پرسه زن, مارس 24 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

20 دقیقه پیش

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا یک ماسک و یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا.

ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در [email protected].


کمک های مالی پذیرفته شده برای فریپورت مواد غذایی بانک

کمک های مالی به نفع فریپورت بانک مواد غذایی می تواند کاهش یافته و از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر روزانه در یاران سالن در سنت مری کلیسا 608 بالا خیابان, Freeport.

اقلام مورد نیاز شامل تمیز کردن محصولات مراقبت شخصی اقلام و مواد غذایی فاسد نشدنی.


پروتستان caregiving, # aging شبکه استقبال با سلام برای ساکنان

زمان سختی برای همه ما و بخصوص برای کسانی که در مراقبت شخصی خانه و امکانات زندگی کمک که نمی توانید خانواده خود را.

پروتستان caregiving, # aging شبکه آغاز شده است یک برنامه جدید اشعه آفتاب اجازه می دهد تا اعضای عمومی به ارسال توجه تشویق و یا کارت به ساکنان خود امکانات.

برای مشخص کردن یک خاص اقامت یا مرکز لطفا توجه داشته باشید با تبریک خود را.

برای Oakmont پردیس از جمله درختان بید وست مینستر محل و Woodside محل ارسال تبریک به:

پروتستان Caregiving, # Aging شبکه

c/o اشعه آفتاب

1215 هولتن جاده

Oakmont PA 15139

برای لنگوود در Oakmont ارسال کارت به:

لنگوود در Oakmont

c/o اشعه آفتاب

500 مسیر 909

ورونا PA 15147

تمام مطالب ارسالی خواهد بود reviewed by پروتستان caregiving, # aging شبکه برای مطالب قبل گذشت به ساکنان.


حسن نیت ارائه بدون تماس با اهدای روند

حسن نیت در جنوب غربی پنسیلوانیا است, باز, بدون, تماس, سلف سرویس اهدای مناطق در هر یک از فروشگاه های محلی خود را.

بدون تماس با مناطق توسعه یافته بودند اجازه می دهد تا مردم به کمک های مالی در حالی که هنوز هم با رعایت فاصله اجتماعی دستورالعمل و تصویب شد توسط مشترک المنافع پنسیلوانیا است.

به کمک درایو به یک سلف سرویس در منطقه و محل مورد در خصوص مشخص سطل و یا کمک های مالی مناطق. یک کد QR است که می تواند اسکن خواهد شد ارسال شده در سایت به درخواست کمک مالی دریافت.

محلی مکان های باز هستند و از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه و در واقع در 1306 پیتسبورگ خیابان Cheswick; 4612 ویلیام پن بزرگراه Murrysville; و 4005 Freeport, جاده, Natrona ارتفاعات Harrison.


آرمسترانگ مدافع برنامه های کاربردی در دسترس آنلاین

برنامه های کاربردی برای خدمات Armstrong County Public Defender در حال حاضر آنلاین و برنامه های کاربردی را می توان از طریق پست فکس و یا بازگشت از طریق ایمیل به گفته رئیس مدافع چاک پاسکال.

برنامه های کاربردی را می توان با کلیک کردن در اینجا.


کمک های مالی به صورت محلی جانبازان پذیرفته در Natrona ارتفاعات VFW

Natrona ارتفاعات سربازان جنگ های خارجی در حال جمع آوری مواد غذایی فاسد نشدنی آیتم ها, تمیز کردن لوازم و محصولات مراقبت شخصی محلی برای جانبازان.

سهم می تواند کاهش یافته در غرفه واقع در پشت پست در 894 جانبازان لین, Harrison.

خرید برای اهدای خون می تواند به صورت آنلاین در Walmart.com. هنگامی که چک کردن انتخاب وانت فروشگاه به عنوان Natrona ارتفاع محل و لیست جو Musco به عنوان جایگزین وانت فرد است. شامل تلفن همراه خود شماره: 724-443-6829.

برای سوال تماس Musco در 724-443-6829 یا هدر در 724-980-6572.


