پرسه زن, مارس 20, 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

نشستن در خانه در تمام طول روز بسیاری از ما درخواست خودمان را چگونه ما می تواند کمک به دیگران در طول این بیماری همه گیر. خواندن پرسه زن روزانه برای اطلاعیه ها چگونه هر کس می تواند به کاهش فشار و استرس از دیگران حتی در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. اطلاعات برای پرسه زن باید ارسال آن به ایمیل [email protected]


جامعه درایو خون ریزی در صهیون United Methodist Church

صهیون United Methodist Church برگزار خواهد شد Vitalant جامعه درایو خون از 1 تا 7 بعد از ظهر مارس 30 در کلیسا زندگی خانوادگی مرکز 438 Bear Creek Road, بوفالو Township.

قرار ملاقات مورد نیاز است. آوردن ID.

برای یک قرار ملاقات تماس 412-209-7000 و یا بازدید Vitalant.org با کلیک بر روی نارنجی “ملاقات” را فشار دهید و وارد گروه کد C664. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 877-258-4825.


Vandergrift کتابخانه های عمومی, اعلام, نوجوانان مسابقه شعر

Vandergrift کتابخانه عمومی است, اسپانسر مسابقه شعر برای دانش آموزان ششم از طریق 12 درجه در مشاهدات ملی شعر ماه.

دانش آموزان باید خود را ارسال کنید کار اصلی توسط مارس 30 به [email protected] برای قوانین و دستورالعمل بازدید از صفحه وب کتابخانه: vandergriftpubliclibrary.org.

برنده دریافت $5 کارت هدیه به Sweetlane فروشگاه شکلات در Vandergrift.


Penn State فرمت ارائه می دهد کلاس های رایگان آنلاین

پن استیت فرمت ارائه شده است بیش از 50 دوره های آنلاین رایگان را از طریق پایان ماه آوریل است.

افراد عبارتند از ایمنی مواد غذایی, تغذیه, کشاورزی, شیوه های, خانواده سالم, جامعه دخالت و بسیاری دیگر. برخی از ارائه گواهی و/یا اعتبارات آموزش مداوم.

برای جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


PHEAA به جریان وبینار در مورد کمک های مالی دانشجویی

یک وبینار در مورد کمک های مالی روند خواهد بود از 6 به 7 p. m. روز شنبه توسط پنسیلوانیا آموزش عالی کمک به آژانس است.

موضوعات را شامل خواهد شد که چگونه به درخواست برای همه نوع از کمک های مالی از جمله برنامه رایگان برای کمک های فدرال دانشجویی, همچنین شناخته شده به عنوان FAFSA که مورد نیاز است برای تعیین واجد شرایط بودن برای بسیاری از کمک های دانشجویی برنامه. سوال و جواب های دوره خواهد بود پس از آن.

مهلت درخواست برای, Pa. کمک مالی دولت برنامه تمدید شده است از 1 مه مه 15 برای 2020-21 سال تحصیلی.

ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.


حیوانات محافظ باز وقت

حیوانات محافظ از Allegheny ولی در نیو کنسینگتون در حال حاضر انجام فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی. به یک وقت ملاقات تماس 724-339-7388. اگر هیچ پاسخ وجود دارد, لطفا ترک یک پیام. حیوانی مصرف هنوز هم پذیرفته می شود زمانی که اتاق در دسترس است.

کمک های مالی از غذا و پول و تمیز کردن وسایل به ویژه مورد نیاز برای مقابله با آینده بچه گربه های نجومی. لیست آرزو برای بیشتر اقلام مورد نیاز شامل خاک رس بستر زن سبک و جلف, Purina بچه گربه چو Purina, توله سگ, غذا, شش پا قلاده Purina One سگ فرمول او لباسشوئی و خشک کن ورق سفید کاغذ کپی, کیسه زباله, دستمال توالت, پرتاب فرش با لاستیک پشتیبان گیری تفاله شرط بست, پتو و حوله. برای ساختن آنلاین پول اهدا بازدید animalprotectors.net/donations.html.


تقویم

Allegheny Township

امروز: Allegheny Township, شهرداری دیدار خواهد کرد در 5:30 p. m. به صورت الکترونیکی از طریق زوم. برای ثبت نام در, اطلاعات, ایمیل [email protected] با “درخواست جلسه” در خط موضوع. سوال: 724-842-4641

بارل مدرسه منطقه

شنبه: بارل هیئت مدیره مدرسه انجام خواهد شد و در این جلسه به طور منظم در 7:30 p. m. آنلاین. برای دستورالعمل در مورد نحوه عضویت در این نشست بازدید از منطقه سایت: بارل.k12.pa.ما/.

