RCMP را گام به گام حساب Nova Scotia تیراندازی (متن کامل)

در سهشنبه, مارس 24 سرپرست دارن Campbell, پشتیبانی, خدمات, افسر, Nova Scotia RCMP صحبت با رسانه ها در Dartmouth, N. S. با یک به روز رسانی در تحقیقات مربوط به قتل هایی که صورت گرفت بیش از گذشته آخر هفته.

من سرپرست دارن Campbell, پشتیبانی, خدمات, افسر, Nova Scotia RCMP.

قبل از اینکه من شروع و شما را با ارائه اطلاعات مربوط به حوادث به عنوان آنها گشوده, من می خواهم به اذعان کسانی که جانشان را از دست دادند.

بیست و دو نفر از مردم بی گناه کشته شدن به دست یک فرد مسلح و سه نفر مجروح شدند. به این تراژدی کتمان حقیقت است. برخی از کسانی که جان خود را از دست دادیم در حالی که تلاش برای نجات دیگران. آنها قهرمان هستند.

مرتبط با: نوا اسکوشیا تیراندازی ترک 23 مرده: آنچه ما می دانیم تا کنون

من می خواهم به بیان تسلیت صمیمانه من به تمام خانواده.

دو عنصر وجود دارد که من می خواهم به آدرس قبل از رفتن را از طریق این حوادث به عنوان آنها آشکار شد.

حوادث اتفاق افتاده در مناطق روستایی نوا اسکوشیا. Portapique یک جامعه در کولچستر شهرستان در بخش مرکزی این استان است. این است که یک جامعه کوچک; حدود 100 نفر زندگی می کنند وجود دارد در طول سال. این خانه ها مجموعه ای از جاده ها, پیر, دیگران, جدید, و برخی از خوابگاه های تابستان در امتداد خلیج فاندی. این جامعه آرام است وجود دارد بدون پیاده رو و یا چراغ.

Map of Nova Scotia highlighting the location of Wentworth, Portapique, Debert, Shubenacadie, Milford and Enfield and their proximity to Halifax. (RCMP)

نقشه نوا اسکوشیا برجسته محل Wentworth, Portapique, Debert, Shubenacadie Milford و Enfield و نزدیکی خود را به هالیفاکس. (RCMP)

RCMP پیاده سازی یک حادثه مهم ساختار فرماندهی که در پاسخ به شکایت است که ممکن است تاثیر امنیت عمومی. بسیار ماهر و آموزش دیده افسران گرد هم می آیند به عنوان یک تیم در مستقیم به پرسنل اورژانس و چند تخصصی پلیس واحدهای مستقر در زمانی که در پاسخ به شکایت.

این دو عنصر مهم هستند باید آگاه باشند که من از طریق جدول زمانی از حوادث.

مرتبط با: قربانیان تیراندازی: ‘آنها قدردانی و دوست داشتنی’

جزئیات زیر من خواهد شد به اشتراک گذاری با شما قرار داده شده است هم به دلیل نفع ادراک از دانستن اینکه چه چیزی اتفاق افتاده است. افسران پلیس در پاسخ به اولیه 911 تماس بگیرید و پس از آن تماس ندارد مندی از دانش من در مورد به اشتراک گذاشتن با شما. شکایت اولیه از تیراندازی.

برای کمک به توضیح دهد که جدول زمانی من خواهد بود صحبت کردن در مورد سه خوشه از حوادث. اولین خوشه در Portapique در شب شنبه. در روز یکشنبه وجود دارد یک دوم مجموعه ای از حوادث در Wentworth, Glenholme و Debert. و سپس یک سوم و نهایی خوشه در Shubenacadie Milford و Enfield.

خوشه یک

A closer view of the locations in Portapique, Nova Scotia where shooting incidents first occurred. Markers depict where victims were found. (RCMP)

یک نمای نزدیک از مکان های که در Portapique, Nova Scotia که در آن تیراندازی حوادث برای اولین بار رخ داده است. نشانگر تصویر می کشد که در آن قربانیان پیدا شد. (RCMP)

آنچه که ما آموخته است که به عنوان بخشی از این تحقیقات این است که در آوریل 18 قبل از تماس اول در وجود یک حمله بین فرد مسلح و یک فرد شناخته شده به او در Portapique.

قربانی موفق به فرار از مسلح و مخفی شبانه در جنگل.

پس از این پلیس با دریافت اولین تماس با 911 با یک گزارش از یک تیراندازی در یک خانه در Portapique.

ماموران وارد در 10:26 p. m. به جایی که آنها واقع یک مرد ترک منطقه با ظاهری زخم گلوله.

آنها متوجه شدند که این مرد به ضرب گلوله کشته شد در حالی که رانندگی وسیله نقلیه خود را.

قربانی نشان داد یک خودرو سوار توسط او در حالی که او رانندگی و شات آمد از عبور وسیله نقلیه.

