پرسه زن, مارس 15 سال 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

اعمال کوچک از مهربانی

پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا.

ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در [email protected] خواندن پرسه زن روزانه در Triblive.com.


رایگان مواد غذایی و مراقبت های شخصی اقلام توزیع می شود شنبه

بلوک ساختمان از Natrona میزبان رایگان خود را سبزیجات به صورت تمام و لوازم آرایشی گنجه توسعه برای ساکنان در نیاز از 1 به 2:30 p. m. و یا به عنوان طولانی به عنوان لوازم شنبه گذشته در شوالیه های کلمبوس سالن 28 گارفیلد St., Natrona, Harrison.

رایگان تولید و مراقبت های شخصی و محصولات بهداشتی توزیع خواهد شد.

فوق العاده بهداشت مراحل گرفته خواهد شد. تایید درآمد مورد نیاز نیست و هر کس خوش آمدید. لطفا با پوشیدن ماسک.


دوره های رایگان آنلاین در مورد بازار کشاورزان ایمنی مواد غذایی ارائه شده

Penn State فرمت ارائه خواهد شد یک دوره رایگان آنلاین برای فروشندگان برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی در بازارهای کشاورزان.

“بازار کشاورزان ایمنی مواد غذایی” را حدود چهار ساعت برای تکمیل و می آموزد کشاورزان فروشندگان بازار اصول اولیه ایمنی مواد غذایی و بهداشت.

این دوره ارائه خواهد شد بدون پرداخت هزینه از طریق پایان ماه آوریل است. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.


حسن نیت باز می شود بدون تماس با اهدای مناطق

حسن نیت در جنوب غربی پنسیلوانیا است, باز, بدون, تماس, سلف سرویس اهدای مناطق در هر یک از فروشگاه های محلی خود را.

بدون تماس با مناطق توسعه یافته بودند اجازه می دهد تا مردم به کمک های مالی در حالی که هنوز هم با رعایت فاصله اجتماعی دستورالعمل و تصویب شد توسط مشترک المنافع پنسیلوانیا است.

اهدا کنندگان می توانید درایو را به یک سلف سرویس در منطقه و محل مورد در خصوص مشخص سطل و یا کمک های مالی مناطق. یک کد QR است که می تواند اسکن خواهد شد ارسال شده در سایت به درخواست کمک مالی دریافت.

محلی مکان های باز هستند و از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه و در واقع در 1306 پیتسبورگ خیابان Cheswick; 4612 ویلیام پن بزرگراه Murrysville; و 4005 Freeport, جاده, Natrona ارتفاعات Harrison.


ترینیتی کلیسای متحد متدیست, انجام, ماسک صورت مجموعه

ترینیتی کلیسای متحد متدیست Brackenridge همراه با Allegheny شبکه بهداشت و درمان است هماهنگی داوطلب کمک تلاش برای پزشکی مراقبان.

هر کسی که می خواهم برای دوختن ماسک صورت یا بسته فانی است که در آن به آنها را ذخیره خوش است به عنوان بسیاری از آنها می خواهید و آنها را رها کردن در کلیسا 547 10th Ave. Brackenridge. کلیسا را تحویل ماسک به Allegheny شبکه بهداشت و درمان. Allegheny دره بیمارستان, Harrison بخشی از Allegheny شبکه بهداشت و درمان.

پارچه ماسک می تواند مورد استفاده برای بازدید کنندگان به امکانات مراقبان که درگیر مستقیم با مراقبت از بیمار و در پایین خطر ابتلا به COVID-19 از بیماران و یا انتقال به دیگران و یا پوشش N95 ماسک برای حفاظت اضافی برای مراقبان در خط مقدم. پلاستیک بسته فانی می تواند مورد استفاده برای ذخیره سازی ماسک ها و یا دیگر موارد حفاظت شخصی.

رها کردن بار ها از 10 صبح تا ظهر چهارشنبه در دفتر کلیسا ورودی و 10 صبح به ظهر شنبه در محراب ورودی.

الگوها و دستورالعمل ها در دسترس هستند از طریق کشیش گرگ Spenser در [email protected] و یا تماس با Allegheny شبکه بهداشت و درمان مدیر توسعه چلسی توماس در 412-228-8454 یا [email protected] سوالات در مورد حمایت از COVID-19 نیازهای بايد به ahnheroes @ahn.org.


