در این مسابقه برای دریافت تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

روز جمعه دکتر مایکل وارنر, یک پزشک ICU در تورنتو مایکل Garron بیمارستان آغاز شده و خواستار این شهرستان در کلینیک های دامپزشکی برای حیوانات هواکش است که می تواند repurposed برای مردم با COVID-19.

توسط شنبه, او متوجه شد که هواکش بودند دیگر اولویت رئیس: بیمارستان های کشور در حال سوختن از طریق تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان مراقبت های بهداشتی با چنین سرعت که آن را تنها یک ماده از چند هفته قبل از آنها اجرا کنید. بلندی کمبود شامل N95 ماسک ، روپوش و دستکش و در صورت سپر و حتی scrubs.

“اگر ما در اجرا از تجهیزات حفاظت شخصی ما نمی توانیم درمان افراد مبتلا COVID-19 کامل متوقف” می گوید وارنر. “این بدان معناست که ما حتی نمی تواند خود را وارد کنید, اتاق, اجازه دهید به تنهایی به آنها دارو به آنها وعده های غذایی و قرار دادن لوله تنفس و یا ارائه آنها را با هر نوع مراقبت است.”

وارنر و دیگر پزشکان و پرستاران و داروسازان و ماماها دستیاران پزشک در سراسر کانادا در حال صدایی زنگ که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر PPE. آنها خواستار برای همه کانادایی ها برای کمک به پیدا کردن امن و قابل اجرا برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی. آنها می خواهند ناخن سالن مطب های دندانپزشکی کلینیک دامپزشکی و هر کانادایی که خود این موارد را به آنها را تمیز و مرتب شده و منتقل شده به خطوط مقدم جبهه در کانادا بخش اورژانس و بخش مراقبتهای ويژه.

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما به “صاف منحنی” است

“وجود دارد هیچ چیز مهم تر در کانادا در حال حاضر می گوید:” وارنر. “اگر این ثابت نیست, مهم نیست که چگونه بسیاری از طرفداران من است. من نمی قادر خواهد بود به راه رفتن در اتاق برای قرار دادن بیمار بر روی دستگاه و آنها می میرند.”

آن پایین می آید به این: اگر پزشکان و پرستاران و دستیاران پزشک تنفسی درمانگران داروسازان امدادگران و دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران کافی ندارد, حفاظت آنها, خطر زندگی خود را با آمدن به تماس با افراد آلوده COVID-19. در حال حاضر تعداد افراد آلوده در کانادا در حال رشد است با چند صد روز به روز. بسیاری از آلوده را نشان نمی دهد علائم روز پس از قرار گرفتن در معرض—یک مطالعه منتشر شده در علم است که مدل ریاضی گسترش coronavirus در چین یافت می شود که برای هر مورد تایید شده از COVID-19 یکی دیگر از پنج تا 10 نفر به احتمال زیاد تا به حال کشف نشده عفونت. این به این معنی وجود خطر روزافزون که هر بیمار که وارد بخش اورژانس با یا بدون علائم می تواند با آلوده COVID-19. هر بار که یک مراقبت های بهداشتی کارگران با این ویروس آلوده کانادا از دست می دهد یک عضو از تیم خط مقدم.

اگر منابع برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی اجرا خواهد شد تا نیروی کار ما می گوید وارنر. “همه چیز سقوط خواهد کرد از هم جدا است.”

بیش از 84,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی در کانادا را امضا طومار درخواست از دولت برای راه اندازی یک “جنگ” تلاش برای به دست آوردن و تولید PPE و دیگر تجهیزات حفاظتی با استفاده از هر وسیله ممکن است.

“ما نمی توانیم با تکیه بر تولید کنندگان در سراسر جهان برای PPE. ما باید ساخت آن در کانادا و آن را به آسانی در دسترس مردم در اینجا می گوید:” دکتر ملیسا یوان-Innes, اتاق اورژانس پزشک در جنوب Glengarry, Ont., که سازمان دادخواست.

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

“پزشکی و مردم بیشتر در معرض خطر چون ما با افراد بیمار تمام زمان و ما در حال گرفتن در معرض بیش از و بیش از دوباره. ما فقط به نظر می رسد که بسیار بالاتر عفونت هستند.”

PPE سهام متفاوت است در بیمارستان های کشور, اما بسیاری از انتظار می رود کمبود جا در عرض چند هفته اگر نه در حال حاضر. در ویکتوریا اورژانس پزشک که خواسته بود به نام می گوید: بیمارستان های در حال حاضر کافی PPE اما “احتمالا به اندازه کافی به گذشته یک یا دو هفته.”

