از “digital مهاجران” برای آنها اینترنت است که زبان دوم.

در نتیجه به خوبی می تواند عمیق ترین شکاف نسل تا کنون: یک شکاف دیجیتالی میان والدین که اینترنت به عنوان اخلال در جامعه به عنوان ما آن را می دانم (و آنها را به احساس منسوخ) و بچه های خود را که نه تنها در خانه با فناوری—”مثل هوا به آنها” Tapscott می گوید—اما در حال حاضر رانندگی بسیاری از تغییرات اتفاق می افتد در نحوه ارتباط ما راه ما دسترسی به اطلاعات و فرهنگ مصرف کنیم.


چرا مردان نمی توانید آن را تمام

در سال 2015 به او نوشت: در مورد چالش های پیش روی مردان و تغییر نقش ها در جامعه: OCTOBER 5, 2015 | Maclean's

مدرن مدل پدر صحبت می کند به یک رد از دور در جامه فلانل یا پشمی خاکستری کت و شلوار—دان دراپر پدر—و تمایل برای یک درگیر احساسی باز مراقب. اما به عنوان صدای ابراز نا امیدی با محدودیت های نقش خود, را, روشن, هیچ سیستم در محل برای حمایت از این نوع از زندگی واقعی ، پدران که از پدری ترک به صورت یک ننگ در محل کار و در حال جریمه مالی. بابا آهنگ مثل مامان مسیر می آید در هزینه. امکانات رفاهی مانند انعطاف پذیری زمان قاب به عنوان یک مسئله و تمدید—زمانی که آنها —به مادران تقریبا هرگز پدران است. آن زمان Levs پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر کارفرمای خود به اعطا مرخصی به دنبال پس از او سه فرزند بعد از توسعه شدید پره اکلامپسی بعد از C-بخش اورژانس. در کار و زندگی, سوال, وجود دارد قبل از نمایشنامه ای نقش مردان و آن را ترک نمی کند اتاق برای قوی داخلی زندگی است.


است که جاستین ترودو جعلی فمینیست ؟

در سال 2016 آن را زیر سوال نخست وزیر ‘فمینیستی’ برچسب آمیختن او توانمند گزارش لغو احکام صادره ی و شور و شوق برای مسائل زنان: SEPTEMBER 19, 2016 | Maclean's

که ترودو در آغوش گرفت به عنوان یک روشنفکر سفید شوالیه تعجب آور نیست پس از نزدیک به 10 سال از دولت که موقعیت زنان و جنسیت vacillated بین اجتناب و حمله. تحت دولت هارپر زنان برنامه بودند نابود خشونت علیه بومی زنان و دختران نادیده گرفته و محافظه کار در انتخابات شعارهای مرتبط به واقعی خشونت علیه زنان کانادا زمانی که زنان در حجاب و niqabs بودند حمله در تورنتو و مونترال در انتخابات…ده ماه در این شئ ترودو به کانادا “رویایی” فمینیستی PM مواجه است یک واقعیت تلخ را بررسی کنید. سیاسی و واقعیت های اقتصادی (اولویت کانادا شغل در $15 میلیارد فروش از نور وسایل نقلیه زره پوش به یک قطعا unegalitarian عربستان سعودی به عنوان مثال) آیا تا به حال به تهمت فمینیستی اصول است.


چه ژیان قمیشی را

آن نوشت و در مورد قمشی آزمایشی در سال 2016 ارائه ترکیبی از تجزیه و تحلیل و گزارش است که بسیار مهم بود که در پوشش دشوار است پس: APRIL 11, 2016 | Maclean's