افسر مرتب برای EHS به حضور قربانی و او به بیمارستان منتقل شده توسط EHS.

تعدادی از واحدهای خود را در پاسخ به این منطقه و پس از ورود به واقع چند نفر بودند که مرحوم دروغ گفتن در جاده. نیز وجود دارد چند سازه در حال حاضر در آتش است.

در مجموع وجود دارد بیش از هفت مکان که در آن مردم داشت و از مرحوم. بسیاری از مرحوم کشف شد در حالی که پاسخ اعضای چک کردن خانه برای قربانیان و/یا مظنون است. در این زمان پلیس شروع به دنبال در یک ممکن است تعدادی از مظنونان به عنوان یک نتیجه از اطلاعات آنها را دریافت می کردند.

در حالی که این وضعیت اتفاق می افتند بحرانی حادثه برنامه مشغول بود و عملیات را کنترل بحرانی حادثه است.

در این نقطه محیطی تاسیس شد. واحد های تخصصی پاسخ داد از جمله سگ پلیس, خدمات, تیم های واکنش اضطراری و یک DNR هلیکوپتر. ما نیز تا به حال مواد منفجره در اختیار واحد بحران شديد و اورژانس پزشکی تیم پاسخ در ایستاده. در یک زمان بسیار کوتاه ما نیز درگیر واحد های تخصصی و منابع از J بخش در نیوبرانزویک.

بیش از یک دوره طولانی از زمان اولین پاسخ دهندگان مشغول پاکسازی خوابگاه جستجو برای متهمان فراهم کردن زندگی-اقدامات صرفه جویی در. Telecommunicators باقی مانده در خط با شاهدان در منطقه فوری.

نسبتا زود به دخالت ما آموخته است که ممکن است مشکوک و متوجه شدند فرد زندگی در یک خانه در جامعه از Portapique.

ممکن است مظنون خانه و پارکینگ به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش. دو پلیس و وسایل نقلیه و همچنین یک سوم خودرو نیز سوزاندن در اموال.

ما همچنین متوجه شدند که مسلح بود در اختیار داشتن یک تپانچه و بلند-barrelled سلاح. او همچنین شناخته شده به خود را چندین وسایل نقلیه است که شبیه پلیس وسایل نقلیه.

تلاش های ما برای پیدا کردن مظنون ادامه داد: در طول شب.

پس از 0630, در سپیده دم یک قربانی پدید آمده از مخفیگاه و پس از او به نام 911.

افسران ما پاسخ داد و آن این بود که در آن زمان که از طریق قابل توجهی شاهد کلیدی ما تایید جزئیات بیشتر در مورد گابریل Wortman. این شامل این واقعیت است که او در اختیار داشتن یک به طور کامل مشخص شده و مجهز ماکت خودرو شد و با پوشیدن لباس پلیس. او با در اختیار داشتن اسلحه های مختلف که شامل تپانچه و اسلحه.

در آن زمان ما صادر بلو (در نگاه کردن) یک بولتن که شامل یک شرح مشکوک و خودرو به تمام افسران پلیس در نوا اسکوشیا.

ما حفظ مهار صحنه و همچنان به جستجو برای شک دارم.

خوشه 2

Markers depict locations where victims were found as well as the start time of each incident: Portapique (11:26 pm, April 18); Wentworth (9:35 am, April 19); Debert (10:06 am, April 19) (RCMP)

نشانگر تصویر کشیدن مکان های که در آن قربانیان پیدا شد و همچنین زمان شروع هر حادثه: Portapique (11:26 pm, مارس 18);
ونت ورث (9:35 am, مارس 19); Debert (10:06 am, مارس 19) (RCMP)

بیش از 12 ساعت پس از اولیه ما ورود در Portapique ما شروع به دریافت دومین سری از 911 تماس در یک منطقه بیش از 60 متر دور.

بررسی ما نشان داد که فرد مسلح با حضور در محل اقامت در شکارچی جاده در Glenholme منطقه است.

در آن موقعیت فرد مسلح کشته شدند دو مرد و یک زن و مجموعه اقامت در آتش است.

حداقل دو نفر از قربانیان در اینجا شناخته شده بودند به مسلح.

ما تحقیقات کشف شده است که این مرد سپس در سفر به اقامت در بزرگراه 4 در Glenholme.

او در زدم و از خواب بیدار شد ، او شناخته شده به کارکنان. آنها شناسایی شده او را به 911 تماس داوطلبان و گفت که او رانندگی یک وسیله نقلیه پلیس و حمل یک تفنگ.

آنها جواب نداد و او را ترک کرد.

مسلح ادامه داد عازم جنوب در بزرگراه 4 از Glenholme به Wentworth منطقه است.

او مواجه می شوند یک زن از راه رفتن و گلوله زن در کنار جاده. او ادامه داد: جنوب به سمت Debert.