ارسال اطلاعات از رویدادهای خیریه به پرسه زن

این است که سازمان یا شرکت خود و یا جمع آوری تجهیزات بهداشت حرفه ای ؟ است خود را به باشگاه یا کلیسا رفتن به حمایت از یک جامعه خون درایو ؟

پرسه زن منتشر خواهد شد اطلاعات در مورد جامعه درایو و مجموعه در Triblive.com. ارسال اطلاعات به [email protected]


تقویم

Kiski منطقه مدرسه منطقه

امروز: Kiski منطقه مدرسه خود را نگه دارید اطلاعاتی جلسه به صورت الکترونیکی در 7 p. m. برای اطلاعات در مورد چگونه برای مشاهده این نشست ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 724-842-0457 11 صبح روز شنبه. اعضای عمومی دعوت به شرکت با ارسال نظرات از طریق ایمیل به [email protected] حروف را می توان به کا مدیره KASD و 200 صنوبر خیابان Vandergrift PA 15690. همه نوشته های نظرات باید شامل نام فرد صفحه اصلی آدرس و موضوع. هیچ ناشناس مکاتبات پذیرفته می شود. را شامل می شود در این جلسه ثبت نظر باید دریافت شده توسط 7 p. m. روز شنبه.

نیو کنسینگتون

پنج شنبه: این عامل مشترک کمیته شمال Westmoreland حرفه و فن, مرکز دیدار خواهد کرد در 7 بعد از ظهر از طریق زوم. جزئیات: nwctc.k12.pa.us/site/default.aspx?PageID=1

پیتسبورگ

پنج شنبه: انجمن بین المللی برق بازرسان غرب پنسیلوانیا فصل برگزار خواهد شد جلسه خود به صورت الکترونیکی. جزئیات: 724-274-0510

غرب گوزن

امروز: غرب گوزن سرپرستان انجام خواهد شد و در این جلسه به طور منظم در 7 بعد از ظهر از طریق زوم. شماره تماس است 646-558-8656 و جلسه ID 984 9235 6826.


لغو و تغییرات

Allegheny Township

امروز: این Kiski دره آب کنترل آلودگی اقتدار جلسه لغو شده است.

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی خواهد بود در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره و رویدادهای زیر: آوریل 18 اتخاذ یک بزرگراه های فروش سوسیس و روز مادر افزایش فروش. عضویت در جلسات طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ممکن است 5.

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

هریسون

شنبه: در این روز زمین پاک است به تعویق افتاد.

آوریل 20: جامعه کتابخانه Allegheny دره بهار چای لغو شده است. بلیط بازپرداخت صادر خواهد شد و پس از بازگشایی کتابخانه.

مارس 16: لمس یک کامیون رویداد لغو شده است.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

McCandless

مارس 26: Allegheny شبکه بهداشت و درمان سرطان مری آگاهی 5K راه رفتن و اجرا شد که برای شروع در شمال پارک قایق خانه لغو شده است.

لاور بارل

شنبه: The ClothesLine وزارت در بتسدا کلیسای لوتری بسته خواهد شد.

امروز: The Lower Burrell کمیسیون برنامه ریزی جلسه لغو شده است.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

مارس 2: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

شنبه: جامعه پاکسازی روز به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

اسپرینگدیل

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 13: بهار پرت صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده برای 29 مارس موکول شده است از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر سپتامبر. 13 در قصبه ساختمان ورزشگاه 325 مدرسه سنت فروشنده برنامه های کاربردی در دسترس هستند springdaleborough.com و یا با ایمیل [email protected]

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

امروز: تولید به مردم توزیع شد.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

شنبه: خانم Freddye و نوازندگان در وحدت کنسرت در کازینو تئاتر لغو شده است. برای بازپرداخت تماس 724-567-5049 اگر پرداخت نقدی و یا چک کنید. بازپرداخت کارت اعتباری صادر خواهد شد به کارت خود را.

Washington Township

شنبه: ستاره برنامه ریزی توسط Amateur Astronomy Association of Pittsburgh لغو شده است.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

غرب Leechburg

شنبه: بزرگ آمریکایی پاکسازی پنسیلوانیا در غرب Leechburg گیاه بومی حفظ لغو شده است.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im