تقویم

آپولو-Ridge منطقه مدرسه

دوشنبه: آپولو-ریج هیئت مدیره مدرسه انجام خواهد شد و در این جلسه به طور منظم در 6:30 p. m. آنلاین از طریق زوم. برای پیوستن به این نشست بازدید از زوم.ما تماس بگیرید و یا 646-558-8656 و استفاده از جلسه ID 983-2782-9377 و رمز عبور 732306. گوشی تلفن اتهام ممکن است اعمال شوند.

هریسون

Harrison Township سازمان آب شروع به خیط و پیت کردن شیرهای آب در شهرستان. این پروژه چندین هفته طول بکشد. مشتریان ممکن است تجربه کم فشار و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه به دلیل آن ممکن است تغییر رنگ. اطلاعات بیشتر: تماس با اقتدار در 724-226-2500 ext. 2.

آلو مدرسه منطقه

چهار شنبه: آلو هیئت مدیره مدرسه را ملاقات خواهد کرد در 7 p. m. آنلاین. راهنمای چگونه برای پیوستن به جلسه به صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد 24 ساعت قبل از جلسه در pbsd.net/meetingagendaandminutes.aspx.

اسپرینگدیل

از طریق مه 8: اسپرینگدیل قصبه را انجام نشانی گرگرفتگی برنامه. مشتریان ممکن است تجربه تغییر رنگ آب و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه. اگر تغییر رنگ همچنان ادامه دارد برای یک دوره طولانی از زمان تماس آب بخش در 724-274-9414.


لغو و تغییرات

Allegheny Township

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی خواهد بود در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

بل

ژوئن 20: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده در بل شهرستان Volunteer Fire سالن لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره و رویدادهای زیر: آوریل 18 اتخاذ یک بزرگراه های فروش سوسیس و روز مادر افزایش فروش. عضویت در جلسات طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ممکن است 5.

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

هریسون

مارس 16: لمس یک کامیون رویداد لغو شده است.

20 ژوئن: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

ژوئن 6: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

McCandless

یکشنبه: Allegheny شبکه بهداشت و درمان سرطان مری آگاهی 5K راه رفتن و اجرا شد که برای شروع در شمال پارک قایق خانه لغو شده است.

نیو کنسینگتون

مارس 3: خانمها چای بعد از ظهر برنامه ریزی شده در مخلوط کردن جامعه کافه است به تعویق افتاده و خواهد بود دوباره. بلیط های در حال حاضر خریداری شده و حمایت های مالی خواهد شد در تاریخ جدید است. دارندگان بلیط که می خواهید بازپرداخت باید تماس پائولا در 878-847-7997.

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

مارس 2: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

Saxonburg

مارس 21: Mingle در رویداد اصلی لغو شده است.

اسپرینگدیل

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: بهار پرت صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده برای 29 مارس موکول شده است از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر سپتامبر. 13 در قصبه ساختمان ورزشگاه 325 مدرسه سنت فروشنده برنامه های کاربردی در دسترس هستند springdaleborough.com و یا با ایمیل springd[email protected]

شهرستان اسپرینگدیل

مارس 8: یکنوع بازی شبیه لوتو باش برنامه ریزی شده توسط Allegheny دره داوطلب آتش Co. است به تعویق افتاد. بلیط مفتخر خواهد بود که این رویداد rescheduled. بازپرداخت صادر خواهد شد به کسانی که نمی توانند حضور هنگامی که آن را دوباره. آتش سوزی شرکت با تشکر از شما برای درک خود را.

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

مارس 9: عصر دلو نشان می دهد برنامه ریزی شده در کازینو تئاتر موکول شده است باید در ساعت 2 بعد از ظهر Aug. 30 در تئاتر است. بلیط های در حال حاضر خریداری خواهد شد در ماه اوت است. برای بازپرداخت ایمیل [email protected]

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

نشستن در خانه در تمام طول روز بسیاری از ما درخواست خودمان را چگونه ما می تواند کمک به دیگران در طول این بیماری همه گیر. خواندن پرسه زن روزانه برای اطلاعیه ها چگونه هر کس می تواند به کاهش فشار و استرس از دیگران حتی در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. اطلاعات برای پرسه زن باید ارسال آن به ایمیل [email protected]

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im