پرسه زن, آوریل 7 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

حدود یک دقیقه پیش

ارسال اطلاعات از رویدادهای خیریه به پرسه زن

این است که سازمان یا شرکت خود و یا جمع آوری تجهیزات بهداشت حرفه ای ؟ است خود را به باشگاه یا کلیسا رفتن به حمایت از یک جامعه خون درایو ؟

پرسه زن منتشر خواهد شد اطلاعات در مورد جامعه درایو و مجموعه در Triblive.com. ارسال اطلاعات به [email protected]


اعمال کوچک از مهربانی

ملیسا Spirk از اسپرینگدیل می خواهم برای تشکر از اسپرینگدیل شهردار جو Bertoline. “او همیشه کمک می کند تا با مواد غذایی, بانک, اما در این زمان نیاز او بالا رفته است و فراتر از آن. او مطمئن است مردم در Allegheny دره بانک مواد غذایی به حال حفاظت برای خدمت به مردم است. من فکر می کنم این واقعا شگفت انگیز او بود ترس خود را خارج وجود دارد برای کمک به جامعه. این چیزی است که یک شهردار باید باشد!”

در هفته های اخیر به Covid19 ویروس نهفته زندگی هر کس در سراسر Alle-Kiski دره.

بسیاری از آنها خواهد شد و گام به گام برای کمک به خانواده و دوستان و دیگران آنها حتی نمی دانند.

پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما هستند که انجام این اعمال محبت برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در [email protected]


Allegheny Township, سرپرستان به برگزاری نشست مجازی

Allegheny Township, سرپرستان برگزار خواهد شد 7 p. m. مارس 13 جلسه آنلاین از طریق زوم آنلاین وب سایت برای ترویج اجتماعی فاصله.

ساکنان که مایل به شرکت در این نشست مجازی باید با ارسال ایمیل خود به شهرستان مدیر در [email protected] برای اضافه شدن به لیست شرکت کنندگان.

سرپرستان قصد به اتخاذ یک فرمان اجازه پیوستن و مشارکت در بین دولتی پلیس کمک های متقابل قرارداد با شهرداری. به یک کپی کامل از فرمان های ارسال شده به شما توسط ایمیل, ارسال ایمیل به [email protected]


مسیر کیسه های مواد غذایی را برای کودکان توزیع شده در Leechburg

مسیر برنامه آخر هفته کیسه های مواد غذایی به صورت Leechburg منطقه مدرسه منطقه دانش آموزان ممکن است برداشت از 8:30 صبح تا 2 بعد از ظهر پنج شنبه ها و یا 9 تا 11 صبح روزهای جمعه در ورودی عبور از جاده های جامعه کلیسای پروتستان 271 اصلی خیابان Leechburg.

برای سوال تماس کلیسا در 724-845-1901.


جانبازان منافع دولت میزبان تلفن تاون هال امروز

Dr. Paul Lawrence, وزیر مزایای در گروه Department of Veterans Affairs, میزبان, تلفن رایگان, شهر پنسیلوانیا با جانبازان در 4 بعد از ظهر امروز به بحث و ادامه خدمات در طول COVID-19 شیوع.

او همچنین اطلاع رسانی به جانبازان و منافع موجود در دسترس به آنها را مانند آب آبی نیروی دریایی برنامه و تلاش برای مبارزه با جانباز خودکشی. نیز وجود خواهد داشت یک فرصت برای سوال بپرسید.

برای پیوستن به این شهر در سالن جانبازان باید تماس 844-227-7557.


کمک های مالی برای حیوانات محافظ بودن جمع آوری شده در این پست تجارت

تجارت ارسال غربی, فروشگاه Cheswick است جمع آوری کمک های مالی برای حیوانات محافظ از Allegheny دره در فروشگاه 1301 پیتسبورگ سنت

اقلام مورد نیاز شامل حوله کاغذی, تمبر پستی, 6-پا قلاده او مواد شوینده سفید, کاغذ کپی و کیسه های زباله. برای یک لیست کامل از آیتم های مورد نیاز بازدید animalprotectors.net/wish-list.html.


