پرسه زن, مارس 10 سال 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

ارسال اطلاعات از رویدادهای خیریه به پرسه زن

این است که سازمان یا شرکت خود و یا جمع آوری تجهیزات بهداشت حرفه ای ؟ است خود را به باشگاه یا کلیسا رفتن به حمایت از یک جامعه خون درایو ؟

پرسه زن منتشر خواهد شد اطلاعات در مورد جامعه درایو و مجموعه در Triblive.com. ارسال اطلاعات به [email protected]


اعمال کوچک از مهربانی

پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در [email protected]

دانا Jukes از بالا بارل می خواهم برای تشکر از نانسی خرگوش اردن و شوهرش بیل برای آوردن مواد غذایی خود را, مصرف خود را برای قرار ملاقات و برداشت او; کتی و جیم Hickey برای مواد غذایی و کمک گرفتن ماسک صورت برای او; و شهر و کشور داروخانه برای ارائه خود نسخه.


حیوانات محافظ انجام فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی

حیوانات محافظ از Allegheny ولی در نیو کنسینگتون است که دست زدن به فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی. به یک وقت ملاقات تماس 724-339-7388. اگر هیچ پاسخ وجود دارد, لطفا ترک یک پیام. حیوانی مصرف هنوز هم پذیرفته می شود زمانی که اتاق در دسترس است.

کمک های مالی از غذا و پول و تمیز کردن وسایل به ویژه مورد نیاز برای مقابله با آینده بچه گربه های نجومی. لیست آرزو برای بیشتر اقلام مورد نیاز شامل خاک رس بستر زن سبک و جلف, Purina بچه گربه چو Purina, توله سگ, غذا, شش پا قلاده Purina One سگ فرمول او لباسشوئی و خشک کن ورق سفید کاغذ کپی, کیسه زباله, دستمال توالت, پرتاب فرش با لاستیک پشتیبان گیری تفاله شرط بست, پتو و حوله. برای ساختن آنلاین پول اهدا بازدید animalprotectors.net/donations.html.


شمال آپولو VND پذیرش کمک های مالی

شمال آپولو Volunteer Fire Department است به دنبال کمک های مالی از N95 ماسک, دست, صابون ضد عفونی کننده دست و دستکش های پزشکی برای محافظت از اعضای آنها به عنوان پاسخ به تماس.

به ترتیبات برای کمک تماس 724-422-0337 و یا پیام خود را در Facebook صفحه در clinking در اینجا: facebook.com/NAVFD170/.


فریپورت به دنبال داوطلب برای خدمت در منطقه بندی و برنامه ریزی تخته

فریپورت قصبه ساکنان به دنبال به خدمت به عنوان یک منطقه بندی افسر ى عضو هیئت مدیره و برنامه ریزی عضو کمیسیون.

موقعیت داوطلب و متقاضیان باید در قصبه. نامه بهره بايد به قصبه دفتر 414 بازار سنت, Freeport, PA 16229.

برای سوال تماس قصبه در 724-295-2230 در ساعات اداری.


آرنولد شماره 1 VFD برای نگهداری ماهی سرخ امروز

آرنولد شماره 1 Volunteer Fire Department ماهی سرخ خواهد بود از 3 تا 7 بعد از ظهر امروز در اتش نشانی باشگاه 1710-1712 Fifth Ave. را خارج و تحویل تنها.

برای سفارش تماس بگیرید 724-335-8130 یا 724-335-2060. آنها با تشکر از شما برای حمایت خود را.


تشکر. Petrarca و کارکنان همچنان به ارائه خدمات

دولت Rep. یوسف Petrarca و کارکنان خود را ادامه خواهد داد به ارائه خدمات به ساکنان از راه دور در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

Petrarca منطقه شامل پارک های شهرستان آپولو Leechburg, Saltsburg, زنگ, Washington Township, Avonmore, شرق Vandergrift هاید پارک, اوکلاهما, Borough, Vandergrift و غرب Leechburg.

ساکنان می توانند با تماس با کارکنان در دفاتر ذیل ایمیل و شماره تلفن:

• Harrisburg, کریستن برنارد در [email protected], 717-787-5142

• دری, Gina Spurgin در [email protected], 724-694-5298

• Vandergrift, Jillian Olszewski در [email protected] و لسلی Ziemianski در [email protected], 724-567-6982

منابع اضافی در دسترس هستند pahouse.net/Petrarca/News/?id=13189.