“مردم در حال رفتن به فروشگاه های سخت افزاری و محلی ما اسپا به ما داده است یک دسته از ماسک,” او می گوید. “ما در حال تلاش سخت به منبع همه چیز از هر کجا که ما می توانیم اما من باید به سوال من برق دوستان اگر آنها N95 می توانید آنها را یدکی.”

در خارج از بیمارستان و برخی از درمانگاه ها را به حداقل قادر به تهیه هر گونه اطلاعات بیشتر با جهانی بحران در منابع است. در Waterloo, Ont., دکتر حسن حبیب می گوید دو-دکتر درمانگاه تنها یک جعبه از ماسک و یک بطری ضد عفونی کننده و هیچ ویروسی سواب کیت. آنها “به شدت به دنبال منابع,” او نوشت: در یک ایمیل.

در کلگری اورژانس پزشک دکتر مایکل Szava-Kovats نقل مکان به یک آپارتمان در هفته گذشته برای جلوگیری از افشای همسر خود و پنج-هفته-کودک به این ویروس. او قصد دارد برای دیدن خانواده اش تنها توسط FaceTime برای بعد از چند هفته. E. Perry, باردار اورژانس پرستار در آلبرتا می گوید: او پاره شده است بین آنچه که بهترین برای خانواده اش و حس خود را از خدمات به بیماران و همکاران. “این بزرگ روانی بار در تلاش برای باقی می ماند فداکارانه,” او می گوید.

مربوط به: امن عرضه برای مصرف کنندگان مواد مخدر ممکن است تنها راه برای سر کردن و حتی بیشتر coronavirus تراژدی

کارول Loffelmann یک متخصص بیهوشی در Toronto در حال کار برای ایجاد یک لیست از مواردی است که کانادایی ها ممکن است در خانه های خود استودیو هنر نجاری و یا کارگاه های آموزشی است که می تواند فرماندهی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. صحبت کردن در تلفن روز شنبه او گریه کرد. “COVID می کشد. که من پایین خط. آن را به کشتن بیمار است. هنگامی که ما اجرا از تجهیزات حفاظتی آن را به کشتن افرادی که نمی تواند درمان شود چرا که ما در حال غرق و آن را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کوتاه مدت و دراز مدت است.”

“هیچ چیز همان است که بود,” او می گوید.

یکی از مهم ترین موارد در لیست N95 ماسک. چه مدت از زمان عرضه طول می کشد بستگی دارد که چگونه عاقلانه از آنها استفاده می شود, می گوید دکتر Saroo Sharda, یک متخصص بیهوشی در تورنتو است. کارکنان بیمارستان در کلگری و تورنتو که خواست ناشناس باقی می ماند می گویند منابع N95 ماسک در حال تخلیه کارکنان که استفاده از آنها در موقعیت های که در آن آنها مورد نیاز نمی باشد—به طوری که ماسک قرار داده شده اند در قفل کابینت در برخی از واحدهای. N95 ماسک طراحی شده است برای جلوگیری از کاربران از استنشاق کوچک ذرات و آنها مناسب محکم به صورت کاربر. که در مقایسه با فولاد ماسک که مناسب آزادانه تر و طراحی شده برای محافظت از انتقال میکروارگانیسم. هر دو محافظت در برابر قطرات بزرگ و اسپری. این آژانس بهداشت عمومی کانادا توصیه می کند مراقبت های بهداشتی کارگران به دنبال قطرات اقدامات احتیاطی برای بیماران شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19, که به معنی, دستکش, لباس شب و حفاظت از صورت مانند یک ماسک جراحی و حفاظت از چشم در همه زمان ها و به روز رسانی به یک N95 ماسک در هنگام انجام یک آئروسل-روش تولید مثل لولهگذاری. اما برخی از کارگران خط مقدم احساس آنها باید N95 برای کارهایی مانند انجام سواب بینی در طول COVID-19 تست و یا در اتاق عمل برای عمل جراحی در یک بیمار با ترومای و ناشناخته COVID-19 وضعیت.

“واقعیت در حال حاضر این است که ما ممکن است در نهایت در یک وضعیت کمبود PPE می گوید:” Sharda.

“آنچه هر کس نیاز به درک است که وجود دارد در سطوح مختلف از PPE مورد نیاز برای روش های مختلف.”

مرتبط: در اینجا این است که در روز بارانی. به یاد داشته باشید این احساس.

