علم انکار

علامت Kingwell است که یک استاد فلسفه در دانشگاه تورنتو و نویسنده Wish I Were Here: خستگی و رابط کاربری که برنده 2020 Erving گافمن جایزه.

یهودا را تکذیب کرد ارتباط خود را با عیسی سه بار قبل از کیر اعالن حداقل به عنوان لوقا می گوید اما امروزه انکار هستند بسیار ساده تر. فقط یک انجام خواهد شد و شما می توانید آن را در هر زمان از روز در Twitter یا Facebook یا برخی دیگر وابستگی-ایجاد رابط. انکار علم انکار کارشناسان انکار اجتماعی و هنجارهای قانونی و بالاتر از همه انکار مسئولیت برای هر گونه اخلاق رسوایی cronyism یا اتهامات حکومت بد.

انکار می کند و احساس زندگی تایید. این مکان مرا در برابر مرد و یا اراذل و اوباش و یا هر کس. اما آن را نیز برای اولین بار از الیزابت Kübler-راس پنج مرحله برای برخورد با غم و اندوه. شما باید برخی از کار را به انجام. انکار نیست فقط یک رودخانه به عنوان مارک تواین احتمالا نمی گویند.

مطمئن شوید که شما همیشه می توانید اتخاذ برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر نسخه از “هرگز عذرخواهی هرگز توضیح دهد” و در نتیجه امن عضویت خود را در نسخه فعلی از قرن 19 می دانید چیزی در حزب. مانور نمایشی عذرخواهی یکی دیگر از گزینه جذاب است.

بیشتر: نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او ثابت شده اشتباه است

بسیاری از مردم می دانند که هیچ چیز نیست. برخی از آنها را می دانیم که آنها می دانند که هیچ چیز را که یک اصل راهنما در زندگی است. این نوع از جهل.

این رکورد نشان می دهد که سقراط به کارگردانی اوراکل در دلفی گفته شد که سرنوشت او بود که خردمندترین از آتنی. از آنجا که او یک سرباز ساده و پینه دوز می دانستند که او نادان به نظر می رسید روشن است که عقل ممکن است اقامت در دانستن است که او می دانست هیچ چیز نیست. Michel de Montaigne زده یک مدال با تردید شعار: Que عالی تفتیش-je?—آنچه من می دانم? در کلاس فلسفه ما گاهی اوقات تماس با این ده doctrina ignorantia. We شروع از عدم آگاهی اما با مقدار زیادی از سوالات به خصوص برای کسانی که ادعا می کنند می دانم.

همه چیز روی حیله و تزویر زمانی که دانش می شود به طور فزاینده پیچیده اما خواستار افرادی که وقف زندگی خود را به ویژه subfield به منظور پیشبرد آن است. غیر کارشناسان به نوبه خود خشم و ترس این افراد که گاهی به آنها بگویید که چه کاری انجام دهید و یا تصحیح اشتباهات خود. بنابراین مردم حاضر به پوشیدن ماسک حتی ماه ها در حال حاضر به جهانی همه گیر; آنها را نمی خواهد یک دولت حمایت واکسن حتی زمانی که آن را در دسترس می شود به دلیل آن ممکن است شما با دولت های نرم افزار; و آنها به رهبری یک رئیس جمهور که می گوید او “مخالف” با Anthony Fauci, یک پزشک که واقعا می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد. مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفاز دانش گسترده خود از پزشکی ؟

بیشتر: آنچه که آمریکایی ها نمی دانند…باید نگران ما

حتما چرا که نه. من مخالف هنگامی که دکتر به من می گوید من باید جلوگیری از سیگار کشیدن سیگار برگ و سفارش Manhattans اما من هم معتقدم او صحیح است. که در من است.

انکار است که عمیقا انسانی عمل متصلند به ما ضعیف مغز و در واقع یک تابع از جهل. Fauci اخیرا chided توسط یک نویسنده برای غفلت به عنوان یک دانشمند علمی است که نشان می دهد چگونه شایع انکار است که در این گونه است. این به نظر می رسد حداقل بسیار ناعادلانه است. Fauci تخصص است که در گذشته ، او یک روانشناس اجتماعی. و حتی اگر انکار است شایع در ایالات متحده است که آن را خوب است ؟ نفرت شایع در امور بشری و خشونت و شکنجه و غیر منطقی و تعصب از همه نوع, و میزبان از دیگر رفتارهای که “طبیعی” و در عین حال نفرت انگیز. ما نمی حداقل از ما بهتر لحظات به سادگی آنها را به یک پاس رایگان.

اما انتقاد می کند برجسته دو ویژگی های برجسته از زمان COVID تحت سلطه فرهنگ سیاسی. برای اولین بار است که تجربه و تخصص همیشه شکننده ملک تبدیل شده شک دارم. قدیمی گفت: آن است که یک متخصص کسی است که خواندن یک کتاب; این روزها شما حتی نمی باید برای انجام این کار بسیار کار می کنند. چند ساعت در وب سایت و شما مطمئنا باهوش ترین فرد در اتاقحتی اگر اتاق است که فقط در زیر زمین خود را ،

دوم این است که دعوت مردم احمق است که بهترین راه برای آنها را به عمل هوشمند است. شما نمی بازسازی یک معتاد با تماس با او و یا او را به نام. شما نیاز به ساختار و درمانی و پشتیبانی; همچنین, اشاره, طرح های تشویقی و اجتماعی داربست. و اطلاعات بیشتر را بیشتر نمی کند.