در یک پارادوکس از قمشی مورد دفاع تمرکز بر برچیدن شهادت شهود را دیدم بسیار چلیپا از تجاوز جنسی—یا نه رضایت گرفت—عملا وجود ندارد از اقدام. قانون روشن است بر رضایت: این ذهنی; دیدن این متهم حتی داشتن رابطه جنسی با او و یا او را در تاریخ بعد—نه مکانيزه زودتر حمله; رضایت نمی توان عطف به ماسبق. اما انسان در فعل و انفعالات پیچیده تر هستند به عنوان قمشی دادگاه روشن ساخته شده است. یک استاد دانشگاه تورنتو گفت maclean’s که بحث در میان دانش آموزان سال اول به بعد حکم خوانده شد نشان داد نگرانی خود را در مورد دوستیابی و جعل روابط صمیمی. “در این مورد ساخته شده دانش آموزان, مرد و زن, سوال, که می تواند مورد اعتماد باشد—نه تنها از نظر حمله شده اما همچنین اعتقاد بر این است.” و به عنوان قمشی دادگاه نشان داد بیشتر سیستم عامل های ارتباطی به مذاکره و روابط و رضایت—مملو از لاسی متون و هرگز-به-حذف تصاویر— بیشتر محو سوال.


در بیل کازبی محاکمه ‘کانادا ‘ مامان’ slays ‘امریکا ‘ پدر’

آن وام او را تفسیر و تجزیه و تحلیل به یکی دیگر از مشخصات بالا نر سکس با حمله به رسوایی. اتهامات علیه بیل کازبی شوکه جهان و آن وجود دارد در طول مختصر و مفید در این دادگاه که به قربانی داستان:

Gianna Constand سابق وزیر پزشکی شرح داده شده دریافت تماس از دختر در حالی که رانندگی به کار در اوایل ژانویه 2005. Andrea ناراحت شد. “مادر من PTSD” Gianna به یاد می آورد و دختر او گفت:, و اضافه کرد که Andrea به نام کازبی “یک کلمه بد.” سپس او گفت: دختر به او گفت: “مادر او دارو من و من تجاوز می کرد.” Constand شهادت او می خواهم دیده می شود تغییرات در دخترش از او می خواهم بازگشت به خانه خانواده در Pickering, Ont. در سال 2004. او داشتن کابوس بیدار شدن از خواب در یک عرق فاصله زمانی که خانواده به تماشای تلویزیون مادر او گزارش شده است.

خبر شوکه او Gianna Constand گفت. او بر این باور کازبی و دخترش بودند. او می خواهم ملاقات سرگرم کننده به طور خلاصه پس از او می خواهم مرتب بلیط برای او و دیگر پدر دیانا برای حضور در مارس سال 2003 ظاهر در تورنتو روی تامسون هال.


Melania Trump تنها یک زن مقاومت

او تا به حال یک چشم تیز برای آنچه که دیگران هرگز متوجه. پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد آن مورد تجزیه و تحلیل انیگما است که Melania Trump:

پویایی منتقل شده پس از انتخابات به عنوان Melania Trump پدید آمده تمایلی ترین بانوی اول پس از Bess ترومن. ناخواسته او پیشگامی از انواع در امتناع از بازی فسیل نقش. او را شکست و با پروتکل با حرکت به کاخ سفید برای شش ماه ظاهرا به دلیل خود را 10 سال پیر پسر مدرسه, برنامه, اما به احتمال زیاد برای جلوگیری از دونالد. به عنوان او گام به پدر Ivanka فرض هیبرید اولین دختر-بانوی اول, نقش, Melania پدید آمده سکوت رمز های پوچ تعهد را در سایبر قلدری طولانی فراموش شده است.


“من حسرت داشتن فرزند’

در سال 2018 او گزارش داد در عین حال یکی دیگر تابو موضوع: زنانی که حسرت مادری. پوشش داستان کشف احساسات زنان بیش از حد به ترس می گویند با صدای بلند اما اتصال با شدت جرقه به رسمیت شناختن و همچنین خشم و انزجار از خوانندگان: FEBRUARY 2018 | Maclean's

در نگاه اول, امی* مانند بسیاری مشغول مادران جوان—او 34, زندگی در آلبرتا با این نسخهها کار تمام وقت است و اختصاص داده شده به او پنج ساله است. “من دوست دارم پسر من با تمام قلب من,” او می گوید. “زندگی من حول این کودک است.” چهار شب در هفته از ماه مه تا ژوئن به صرف در رشته های ورزشی و او می گوید:. “همه همکلاسی ها آن را انجام دهد پس اگر او نمی کند و او را از سمت چپ.”