این بیهوشی بخش از آلبرتا انجمن پزشکی به دست آورد 3M ماسک—بزرگ قابل استفاده مجدد ماسک—برای آن متخصص بیهوشی, اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای استفاده در بیمارستان ها به دلیل سوال باقی می ماند در مورد بهترین شیوه های تمیز کردن. این ماسک ها برگزار شد در رزرو برای توزیع در صورت کمبود N95s. در یک توجه داشته باشید به کاربران آنها نوشت: “ما پیش بینی یک N95 کمبود اگر کانادا به دنبال یک دوره مشابه به بقیه جهان. ما در حال گرفتن ایمنی خود را به آرامی.”

انتقادی برخی از منابع نیز در حال اجرا کوتاه برای آزمایش مردم برای COVID-19. آلبرتا و بریتیش کلمبیا را نگه داشته تا سرعت خشمگین. آلبرتا با 23,742 تست های انجام شده از مارس 21, دارای بالاترین سرانه تست رای در شمال امریکا است. اما افسر پزشکی سلامت برای کلگری نگرانی های این استان نخواهد بود قادر به نگه دارید تا با سرعت بیشتر بدون لوازم. “ما در حال تست همه ما می تواند به دلیل وجود یک زنجیره تامین جهانی کمبود می گوید:” دکتر هو جیا. “ما در حال تلاش ما سخت ترین برای دریافت بیشتر از گوش پاک کن.”

روز شنبه, ایتالیایی, پزشکان نوشتن در مجله NEJM کاتالیزورگفت: بیمارستان های اصلی حمل و COVID-19 به عنوان آنها به سرعت در حال پر بیماران آلوده. پزشکان مشخص شده گام های ضروری برای مدیریت گسترش از جمله اجتماعی فاصله عظیم استقرار خدمات کمک رسانی به درمان بیماران در خانه های خود و حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی. “حفاظت از پرسنل پزشکی باید اولویت بندی کردیم. “نه سازش باید در پروتکل; تجهیزات باید در دسترس خواهد بود.”

روز یکشنبه طی نشست خبری نخست وزیر جاستین ترودو خواسته شده بود در مورد بلندی کمبود. “ما با اعتماد به نفس در ما ظرفیت به سطح شیب دار تا به ارائه تجهیزات حفاظتی برای خط مقدم کارکنان بیمارستان و دیگران که نیاز به آن بسیار مهم است.” “این چیزی است که در کانادا مشغول به کار بوده است نسبت به در حالی که برای در حال حاضر ما اطمینان حاصل شود که تجهیزات در دسترس است برای کسانی که نیاز به آن در سراسر کشور است.”

مرتبط با: ترودو آخرین به روز رسانی در coronavirus در کانادا: متن کامل

تلاش در راه هستند در کانادا به جمع آوری و تولید PPE. اما تا کنون پروژه های مردمی و نه به اندازه کافی بزرگ می گوید: دکتر کایل Saikaley یک طب اورژانس مقیم در دانشگاه مک مستر. دکتر Saikaley راه اندازی یک طرح برای جمع آوری استفاده نشده PPE از مطب های دندانپزشکی کلینیک دامپزشکی ناخن سالن ها و شرکت های ساخت و ساز است و به دنبال فولاد ماسک N95 ماسک و دستکش و لباسهای ضد عفونی کننده دست و صورت, سپر, عینک پا/سر پوشش مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و UTM گواهی ویروسی سواب کیت. تیم خود را از ساکنان و دانشجویان پزشکی جمع آوری شده بیش از 4000 ماسک بیش از گذشته آخر هفته و این پروژه در حال نورد در جاهایی مثل اتاوا و لندن و تورنتو و حتی کرنبروک, B. C.

“کانادایی ها باید بدانید که بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی می ترسند به بیمار خود, اما بزرگترین ترس است کسی دیگری بیمار از جمله اعضای خانواده خود,” او می گوید.

تلاش دیگر شامل TOH 3D برنامه چاپ at دانشگاه اتاوا است که بررسی نمونه های اولیه و مواد برای چاپ PPE و یک تکه بزرگ محصولات. در ادمونتون و تورنتو دانشمندان در حال کار بر روی هواکش. در انتاریو سازمان در covidhealth.ca در حال اتصال جامعه همكاران با خط مقدم تلاش. اما این کار از گردآوری PPE یک پروژه به دنبال یک رهبر به گام رو به جلو است.

برای وارنر این آمار را به کل کشور است. او راه اندازی یک سایت برای جمع آوری منابع برای بیمارستان در theppedrive.com.

“اگر ما نمی باید از تجهیزات حفاظت فردی اگر پرستاران نمی تنفسی درمانگران نیست, سپس افراد ممکن است به مرگ,” او می گوید. “واقعا که ساده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de