اعتماد به کارشناسان شده است فرسایش دلایل خوب و بد است. وجود دارد خوب شامل جعلی مجلات علم نهادی استکبار و تهاجمی علم اختیار داشت به عنوان ادم احمق و ابله-هجوم ایدئولوژی (بله منظورم ریچارد داوکینز و دانیل دنت و همکار خود “Brights”). اما reflexive و جامع ظن نخبگان سواحل شرق نخبگان Laurentian نخبگان و یا هر چه که نسخه در حال حاضر فقط دو برابر را در گنگ است. که انکار تاکتیک کار ممکن استآن را حتی ممکن است انتخاب شما به بالااما آن مضر است غیر اخلاقی و فروش کوتاه مدت سهام در انسان بالقوه بازار است.

در بهترین حالت و تخصص نشان دهنده یک مزیت از شواهد و انباشته بورس تحصیلی به جای به سادگی درخشان اعتبار و یا استناد به نهادی بلند. که خوب روش علمی: این حقیقت جهانی بهترین توضیح است. عاقل مردم می تواند کار با آن است. اما مردم دیگر را رد میکنند زیرا از تایید تعصب انگیزه استدلال ترس از ناهماهنگی شناختی لذت همبستگی محض contrarianism و شاید نابجا و مضر اعتقاد به “آزادی فردی” بیش از امنیت جامعه.

پس چه ؟ چگونه در مورد دوزهای زیادی فروتنی بیشتر آموزش و پرورش و یک معامله بزرگ از باز کردن گفتمان? جان استوارت میل درست بوددر بازار ایده خوب آنهایی که در نهایت می تواند درایو بد اما این دردناک است پرهزینه و خونین است. این نیست که من یا شما و یا برخی از دیگر فرد با یک, M. D., یا دکتری که مسائل آن را خوب استدلال که باید پیروز شویم. این تخریب خلاق. اگر علم به ما می آموزد هر چیزی آن است که قبل از فکر هرگز به طول می انجامد. فیلسوف علم کارل پوپر influentially استدلال کرد که هر گزاره علمی باید شرط ابطال پذیری—نه اشتباه و نه باز به حال نشان داده شده است اشتباه خود را در آن شرایط است. در غیر این صورت آن است که ایمان و ایدئولوژی و یا جنون.

Falsifiability یک پایه استاندارد از همه گفتمان خوب و در عین حال آن را اغلب اشتباه و یا تحریف با رسانه موقعیت سیاسی و موضع گیری. به عنوان مثال توجه داشته باشید در این لحظه ای سیاسی است که تعیین معنای “آزادی بیان” تبدیل شده است به گونه خود را از لوکس خوب است. بسیاری از سنگین credentialed بزرگ-platform مردم (بسیاری از آنها کارشناسان در هیچ چیز به جز صدایی خاموش) هستند squawking در مورد انصراف از فرهنگ و ایدئولوژیک با هدف قرار دادننه واقعا در اصل اما به دلیل امتیازات ویژه احساس خطر می کنند. اما با استفاده از “آزادی بیان” به عنوان مفهومی چماق خود را ایدئولوژیک جنگ علیه “اوباش” است و نه کلاسیک تفکر لیبرال. آن را فقط با یک سوت سگ در فرهنگ جنگ. انکار به انکار می کند.

سخنرانی نفرت سرقت ادبی شبه علم بدبینانه باطل و خود خدمت مزخرف هستند و نه آزادی بیان. آنها سموم حذف شود با هوای پاک و آفتاب از دلیل است. در همان زمان بسیاری از آنچه که به نام سانسور این روز در واقع مخالفت شدید تماس bulls–t و سخن گفتن حقیقت به قدرت است. (ما به ترک اتاق را برای خود خدمت مزخرف پس بدون آن وجود خواهد داشت بیشتر سکوت.)

همیشه وجود خواهد داشت منکران از هر چیز و همه چیز مانند وجود دارد conspiracists, عوامفریبی سیاسی و جادوگر-شکارچیان در هر لحظه تاریخی است. آنها را نمی توان حذف آنها را فقط می توان دورافتاده. شاید در برخی از نقطه مانند همه افراد مسئول آنها اعتراف خواهد کرد که آنها در اشتباه بودند. تمایل به اذعان خطا این است که به جای ما top-of-the-food-زنجیره smarts, چه چیزی باعث می شود ما انسان هوشمند.

من ممکن است اشتباه در مورد آن و یا dishing تا برخی از خود خدمت بی معنی است. آنچه من می دانم? من مطمئن هستم که بسیاری از مردم هوشمند در حال حاضر به من بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de