هنگامی که بحث در مورد مادری, اما, امی انحراف از مادری اسکریپت: اگر او می تواند که انتخاب دوباره او می گوید: او نمی خواهد. او هرگز می خواستم children (“من مستقل” او می گوید:)—شوهر او. “آن شده اند که یک معامله شکن.” والدین قرار داده و یک فشار غیرقابل دفاع در ازدواج; شوهرش نبود که درگیر به عنوان او می خواست آنها را از هم جدا. زندگی دشوار است, امی گزارش: “فرزند ما دارای دو خانه و من هنوز هم انجام 90 درصد از آن را در خود من است.”

امی خلوص و صداقت است که بخشی از رشد و در عین حال ستیز گفتگو در مورد والدین پشیمانی یکی در درجه اول متمرکز بر مادران است.


واقعی زندگی Shermans

در سال 2018 آن و مایکل Friscolanti کبوتر به مرموز مرگ بری و عسل شرمن, کشف خانواده دشمنی های بی پایان, پرونده های حقوقی و جاسوسی شرکت: MAY 2018 | Maclean's

به این سوال پاسخ داده شود نه تنها به همین دلیل بود که شرمن به قتل در کنار همسرش, اما چرا در حال حاضر در 75? این هیچ راز که مواد مخدر اجرایی انباشته بود یک لیست طولانی از دشمنان خود را در 50 سال کار حرفه ای. مشهور خطر-یادداشت برداری disruptor و pitbull حرفه ای, شرمن بود پلاریزه شکل—به عنوان یک پسر ضعیف وزن نما با قلبی از طلا توسط کسانی که خود را در نزدیکی و منفور توسط کسانی که ادعا می کنند آنها outfoxed یا خیانت او. مردی که آموخته هفته قبل از مرگ او نامزدی خود را به سفارش کانادا نیز نامیده می شد را به عنوان غیر اخلاقی در معاملات کسب و کار. اواخر پزشک و دارویی کارآفرین مورتون Shulman که آیا نبرد با شرمن به نام او “تنها کسی که من تا کنون ملاقات با هیچ بازخرید امکانات ندارند.”


داخل سال اول #MeToo

آن را گزارش و تحلیل از #MeToo جنبش شد کلید خواندن. در سال 2018 او نوشت: یک مطالعه گذشته نگر در مورد جنبش یک سال بعد و چه آمده است:

کسانی که در خط مقدم از خشونت آموزش و پرورش و وکالت در کانادا تاریخ این کشور را #MeToo سالگرد بازگشت چهار سال است. “#MeToo احساس آشناپنداری در بخش می گوید:” اتاوا مبتنی بر مکان مربی جولی Lalonde. “پاییز 2014 و سپس 2015 ما بود لحظه ای بزرگ” او می گوید: قافیه کردن تیتر-ساخت موارد قبل از هر چیز در میان آنها به اتهام تجاوز جنسی و آزار و اذیت ساخته شده در برابر ستاره CBC radio میزبان ژیان قمیشی. او 2016 جنایی محاکمه به پایان رسید که در تبرئه و قمشی صدور عذرخواهی برای محل کار و آزار و احضار تقاضا برای اصلاحات در چه دادگاه مقابله با تجاوز جنسی موارد و دیدم #IBelieveWomen و #RapedNeverReported روند. موارد میرسد بخش: دو نفر از اعضای دانشگاه اتاوا مردان varsity تیم هاکی بودند به اتهام آزار یک زن در طول یک مستی هرزگی پس از یک پیروزی بزرگ در سال 2014 (آنها تبرئه شدند در ماه ژوئن); دو لیبرال نمایندگان مجلس exiled برای سوء رفتار جنسی; یک misogynistic “کلاس DDS 2015 آقایان” Facebook page در دانشگاه Dalhousie دامن زده ملی دیوانگی; و گزارش های سابق دیوان عدالت ماری Deschamps نشان داد تثبیت سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت در RCMP و نظامی است. “#MeToo فقط بقیه آمریکای شمالی ابتلا به ما” Lalonde می گوید.