که در آن نقطه او مواجه می شوند دو نفر رانندگی وسایل نقلیه خود را. یک شاهد عینی توضیح داده است که او کشیده بیش از یکی از وسایل نقلیه و یکی از سرنشینان. او ادامه داد: رانندگی کردن همان جاده مواجه می شوند یک دوم خودرو و کشته است که زن قربانی است.

در طول این سری دوم از وقایع از زمان اولین تماس در شکارچی جاده ها به آخرین حادثه این بود که در مورد فاصله 44 کیلومتری.

خوشه 3

Markers depict locations where victims were found as well as the start time of the incident: Milford (10:49 am, April 19); Enfield (approximately 11:26 am, April 19) (RCMP)

نشانگر تصویر کشیدن مکان های که در آن قربانیان پیدا شد و همچنین زمان شروع حادثه: میلفورد (10:49 am, مارس 19);
Enfield (حدود 11:26 am, مارس 19) (RCMP)

پاسبان موریسون و پاسبان استیونسون ارتباط بودند و مرتب به دیدار. پاسبان موریسون بود منتظر پاسبان استیونسون در بزرگراه 2 & بزرگراه 224. آنچه به نظر می رسد مشخص شده RCMP خودرو با نزدیک شدن پاسبان Morrison. که آنها تا به حال prearranged دیدار که در محل پاسبان موریسون فکر وسیله نقلیه پاسبان استیونسون.

نزدیک شدن به خودروی پلیس شد و در واقع رانده شده توسط مسلح. مسلح کشیده در کنار پاسبان موریسون و بلافاصله آتش گشودند. پاسبان موریسون دریافت چندین زخم گلوله و شروع به عقب نشینی از این منطقه رانندگی وسیله نقلیه خود را به دور از صحنه است. او مطلع دیگر افسران و اعزام که او به ضرب گلوله کشته شد و او بود که در مسیر به EHS ایستگاه برای توجه فوری پزشکی.

در آن زمان پاسبان هایدی استیونسون نزدیک بود در آن منطقه اعتقاد بر این بود رانندگی عازم شمال در بزرگراه 2 در حالی که مسلح بود سفر عازم جنوب در بزرگراه 2. که در آن نقطه هر دو وسیله نقلیه با هم برخورد ، پاسبان هایدی استیونسون مشغول مسلح. مسلح در زمان پاسبان استیونسون زندگی است. او همچنین در زمان پاسبان استیونسون تفنگ و mags.

یک رهگذر متوقف شد و به ضرب گلوله فرد مسلح. مسلح از هر دو پاسبان استیونسون خودرو و ماکت پلیس وسایل نقلیه در آتش است. او در سمت چپ صحنه رانندگی در جنوب در بزرگراه 224 در رهگذر خودرو بود که به عنوان یک نقره SUV.

مسلح سفر جنوب در بزرگراه 224 برای یک فاصله کوتاه که در آن او وارد یک خانه در سمت شرق از بزرگراه 224. که در خانه اتفاق افتاده است به خانه یک زن شناخته شده به مسلح. مسلح به ضرب گلوله کشته و زن ساکن ،

این مرد سپس حذف پلیس لباس او پوشیده بود و انتقال سلاح های خود را به زن قربانی خودرو که قرمز بود مزدا 3.

مسلح سفر جنوب در بزرگراه 224 آمدن به توقف ایروینگ در انفیلد. در حالی که او در پمپ گاز یکی از ما تاکتیکی منابع در آمد به ایستگاه گاز برای سوخت گیری خودرو خود را. زمانی که افسر خارج شد خودرو وجود دارد روبرو می شوند و فرد مسلح به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در 11:26 صبح

فاصله مسلح سفر از اول تیر از پاسبان موریسون به برخورد با پلیس در توقف است که حدود 23 کیلومتر است.

این شرایط در خوشه بحرانی و حوادث شد و به سرعت در حال تحول است که افزایش پیچیدگی بررسی حوادث ناگوار.

نوا اسکوشیا RCMP در ادامه به درخواست برای هر کسی که اطلاعاتی در مورد هر یک از این حوادث با ما تماس بگیرید. ما به دنبال عکس و فیلم و هر ماده دیگری که ممکن است کمک کند. هیچ قطعه ای از اطلاعات بیش از حد کوچک است و اگر شما اطلاعات ما می خواهیم به شنیدن از شما.

ما از کسانی که با اطلاعات مربوط به تماس RCMP نوک خط در 1-902-720-5959. ما در حال حاضر بدست بسیاری از نکات و ما تشکر برای گرفتن وقت برای رسیدن به خروج.

A topographical map of the region of Nova Scotia where shooting incidents occurred. Markers depict the locations and start times of incidents. (RCMP)

یک نقشه توپوگرافی از منطقه نوا اسکوشیا که در آن تیراندازی حوادث رخ داده است. نشانگر تصویر کشیدن مکان و زمان شروع از حوادث. (RCMP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru