راه درست خود را بشویید قابل استفاده مجدد ماسک صورت

از آنجا که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود پارچه پوشش صورت برای عموم مردم باید با تکیه بر آن در حالی که رزرو ماسک های پزشکی مانند N95 ماسک های پزشکی کارگران.

در حالی که وجود دارد راه را به درستی می پوشند و حذف ماسک صورت کلی (شستن دست های خود را یک گام) پارچه ماسک باید شسته شود به منظور به درستی مورد استفاده مجدد قرار.

در اینجا چیزی است که CDC و کارشناسان می گویند در مورد چگونه به درستی تمیز کردن قابل استفاده مجدد ماسک صورت.

آب و صابون را دریافت ماسک پاک با توجه به بررسی.

“آب گرم و هر گونه مواد شوینده شما استفاده می شود به استفاده از در خانه باید کار بزرگ” دکتر Gabriela اندوجر وازکوئز یک بیماری عفونی پزشک و دانشیار بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی تافتز گفت: این سایت.

شما می توانید از شستشوی دست و یا قرار دادن ماسک در واشر آخر که CDC می گوید باید کافی به درستی تمیز کردن آن است. سپس شما می توانید اجازه دهید آن را خشک و یا قرار دادن آن در خشک کن در داغ تنظیم برای کمک به کشتن هر طور بالقوه ذرات باقی مانده.

هنوز کارولین Forte مدیر موسسه خانه داری خوب تمیز کردن آزمایشگاه نشان می دهد همه ماسک صورت شستشو با آب داغ در ماشین لباسشویی و خشک در حرارت بالا با توجه به خانه داری خوب.

ظریف تر موارد این مجله گفت: نیاز به دست شسته و به مدت حداقل 20 ثانیه با آب گرم و یا آب گرم قبل از رفتن به خشک کن. همچنین اشاره می کند که ماسک می توان اتو را روی پنبه یا کتان تنظیم برای صلح از ذهن است.

CDC می گوید ماسک “باید به طور مرتب شسته و بسته به فرکانس استفاده شده است.” اما برگ که درب باز برای تفسیر. کارشناسان می گویند ماسک باید شسته روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im