به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

اعمال کوچک از مهربانی

پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.


ارسال اطلاعات از رویدادهای خیریه به پرسه زن

این است که سازمان یا شرکت خود و یا جمع آوری تجهیزات بهداشت حرفه ای ؟ است خود را به باشگاه یا کلیسا رفتن به حمایت از یک جامعه خون درایو ؟

پرسه زن منتشر خواهد شد اطلاعات در مورد جامعه درایو و مجموعه در Triblive.com. ارسال اطلاعات به vndnews@tribweb.com.


پوشک شربت توزیع لغو

پوشک توزیع شربت خانه برای امروز برنامه ریزی شده در مسیح ما امیدواریم که کلیسا و شلدون پارک هر دو در هریسون (آرکانزاس) است که لغو شد به دلیل نگرانی از شیوع ویروس.

توزیع ممکن است دوباره. سازمان دیده بان برای یک اطلاعیه در پرسه زن.


Seita جواهر مطابق با کمکهای مالی به Allegheny دره انجمنهای کلیساها

Seita زرگران در Tarentum چالش برانگیز است ساکنان Alle-Kiski ولی به کمک های پولی به Allegheny ولی انجمن کلیساها بانک مواد غذایی.

Seita زرگران را مطابقت با هر کمک مالی از طریق مارس 30 تا مجموع $5,000. به کمک و هدیه خود را همسان بازدید facebook.com/SeitaDiamondJewelers/.

AVAC وابسته است با بیش از 50 کلیساهای محلی و مطابق با نیاز جوامع محلی.


هریسون سازمان آب شروع به شیر آتش نشانی فلاشینگ

Harrison Township سازمان آب آغاز خواهد شد به خیط و پیت کردن شیرهای روز دوشنبه.

این پروژه چندین هفته طول بکشد. مشتریان ممکن است تجربه کم فشار و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه به دلیل آن ممکن است تغییر رنگ.

برای کسب اطلاعات تماس با اقتدار در 724-226-2500 ext. 2.


تغذیه فریپورت پروژه توزیع ناهار رایگان

این جامعه پویا بنیاد 501C3 سازمان است که پشتیبانی از خانواده های محلی نیاز است که حمایت تغذیه فریپورت پروژه که توزیع ناهار رایگان به هر کسی که نیاز به از 11 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای هفته در پارکینگ سراسر از فریپورت اداره پست.

برای کمک به این علت چک ساخته شده است به جامعه پویا بنیاد می توان به c/o NextHome پویا 235 نبش پنجم, Freeport, PA 16229. لطفا از قرار دادن “تغذیه فریپورت” در این یادداشت خط. کارت اعتباری و کمک های مالی می توان با جستجو برای تغذیه فریپورت در gofundme.com. 100 درصد از کمک های مالی به طور مستقیم به این علت است.

غیر فاسد شدنی و مواد غذایی کمک های مالی از سبزیجات, سوپ لوبیا, ماکارونی, سس ها, کوکی ها, کنسرو گوشت و جداگانه بسته بندی تنقلات و همچنین قهوه ای یا سفید کاغذ کیسه ناهار و 9 x 9 اینچ پلی استایرن ظروف خوش آمدید.

به داوطلب وقت خود را ارسال اطلاعات تماس در facebook.com/events/1563579820471568/.


ارسال یک لبخند به یک ارشد در حالی که شما در خانه بمانند

کنکوردیا لوتری وزارتخانه در, Jefferson, حمایت از برنامه ای به نام ارسال یک لبخند به روشن زندگی ساکنان آن و بیماران در طول این زمان از اجتماعی فاصله و محدود بازدید از سیاست.

کنکوردیا را قبول کارت پستال و یا فیلم ها که اعضای جامعه مایل به ارسال به ساکنان خود را و بیماران است.

برای ارسال کارت تماس, فعالیت های گروه در این محل است که شما علاقه مند در. برای یک لیست از مکان های بازدید concordialm.org/locations.

برای ارسال یک پیام ایمیل SendASmile@concordialm.org برای دستورالعمل.


 

لغو

تمام وقایع ذکر شده در زیر لغو شد مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد:

Allegheny Township

چهار شنبه: از Kiski دره آب کنترل آلودگی اقتدار جلسه لغو شده است.