جهان شکسته است—و محبت انسان است و تنها راه حل

آن 2019 پوشش داستان تقبیح عدم شفقت در جهان ‘در آستانه’ و دقیق تمام دلایل حمایت با علم و اعداد—چرا محبت می تواند پاسخ به بشریت مشکلات: JULY 2019 | Maclean's

در ماه فوریه کانادایی دریافت بی ادب از خواب بیدار کردن تماس در مورد عدم دلسوزی برخی از ساکنان انتاریو. پس از اواخر شب کهربا هشدار chimed در تلفن های همراه سیگنالینگ ربودن 11 ساله Riya Rajkumar برخی از مردم تبدیل به رسانه های اجتماعی به ابراز نگرانی برای یک کودک در خطر (Rajkumar شد و بعد از آن به قتل رسید) اما به دریچه در مورد داشتن خواب خود را مختل. دیگران به نام 911 به شکایت متراکم خطوط برای افراد با شرایط اضطراری است. عصبانی مقاومت به مقاومت سریع بود. در عین حال یکسان چرخه انداخته بود در یکی دیگر از کهربا هشدار چند ماه بعد (با خوشحالی سه سال پیدا شد امن).

خودخواه واکنش به هشدار تایید شد به عنوان مدرک از dwindling اجتماعی همدلی از “من اول” خودشیفتگی بیشتر tattering از قرارداد اجتماعی است که شهروندان به اشتراک بگذارید. این واکنش به واکنش شد گفتن بیش از حد—reflexive قضاوت مسخره و فحاشی. تمام گرد و غبار در خدمت به عنوان یک عالم صغیر از مراتب بزرگتر از جنگ در حال حاضر در حال پخش از: تماس فوری برای شفقت به عنوان آخرین بریده بریده نفس کشیدن برای درمان سیستم در آستانه—سیاست های بهداشت و درمان, جامعه مدنی, سیاره خود را.


ما مرده

برای ماه آن مورد بررسی قرار گرفته صمیمی-شریک زندگی خشونت آشکار چگونه سیستم های سیاستمداران و مردم شکست خورده اند زنان و دختران در کانادا:

این موضوع پیچیده صمیمی-شریک زندگی خشونت یکی از تمدید فوریت در کانادا. ملی نرخ قتل خشونت و دوستیابی خشونت کاهش یافته است و از سال 2009 اما اخیر سنبله در قتل داخلی باید کارشناسان نگران است. “سطح اپیدمی” این است که چگونه کارکنان Sgt. پل lori cook love life از خدمات پلیس کلگری توصیف خشونت خانگی در شهرستان خود را در اوایل این سال است. شش نفر از 12 تایید قتل در نیمه اول سال 2019 معتقد بودند به “داخلی” تقریبا برابر مجموع از هر دو 2017 و 2018: 40 درصد افزایش در میانگین پنج ساله است. در مه 25 ساله یاس Lovett و 22-ماه-پیر دختر علیا Sanderson شدند و به قتل رسیدند. ممکن است یک خانه, انفجار, کشته و 22 ساله درسا Dehdari و 15 ساله, خواهر, درنا; آن مجموعه توسط پدر خود که او نیز درگذشت. (دختران’ مادر تا به حال فقط برای ثبت طلاق است.) آنها پیوستن به لیست در حال رشد از زنان یا دختران به کشته شدن هر 2.5 روز به طور متوسط در کانادا اغلب در دست کسی به آنها اعتماد کرد با توجه به کانادا کشتار جنسیتی رصدخانه برای عدالت و پاسخگویی در دانشگاه گوئلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im