پرسه زن, مارس 28 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

4 دقیقه پیش

در اینجا این است که امروز با دوز کوچک اعمال محبت:

ویرجینیا Szoss می خواهم برای تشکر از ویرجینیا Hartz از اسپرینگدیل برای ساعت های بسیاری از کار سخت ساخت ماسک برای جامعه. “او در حال مراقبت از یک فرد که دوست دارد به دیگران کمک کند. او شده است بسیار عالی خیاط برای بسیاری از سال است.”

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن را به رسمیت شناخته و کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در [email protected]


سنت جوزف دبیرستان reschedules گلف گلف سالانه تفرج

28th annual سنت جوزف دبیرستان اسپارتان تفرج گلف موکول شده است از تاریخ 8 ژوئن تا سپتامبر. 18 در Lenape ارتفاعات توچال گلف مانور Township.

ثبت نام آغاز خواهد شد در ماه جولای و اطلاعات خواهد بود ارسال شده در saintjosephhs.com/.

گلف تقلا به طور سنتی شامل یک بورس تحصیلی حراج به عنوان بخشی از شام. با توجه به تغییر در تاریخ, این دبیرستان را حراج کمک هزینه تحصیلی در طول ممکن است از طریق سکوت مناقصه به طوری که بورسیه می توان در پاییز سال 2020 است.

زیر بورسیه ها و مقادیر در دسترس هستند برای پیشنهاد:

• کارلو دانشگاه $1,000

• هوفسترا دانشگاه فرانک G. ضرب, $5,000

• La Roche, دانشگاه, $5,000, اول تنها

• کوه Aloysius, کالج, $1,000 سنت جوزف دبیرستان ترم اول فقط

• نقطه پارک دانشگاه $1,000

• سنت فرانسیس دانشگاه 6000 دلار تا 1500 دلار برای چهار سال اول فقط

مناقصه باید برای حداقل نیمی از ارزش بورس تحصیلی. برای ارسال یک سکوت, پیشنهاد, تماس با جین شوش در 724-226-7877 یا [email protected]

مناقصه پذیرفته خواهد شد تا 3 بعد از ظهر مارس 29. همه مناقصه خواهد بود اطلاع از نتایج حراج در تاریخ 8 ژوئن.


Deer Creek کسی که شام میخورد به خدمت رایگان شام ماکارونی

Deer Creek, کسی که شام میخورد 13 کریقتن-Russellton Road, West, گوزن, توزیع رایگان takeout اسپاگتی شام از 2 تا 4 بعد از ظهر جمعه یا تا زمانی که مواد غذایی به طول می انجامد.

شام را شامل شام رول نوشیدنی و دسر. برای سوال تماس, کسی که شام میخورد در 724-265-1700.


جامعه درایو خون ریزی در صهیون United Methodist Church

صهیون United Methodist Church برگزار خواهد شد Vitalant جامعه درایو خون از 1 تا 7 بعد از ظهر یکشنبه در کلیسا زندگی خانوادگی مرکز 438 Bear Creek Road, بوفالو Township.

قرار ملاقات ها و پوشش صورت مورد نیاز است. آوردن ID.

برای یک قرار ملاقات تماس 412-209-7000 و یا بازدید Vitalant.org با کلیک بر روی نارنجی “برنامه ملاقات” را فشار دهید و وارد گروه کد C664. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 877-258-4825.


Penn State فرمت ارائه می دهد کلاس های رایگان آنلاین

پن استیت فرمت ارائه شده است بیش از 50 دوره های آنلاین رایگان را از طریق پایان ماه آوریل است.

افراد عبارتند از ایمنی مواد غذایی, تغذیه, کشاورزی, شیوه های, خانواده سالم, جامعه دخالت و بسیاری دیگر. برخی از ارائه گواهی و/یا اعتبارات آموزش مداوم.

برای جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


تقویم

Gilpin

پنج شنبه ها: Gilpin Volunteer Fire Department خدمت takeout مواد غذایی از 5 تا 7 بعد از ظهر در سالن آتش, آشپزخانه, 113 Firehall جاده ها است. منو: کل پیتزا, هات داگ, ساندویچ مرغ, ماهی, ساندویچ, همبرگر, چیز برگر, مرغ, نوار, nachos در و پنیر, سیب زمینی سرخ کرده و قارچ حلقه های پیاز و پنیر و چوب و نرم چوب شور. پیشرفت سفارشات تشویق کرد. تحویل در دسترس Leechburg منطقه است. پول نقد و چک پذیرفته شده است. سفارشات: 724-845-7200

Harmar

پنج شنبه: Harmar Township منطقه بندی جلسه هیئت مدیره برگزار خواهد شد یک جلسه عمومی از طریق زوم در 7 p. m. به نظر بعدی واريانس درخواست از SP IV Harmar LL. دستورالعمل برای پیوستن به این نشست ارسال خواهد شد حداقل 24 ساعت قبل از جلسه در شهرستان, وب سایت harmartownship-pa.gov/.

