واقعی خیانت به بهره? Lifer سیاستمداران که نمی خواهد آنها را به حقیقت.

من دوست ندارم سیاستمداران حرفه ای به عنوان یک گونه است. تا این هفته من نمی تواند توضیح دهد به خودم دقیقا به همین دلیل است. همه من می دانستم این بود که اگر کسی صرف اغلب اگر نه همه از زندگی بزرگسالی خود را در سیاست وجود دارد که تقریبا در برخی از شانس آنها را مو در پشت گردن من ایستادن.

من disentangled شخصی این پازل به عنوان تک منابع موضوع پرکوله شده در اخبار در طول هفته گذشته. به روز کردن همه حافظه ونکوور مبتنی بر منابع شرکت تا به حال شده است در انتظار تصویب از ترودو دولت به رفتن پیش با آن مرزی نفت ماسه معدن در نزدیکی فورت مکمورری. آلبرتا برتر جیسون کنی و خروجی فدرال حزب محافظه کار رهبر اندرو Scheer تا به حال ساخته شده, معدن, نرم افزار casus belli. آنها هشدار داد اگر اتاوا را پشتیبانی نمی کند این پروژه می تواند زمین شناسی خیانت بهره رها کردن یک آینده اقتصادی بدبختی برای استان است.

خوشبختانه برای فدرال لیبرال—وحشت زده از بیگانه اکثریت کانادایی ها که به طور فزاینده ای نگران در مورد تغییر آب و هوا به همان اندازه وحشت زده از بیگانه بهره که به طور فزاینده ای نگران شغل—آنها هرگز تا به حال به این تصمیم. Teck اعلام کرد در روز یکشنبه شب از آن خارج شد.

آن دقت نامه توضیح داده است که کانادا مقررات محیط زیست است که بیش از حد نامشخص برای آن به ادامه آن معدن است.

ادامه مطلب: چهار روز ارزش جاستین ترودو صبر

من در آلبرتا مشغول به کار در یک پالایشگاه به پرداخت هزینه برای دانشگاه است. بسیاری از دوستان و خانواده به خانه یا محل کار در نفت پچ و یا شغل و کسب و کار است که به طور مستقیم بستگی به سلامت آن است. بنابراین من به خصوص دلسوز به درد نگرانی و خشم خود را به عنوان اقتصاد همچنان با خشم ادا کردن.

که من هستم نه دلسوز نسبت به بدبین هستند سیاستمداران مانند کنی که در ادامه به دروغ به بهره به منظور عمدا باعث تشدید این درد و نگرانی و خشم.

کنی Scheer, تک, هر عمده شرکت انرژی است که در حال حاضر در نفت ماسه خلیج خیابان وال استریت و بانکی و بیمه صنایع, همه می دانیم که روز نفت هستند اما بیش از. اما سیاستمداران تنها آنهایی که بیش از حد وحشت زده و یا بیش از حد بی شرمانه به آن می گویند با صدای بلند.

بدون شک وجود دارد که یک نگرانی در مورد کانادا روند قانونی بود نی که شکست Teck پشت شتر. اما در صورت که به طور استعاری آخرین کلش شتر شده بود در حال حاضر در حال زور زدن در زیر چند عدل نی.

سه تا از سنگین ترین عدل در آن بار حقایق است که قیمت جهانی نفت است و کمتر نقطه ای را که به مرز معدن سودآور هیچ کس در هر نقطه است و پیش بینی قیمت آن افزایش خواهد یافت و سرمایه گذاران در حال فرار صنعت نفت به این دلیل که اجماع جهانی در حال ظهور است که اگر ما به آدرس تغییر آب و هوا در حال حاضر وجود از نژاد انسان در خطر است.

که نه یک ادعا ساخته شده توسط گرتا Thurnberg یا وحشی چشم انقراض شورش فعال. که می آید به طور مستقیم از شرکت های چند ملیتی بانک سرمایه گذاری جی پی مورگان. در یک گزارش داخلی در خطر تغییر آب و هوا به شمار به سرمایه گذاری های خود را که به بیرون درز شد هفته گذشته بانک اقتصاددانان اشاره کرد: “ما نمی توانیم از نتایج فاجعه بار که در آن زندگی انسان به عنوان ما آن را می دانم تهدید است.”

سرمایه گذاران هستند و نه فقط اجتناب از نفت آلبرتا است, شن و ماسه, آنها نمی خواهید برای قرار دادن پول به نفت هر دوره است. علاوه بر این سرمایه گذاران و حتی تک خود همه علنا اذعان کرد که مالیات بر کربن است موثر ترین راه برای مبارزه با تغییر آب و هوا. و کنی این را می دانند. اما او نه تنها نمی خواهد بگوید بهره این مشکل حقیقت او را به صرف میلیون ها نفر خود را از دلار مالیات بر دروغ تلاش را امتحان کنید و آنها را متقاعد کند این همه فقط یک توطئه علیه آنها که واقعیت خود خیانت بهره.

چرا ؟ زیرا در حالی که درک کنی (به عنوان تمام بانک ها آژانس های رتبه بندی و سرمایه گذاران درک) آلبرتا که نیاز به خارج شدن از کسب و کار نفت اگر آن را می خواهد برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک اقتصادی مرداب. و در حالی که کنی ممکن است واقعا می خواهید آینده ای مرفه برای بهره آنچه که او می خواهد بیشتر است به ماندن در اتاق.

شما نمی تبدیل شدن به یک lifer-سیاستمدار مانند کنی یا شیر بدون بد که مایل به انتخاب مجدد دوباره و دوباره. و هنگامی که شما شده اند در سیاست به اندازه کافی بلند و هنگامی که شما واقعا می خواهید به ماندن در سیاست به دلیل آن تنها چیزی که شما می دانید و سپس شما به ناچار شروع به گفتن مردم به آنچه آنها می خواهند به شنیدن نه حقیقت آنها نیاز به شنیدن.

و در این مورد مگر اینکه این سیاستمداران محافظه کار هستند احمقها (که ممکن است اما بسیار بعید است) و سپس آنها می دانند که تغییرات آب و هوایی واقعی است. آنها می دانند که هنگامی که جی پی مورگان می گوید آن را تهدید بشریت آن را احتمالا می کند. آنها می دانند آلبرتا نیاز به تنوع بخشیدن به منظور جلوگیری از اقتصادی بدبختی است. آنها می دانند که دفاع از مرز معدن قرار می دهد و آنها را در طرف اشتباه از علم, تاریخ و عقل سلیم است. اما این افراد بسیار بدبینانه آنها مایل به دروغ خود را به رای دهندگان و تظاهر هیچ یک از این درست است فقط به طوری که آنها می تواند باقی ماندن در قدرت کمی طولانی تر.

که در املاک و مستغلات و زمین شناسی خیانت بهره. و به همین دلیل است که من را عمیقا دوست نداشتن سیاستمداران حرفه ای به عنوان یک گونه است.

بیشتر توسط اسکات گیلمور:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>