هریسون

Harrison Township سازمان آب شروع به خیط و پیت کردن شیرهای آب در شهرستان. این پروژه چندین هفته طول بکشد. مشتریان ممکن است تجربه کم فشار و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه به دلیل آن ممکن است تغییر رنگ. اطلاعات بیشتر: تماس با اقتدار در 724-226-2500 ext. 2.

Kiski منطقه مدرسه منطقه

امروز: Kiski منطقه مدیره مدرسه را انجام رای گیری جلسه در 7 p. m. الکترونیکی. برای اطلاعات در مورد چگونه برای مشاهده این نشست ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 724-842-0457.

نیو کنسینگتون

امروز: نیو کنسینگتون شهرداری را ملاقات خواهد کرد در 7 p. m. در اقتدار 120 Logans کشتی در جاده ها است. با توجه به اجتماعی فاصله الزامات و محدودیت فضا یک حد از پنج عضو دائم منفصل.

چهار شنبه: نیو کنسینگتون خوبی توسعه اقتدار دیدار خواهد کرد در 7 بعد از ظهر از طریق تلفنی برای یک جلسه کار. یک مدیر اجرایی در جلسه به بحث در مورد مسائل مربوط به پرسنل خواهد بود پس از آن. صوتی ممکن است قابل دسترسی از طریق تماس 515-604-9300 و با استفاده از کد دسترسی 291483. برای سوال ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 724-594-4218.

Oakmont

امروز: Oakmont شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 7 بعد از ظهر از طریق زوم. ثبت نام در اطلاعات خواهد بود ارسال شده در قصبه وب سایت oakmontborough.com. نظرات عمومی با نام فرستنده و آدرس باید ارسال به [email protected] ظهر دوشنبه.

پیتسبورگ

شنبه: Allegheny Valley فصل از زنان در کسب و کار شبکه را ملاقات آنلاین و در ساعت 8 صبح آن حضور می توانند یاد بگیرند که چگونه گروه پشتیبانی از رشد و موفقیت زنان در کسب و کار. رزرو و ثبت نام در اطلاعات: سوزان Kinger, 412-782-4848 یا [email protected]

اسپرینگدیل

مارس 20 آوریل 8: اسپرینگدیل قصبه را انجام نشانی گرگرفتگی برنامه. مشتریان ممکن است تجربه تغییر رنگ آب و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه. اگر تغییر رنگ همچنان ادامه دارد برای یک دوره طولانی از زمان تماس آب بخش در 724-274-9414.

Washington Township

پنج شنبه: Washington Township شهرداری دیدار بسته خواهد شد ، دستور کار خواهد بود ارسال شده هفته آینده در washingtontownship.com/municipal-authority-agenda. پرسش ها و نظرات: 724-727-5881 یا [email protected]


لغو و تغییرات

Allegheny Township

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی خواهد بود در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آپولو-Ridge منطقه مدرسه

امروز: آپولو-ریج دستور کار هیئت مدیره مدرسه جلسه لغو شده است.

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره و رویدادهای زیر: آوریل 18 اتخاذ یک بزرگراه های فروش سوسیس و روز مادر افزایش فروش. عضویت در جلسات طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ممکن است 5.

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

هریسون

امروز: کتابخانه جامعه از Allegheny دره بهار چای لغو شده است. بلیط بازپرداخت صادر خواهد شد و پس از بازگشایی کتابخانه.

مارس 16: لمس یک کامیون رویداد لغو شده است.

20 ژوئن: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

ژوئن 6: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

امروز: The Lower Burrell ى کمیسیون جلسه لغو شده است.

McCandless

یکشنبه: Allegheny شبکه بهداشت و درمان سرطان مری آگاهی 5K راه رفتن و اجرا شد که برای شروع در شمال پارک قایق خانه لغو شده است.

لاور بارل

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

مارس 2: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

اسپرینگدیل

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: بهار پرت صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده برای 29 مارس موکول شده است از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر سپتامبر. 13 در قصبه ساختمان ورزشگاه 325 مدرسه سنت فروشنده برنامه های کاربردی در دسترس هستند springdaleborough.com و یا با ایمیل [email protected]

شهرستان اسپرینگدیل

مارس 8: یکنوع بازی شبیه لوتو باش برنامه ریزی شده در مارس 8, Allegheny, دره داوطلب آتش Co. است به تعویق افتاد. بلیط مفتخر خواهد بود که این رویداد rescheduled. بازپرداخت صادر خواهد شد به کسانی که نمی توانند حضور هنگامی که آن را دوباره. آتش سوزی شرکت با تشکر از شما برای درک خود را.

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

شنبه: خانم Freddye و نوازندگان در وحدت کنسرت در کازینو تئاتر لغو شده است. برای بازپرداخت تماس 724-567-5049 اگر پرداخت نقدی و یا چک کنید. بازپرداخت کارت اعتباری صادر خواهد شد به کارت خود را.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de