هریسون

Harrison Township سازمان آب شروع به خیط و پیت کردن شیرهای آب در شهرستان. این پروژه چندین هفته طول بکشد. مشتریان ممکن است تجربه کم فشار و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه به دلیل آن ممکن است تغییر رنگ. اطلاعات بیشتر: تماس با اقتدار در 724-226-2500 ext. 2.

لاور بارل

سه شنبه تا جمعه: آشپزخانه در لژیون آمریکا باز خواهد بود برای بایگانی اطلاعات سفارشات از اعضا و مهمانان از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر و 4 تا 7 بعد از ظهر برای یک منو بازدید facebook.com/post868/

نیو کنسینگتون

سه شنبه ها: مونت سنت پیتر کلیسای برگزاری سالانه آن سنت آنتونی Novena تقریبا زنده و آنلاین در 7 بعد از ظهر از طریق اواسط ماه ژوئن در کلیسای Facebook صفحه facebook.com/MSPParish/. دعا برای نوونا در دسترس هستند در Facebook صفحه: چند ساعت قبل از رویداد زندگی می کنند آغاز می شود. این یک صفحه و هر کسی می تواند مشاهده و شرکت کنند حتی کسانی که بدون Facebook account.

دوشنبه: نیو کنسینگتون شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 7 بعد از ظهر از طریق یک کنترل از راه دور پلت فرم. نظرات عمومی ممکن است ارسال شده در نوشتن به شهر, کارمند, شهر جدید Kensington 301 11 سنت New Kensington, PA 15068. نظرات و سوالات باید دریافت شود توسط 4:30 بعد از ظهر پنج شنبه.

نیو کنسینگتون-آرنولد مدرسه منطقه

امروز: نیو کنسینگتون-آرنولد هیئت مدیره مدرسه انجام خواهد شد این کمیته از تمام جلسه به صورت الکترونیکی در 6 p. m. و به دنبال آن جلسه به طور منظم. دستورالعمل در مورد نحوه عضویت در این جلسات حاضر خواهد شد ارسال شده در NKASD.com.

آلو مدرسه منطقه

چهار شنبه: آلو هیئت مدیره مدرسه را ملاقات خواهد کرد در 7 p. m. آنلاین. راهنمای چگونه برای پیوستن به جلسه به صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد 24 ساعت قبل از جلسه در pbsd.net/meetingagendaandminutes.aspx.

اسپرینگدیل

از طریق مه 8: اسپرینگدیل قصبه را انجام نشانی گرگرفتگی برنامه. مشتریان ممکن است تجربه تغییر رنگ آب و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا قهوه. اگر تغییر رنگ همچنان ادامه دارد برای یک دوره طولانی از زمان تماس آب بخش در 724-274-9414.


لغو و تغییرات

Allegheny Township

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی خواهد بود در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

بل

ژوئن 20: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده در بل شهرستان Volunteer Fire سالن لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره سوسیس فروش و روز مادر افزایش فروش.

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

لاور بارل

دوشنبه: به لاور بارل پارک کمیسیون جلسه لغو شده است.

هریسون

مارس 16: لمس یک کامیون رویداد لغو شده است.

20 ژوئن: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

ژوئن 6: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

شنبه: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

Saxonburg

مارس 21: Mingle در رویداد اصلی لغو شده است.

اسپرینگدیل

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: بهار پرت صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده برای 29 مارس موکول شده است از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر سپتامبر. 13 در قصبه ساختمان ورزشگاه 325 مدرسه سنت فروشنده برنامه های کاربردی در دسترس هستند springdaleborough.com و یا با ایمیل [email protected]

شهرستان اسپرینگدیل

مارس 8: یکنوع بازی شبیه لوتو باش برنامه ریزی شده توسط Allegheny دره داوطلب آتش Co. است به تعویق افتاد. بلیط مفتخر خواهد بود که این رویداد rescheduled. بازپرداخت صادر خواهد شد به کسانی که نمی توانند حضور هنگامی که آن را دوباره. آتش سوزی شرکت با تشکر از شما برای درک خود را.

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

مارس 9: عصر دلو نشان می دهد برنامه ریزی شده در کازینو تئاتر موکول شده است باید در ساعت 2 بعد از ظهر Aug. 30 در تئاتر است. بلیط های در حال حاضر خریداری خواهد شد در ماه اوت است. برای بازپرداخت ایمیل [email protected]

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

نشستن در خانه در تمام طول روز بسیاری از ما درخواست خودمان را چگونه ما می تواند کمک به دیگران در طول این بیماری همه گیر. خواندن پرسه زن روزانه برای اطلاعیه ها چگونه هر کس می تواند به کاهش فشار و استرس از دیگران حتی در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. اطلاعات برای پرسه زن باید ارسال آن به ایمیل [email protected]

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im