لغو

تمام وقایع ذکر شده در زیر لغو شد مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد:

Allegheny Township

چهار شنبه: از Kiski دره آب کنترل آلودگی اقتدار جلسه لغو شده است.

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی خواهد بود در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره و رویدادهای زیر: آوریل 18 اتخاذ یک بزرگراه های فروش سوسیس و روز مادر افزایش فروش. عضویت در جلسات طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ممکن است 5.

Fox Chapel

شنبه: Fox Chapel منطقه شعبه از انجمن آمریکایی از دانشجویان جلسه

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

Gilpin

دوشنبه: شهرستان سرپرستان برگزار خواهد شد 7 p. m. جلسه دیجیتالی از طریق زوم برنامه. این کنفرانس خواهد بود جریان را به facebook.com/events/813221132498521 و نظرات عمومی می تواند با تماس با 724-845-0981 در نظر بار در طول جلسه. ساکنان که مایل به صحبت در طول بازدید کنندگان درخواست کتبی دوره باید از ارائه درخواست توسط Facebook messenger این نشست است.

هریسون

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

جمعه: Allegheny ولی انجمن کلیساها جامعه جمعه خوب سرویس لغو شده است.

مارس 19: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برنامه ریزی شده در جانبازان خارجی جنگ موکول می شود و در ساعت 2 بعد از ظهر 21 ژوئن. درب باز در 12:30 بعد از ظهر بلیط های صادر شده برای مارس 19 خواهد بود افتخار ژوئن 21. جزئیات: لورن 412-537-5934

مارس 19: شوالیه های کلمبوس کلوچه و سوسیس صبحانه لغو شده است.

آوریل 25: در روز زمین پاک است به تعویق افتاد.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

جمعه: ماهی و سیب زمینی سرخ کرده در Leechburg Volunteer Fire Department هستند لغو شده است.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

شنبه: The ClothesLine وزارت در بتسدا کلیسای لوتری بسته خواهد شد.

مارس 13 و 15: The Lower Burrell شورای برنامه ریزی و جلسات کمیسیون ها در حال لغو شد.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

مارس 2: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

دوشنبه: شورای, جلسه رای گیری انجام خواهد شد تقریبا. ساکنان می توانید آن را به زندگی می کنند در Comcast در کانال 19 یا Verizon Fios کانال 29. در این نشست خواهد بود livestreamed در youtube.com/watch?v=g4qnzz6462c&feature=youtu.be. هر ساکن که آرزوهای خود را به آدرس شورا باید ارسال درخواست در form.jotform.com/200853686021149

شنبه: آلو جلسه هیئت مدیره مدرسه برای 7 بعد از ظهر برگزار خواهد شد آنلاین. دستورالعمل برای مشاهده این نشست خواهد بود نوشته شده در 24 ساعت قبل از جلسه در pbsd.net/MeetingAgendaandMinutes.aspx.

آوریل 18: جامعه پاکسازی روز به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

جنوب بوفالو

جمعه: جنوب بوفالو شهرستان Volunteer Fire Department ماهی سرخ لغو شده است.

اسپرینگدیل

شنبه: Allegheny دره منطقه مدرسه, مدرسه, مدیره انجام خواهد شد ترکیب برنامه ریزی و رای گیری جلسه در 7 بعد از ظهر از طریق تلفنی. اطلاعات مربوط به تماس و شماره پین را وارد کنید تلفنی خواهد بود ارسال شده بعد از 5 بعد از ظهر مارس 14 در avsdweb.org.

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

شنبه: تولید به مردم توزیع شد.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

مارس 21: خانم Freddye و نوازندگان در وحدت کنسرت در کازینو تئاتر لغو شده است. برای بازپرداخت تماس 724-567-5049 اگر پرداخت نقدی و یا چک کنید. بازپرداخت کارت اعتباری صادر خواهد شد به کارت خود را.

Washington Township

آوریل 18: ستاره برنامه ریزی توسط Amateur Astronomy Association of Pittsburgh لغو شده است.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

غرب Leechburg

آوریل 18: بزرگ آمریکایی پاکسازی پنسیلوانیا در غرب Leechburg گیاه بومی حفظ لغو شده است.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im