تمدید مهلت برای Leechburg دوار بورس تحصیلی برنامه های کاربردی

باشگاه روتاری Leechburg خواهد شد و چهار جایزه 1000 $در انجمن خدمات تحصیلی به دانش آموزان زندگی در Leechburg و Kiski منطقه مدرسه منطقه که اکسل در جامعه داوطلبانه و برنامه ریزی برای پیشبرد تحصیلات دانشگاهی. مهلت ارسال کامل برنامه های کاربردی تمدید شده است تا دانش آموزان را بازگشت به مدارس.

متقاضیان باید سالمندان در Leechburg یا Kiski منطقه مدارس و یا در خانه تحصیل حضور سایبر مدرسه خصوصی/مدارس محدود یا کامل در روز مدارس فنی و زنده در یکی از این مناطق است.

آنها باید نمونه روح دوار و جامعه داوطلبانه توسط راه خود را دخالت رهبری و موفقیت در پروژه های جامعه در سراسر دبیرستان خود را حرفه ای.

متقاضیان باید کامل نرم افزار و ارائه مقاله در چه تجارب و دستاوردهای منعکس کننده دوار شعار “خدمات بالاتر از خود.” در ضمن یک توصیه نامه از یک جامعه داوطلب نهاد و یا سازمانی که متقاضی خدمت مورد نیاز است. عکس و یا یک دفترچه یادداشت نشان دادن جامعه تجربه خدمات پذیرفته می شود.

برنامه های کاربردی ممکن است به دست آمده از مدرسه راهنمایی مشاوران و یا رابرت DiCola رئیس در 724-845-7363 یا روتاری وب سایت leechburgrotary.org. تکمیل برنامه باید از طریق پست به DiCola در 146 بازار خیابان Leechburg PA 15656.


لغو

تمام وقایع ذکر شده در زیر لغو شد مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد:

Allegheny Township

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی خواهد بود در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره و رویدادهای زیر: آوریل 18 اتخاذ یک بزرگراه های فروش سوسیس و روز مادر افزایش فروش. عضویت در جلسات طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ممکن است 5.

Cheswick

شنبه: این Cheswick-اسپرینگدیل باشگاه لاینز جلسات لغو شد.

Fox Chapel

آوریل 14: Fox Chapel منطقه شعبه از انجمن آمریکایی از دانشجویان جلسه

هریسون

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

شنبه: ارتفاعات رله برای زندگی جلسه لغو شده است. مه 2 شب در این مسابقات به تعویق افتاد و احتمالا تا سپتامبر است.

شنبه: معلولان سربازان آمریکایی جلسه لغو شده است.

جمعه: Allegheny ولی انجمن کلیساها جامعه جمعه خوب سرویس لغو شده است.

مارس 19: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برنامه ریزی شده در جانبازان خارجی جنگ موکول می شود و در ساعت 2 بعد از ظهر 21 ژوئن. درب باز در 12:30 بعد از ظهر بلیط های صادر شده برای مارس 19 خواهد بود افتخار ژوئن 21. جزئیات: لورن 412-537-5934

مارس 19: شوالیه های کلمبوس کلوچه و سوسیس صبحانه لغو شده است.

آوریل 25: در روز زمین پاک است به تعویق افتاد.

Leechburg

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

پنج شنبه: از Leechburg کتابخانه های عمومی در جلسه هیئت مدیره لغو شد.

جمعه: ماهی و سیب زمینی سرخ کرده در Leechburg Volunteer Fire Department هستند لغو شده است.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

شنبه: The ClothesLine وزارت در بتسدا کلیسای لوتری بسته خواهد شد.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

مارس 2: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

جنوب بوفالو

جمعه: جنوب بوفالو شهرستان Volunteer Fire Department ماهی سرخ لغو شده است.

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

آوریل 14: تولید به مردم توزیع شد.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

مارس 21: خانم Freddye و نوازندگان در وحدت کنسرت در کازینو تئاتر لغو شده است. برای بازپرداخت تماس 724-567-5049 اگر پرداخت نقدی و یا چک کنید. بازپرداخت کارت اعتباری صادر خواهد شد به کارت خود را.

Washington Township

آوریل 18: ستاره برنامه ریزی توسط Amateur Astronomy Association of Pittsburgh لغو شده است.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

غرب Leechburg

آوریل 18: بزرگ آمریکایی پاکسازی پنسیلوانیا در غرب Leechburg گیاه بومی حفظ لغو شده است.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im