پرسه زن, مارس 18 سال 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

30 دقیقه پیش

نشستن در خانه در تمام طول روز بسیاری از ما درخواست خودمان را چگونه ما می تواند کمک به دیگران در طول این بیماری همه گیر. خواندن پرسه زن روزانه برای اطلاعیه ها چگونه هر کس می تواند به کاهش فشار و استرس از دیگران حتی در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. اطلاعات برای پرسه زن باید ارسال آن به ایمیل [email protected]


Leechburg منطقه مدرسه منطقه به روز رسانی, دانشجو, غذا, برنامه, برنامه

Leechburg منطقه مدرسه منطقه در ادامه به ارائه رایگان گرفتن و رفتن وعده های غذایی برای دانش آموزان است. وعده های غذایی توزیع خواهد شد جلوگیری به سمت در کافه تریا.

برنامه هفته آینده است:

• شنبه: ظهر تا 1 بعد از ظهر شامل صبحانه و سه ناهار

• پنج شنبه: ظهر تا 1 بعد از ظهر شامل دو صبحانه و ناهار دو. دانش آموزان را نیز دریافت مسیر کیسه های برای آخر هفته.

برای سوال ایمیل [email protected]


ریورویو جامعه عمل Corp. ارائه کمک

ریورویو جامعه عمل Corp. در Oakmont است تا اطلاع ثانوی بسته, اما, صفحه اصلی وعده های غذایی هنوز تحویل داده شود.

کارکنان مرکز را به تماس از هر کسی که نیاز به مواد غذایی و یا خدمات از طریق Allegheny County از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای هفته در 412-828-1062.


فریپورت به دنبال داوطلب برای خدمت در منطقه بندی و برنامه ریزی تخته

فریپورت قصبه ساکنان به دنبال به خدمت به عنوان یک منطقه بندی افسر ى عضو هیئت مدیره و برنامه ریزی عضو کمیسیون.

موقعیت داوطلب و متقاضیان باید در قصبه. نامه بهره بايد به قصبه دفتر 414 بازار سنت, Freeport, PA 16229.

برای سوال تماس قصبه در 724-295-2230 در ساعات اداری.


تقویم

Allegheny Township

دوشنبه: Allegheny Township, شهرداری دیدار خواهد کرد در 5:30 p. m. به صورت الکترونیکی از طریق زوم. برای ثبت نام در, اطلاعات, ایمیل [email protected] با “درخواست جلسه” در خط موضوع. سوال: 724-842-4641

هریسون

Harrison Township سازمان آب شروع به خیط و پیت کردن شیرهای آب در شهرستان. این پروژه چندین هفته طول بکشد. مشتریان ممکن است تجربه کم فشار و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه به دلیل آن ممکن است تغییر رنگ. اطلاعات بیشتر: تماس با اقتدار در 724-226-2500 ext. 2.

Kiski منطقه مدرسه منطقه

دوشنبه: Kiski منطقه مدیره مدرسه را انجام رای گیری جلسه در 7 p. m. الکترونیکی. برای اطلاعات در مورد چگونه برای مشاهده این نشست ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 724-842-0457.

نیو کنسینگتون

دوشنبه: نیو کنسینگتون شهرداری را ملاقات خواهد کرد در 7 p. m. در اقتدار 120 Logans کشتی در جاده ها است. با توجه به اجتماعی فاصله الزامات و محدودیت فضا یک حد از پنج عضو دائم منفصل.

Oakmont

دوشنبه: Oakmont شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 7 بعد از ظهر از طریق زوم. ثبت نام در اطلاعات خواهد بود ارسال شده در قصبه وب سایت oakmontborough.com. نظرات عمومی با نام فرستنده و آدرس باید ارسال به [email protected] ظهر دوشنبه.

پیتسبورگ

شنبه: Allegheny Valley فصل از زنان در کسب و کار شبکه را ملاقات آنلاین و در ساعت 8 صبح آن حضور می توانند یاد بگیرند که چگونه گروه پشتیبانی از رشد و موفقیت زنان در کسب و کار. رزرو و ثبت نام در اطلاعات: سوزان Kinger, 412-782-4848 یا [email protected]

اسپرینگدیل

مارس 20 آوریل 8: اسپرینگدیل قصبه را انجام نشانی گرگرفتگی برنامه. مشتریان ممکن است تجربه تغییر رنگ آب و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه. اگر تغییر رنگ همچنان ادامه دارد برای یک دوره طولانی از زمان تماس آب بخش در 724-274-9414.

Washington Township

پنج شنبه: Washington Township شهرداری دیدار بسته خواهد شد ، دستور کار خواهد بود ارسال شده هفته آینده در washingtontownship.com/municipal-authority-agenda. پرسش ها و نظرات: 724-727-5881 یا [email protected]


لغو و تغییرات

Allegheny Township

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی خواهد بود در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره و رویدادهای زیر: آوریل 18 اتخاذ یک بزرگراه های فروش سوسیس و روز مادر افزایش فروش. عضویت در جلسات طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ممکن است 5.

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

هریسون

امروز: در روز زمین پاک است به تعویق افتاد.

پنج شنبه: جامعه کتابخانه Allegheny دره بهار چای لغو شده است. بلیط بازپرداخت صادر خواهد شد و پس از بازگشایی کتابخانه.

مارس 16: لمس یک کامیون رویداد لغو شده است.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

ژوئن 6: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

دوشنبه: به لاور بارل ى کمیسیون جلسه لغو شده است.

McCandless

مارس 26: Allegheny شبکه بهداشت و درمان سرطان مری آگاهی 5K راه رفتن و اجرا شد که برای شروع در شمال پارک قایق خانه لغو شده است.

لاور بارل

امروز: The ClothesLine وزارت در بتسدا کلیسای لوتری بسته خواهد شد.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

مارس 2: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

امروز: در پاکسازی جامعه روز به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

اسپرینگدیل

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: بهار پرت صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده برای 29 مارس موکول شده است از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر سپتامبر. 13 در قصبه ساختمان ورزشگاه 325 مدرسه سنت فروشنده برنامه های کاربردی در دسترس هستند springdaleborough.com و یا با ایمیل [email protected]

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

شنبه: خانم Freddye و نوازندگان در وحدت کنسرت در کازینو تئاتر لغو شده است. برای بازپرداخت تماس 724-567-5049 اگر پرداخت نقدی و یا چک کنید. بازپرداخت کارت اعتباری صادر خواهد شد به کارت خود را.

Washington Township

امروز: ستاره برنامه ریزی توسط Amateur Astronomy Association of Pittsburgh لغو شده است.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

غرب Leechburg

امروز: بزرگ آمریکایی پاکسازی پنسیلوانیا در غرب Leechburg گیاه بومی حفظ لغو شده است.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im