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی است که موکول به در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

دفتر بسته خواهد شد دوشنبه در مراسم عید پاک. جمع آوری زباله به تعویق خواهد افتاد یک روز در این هفته از آوریل 13. مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره و رویدادهای زیر: آوریل 18 اتخاذ یک بزرگراه های فروش سوسیس و روز مادر افزایش فروش. عضویت در جلسات طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ممکن است 5.

Fox Chapel

شنبه: Fox Chapel منطقه شعبه از انجمن آمریکایی از دانشجویان جلسه

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

Gilpin

دوشنبه: شهرستان سرپرستان برگزار خواهد شد 7 p. m. جلسه دیجیتالی از طریق زوم برنامه. این کنفرانس خواهد بود جریان را به facebook.com/events/813221132498521 و نظرات عمومی می تواند با تماس با 724-845-0981 در نظر بار در طول جلسه. ساکنان که مایل به صحبت در طول بازدید کنندگان درخواست کتبی دوره باید از ارائه درخواست توسط Facebook messenger این نشست است.

هریسون

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

مارس 19: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برنامه ریزی شده در جانبازان خارجی جنگ موکول می شود و در ساعت 2 بعد از ظهر 21 ژوئن. درب باز در 12:30 بعد از ظهر بلیط های صادر شده برای مارس 19 خواهد بود افتخار ژوئن 21. جزئیات: لورن 412-537-5934

مارس 19: شوالیه های کلمبوس کلوچه و سوسیس صبحانه لغو شده است.

آوریل 25: در روز زمین پاک است به تعویق افتاد.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

امروز: The ClothesLine وزارت در بتسدا کلیسای لوتری بسته خواهد شد.

پنج شنبه و جمعه: کاهش بارل شورای برنامه ریزی و جلسات کمیسیون ها در حال لغو شد.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

نیو کنسینگتون

دوشنبه: نیو کنسینگتون شهرداری را ملاقات خواهد کرد در 7 بعد از ظهر از طریق زوم در www.zoom.us/j/684940371. برای گوش دادن به جلسه را از طریق لینک صوتی شماره گیری 646-558-8656 سپس وارد جلسه ID 684940371. این را باید یک فرصت برای اظهار نظر.

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

مارس 2: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

دوشنبه: شورای, جلسه رای گیری انجام خواهد شد تقریبا. ساکنان می توانید آن را به زندگی می کنند در Comcast در کانال 19 یا Verizon Fios کانال 29. در این نشست خواهد بود livestreamed در youtube.com/watch?v=g4qnzz6462c&feature=youtu.be. هر ساکن که آرزوهای خود را به آدرس شورا باید ارسال درخواست در form.jotform.com/200853686021149

شنبه: آلو جلسه هیئت مدیره مدرسه برای 7 بعد از ظهر برگزار خواهد شد آنلاین. دستورالعمل برای مشاهده این نشست خواهد بود نوشته شده در 24 ساعت قبل از جلسه در pbsd.net/MeetingAgendaandMinutes.aspx.

آوریل 18: جامعه پاکسازی روز به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

اسپرینگدیل

شنبه: Allegheny دره منطقه مدرسه, مدرسه, مدیره انجام خواهد شد ترکیب برنامه ریزی و رای گیری جلسه در 7 بعد از ظهر از طریق تلفنی. اطلاعات مربوط به تماس و شماره پین را وارد کنید تلفنی خواهد بود ارسال شده بعد از 5 بعد از ظهر مارس 14 در avsdweb.org.

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

شنبه: تولید به مردم توزیع شد.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

مارس 21: خانم Freddye و نوازندگان در وحدت کنسرت در کازینو تئاتر لغو شده است. برای بازپرداخت تماس 724-567-5049 اگر پرداخت نقدی و یا چک کنید. بازپرداخت کارت اعتباری صادر خواهد شد به کارت خود را.

Washington Township

آوریل 18: ستاره برنامه ریزی توسط Amateur Astronomy Association of Pittsburgh لغو شده است.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

غرب Leechburg

آوریل 18: بزرگ آمریکایی پاکسازی پنسیلوانیا در غرب Leechburg گیاه بومی حفظ لغو شده است.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im