پرسه زن 8 آوریل سال 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

حدود یک دقیقه پیش

اعمال کوچک از مهربانی

در هفته های اخیر به Covid19 ویروس نهفته زندگی هر کس در سراسر Alle-Kiski دره. بسیاری از آنها خواهد شد و گام به گام برای کمک به خانواده و دوستان و دیگران آنها حتی نمی دانند.

پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما هستند که انجام این اعمال محبت برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در [email protected]


ارسال اطلاعات از رویدادهای خیریه به پرسه زن

این است که سازمان یا شرکت خود و یا جمع آوری تجهیزات بهداشت حرفه ای ؟ است خود را به باشگاه یا کلیسا رفتن به حمایت از یک جامعه خون درایو ؟

پرسه زن منتشر خواهد شد اطلاعات در مورد جامعه درایو و مجموعه در Triblive.com. ارسال اطلاعات به [email protected]


Natrona ارتفاعات VFW جمع آوری اقلام برای جانبازان

Natrona ارتفاعات سربازان جنگ های خارجی در حال انجام یک مجموعه محلی برای جانبازان.

مواد غذایی فاسد نشدنی آیتم ها, تمیز کردن لوازم و محصولات مراقبت شخصی می تواند کاهش یافته در این ارسال غرفه واقع در پشت پست در 894 جانبازان لین, Harrison.

خرید می تواند به صورت آنلاین در Walmart.com. هنگامی که چک کردن انتخاب وانت فروشگاه به عنوان Natrona ارتفاع محل و لیست جو Musco به عنوان جایگزین وانت فرد است. شامل تلفن همراه خود شماره: 724-443-6829.

برای سوال تماس Musco در 724-443-6829 یا هدر در 724-980-6572.


ترینیتی کلیسای متحد متدیست, انجام, ماسک صورت مجموعه

ترینیتی کلیسای متحد متدیست Brackenridge همراه با Allegheny شبکه بهداشت و درمان است هماهنگی داوطلب کمک تلاش برای پزشکی مراقبان.

هر کسی که می خواهم برای دوختن ماسک صورت یا بسته فانی است که در آن به آنها را ذخیره خوش است به عنوان بسیاری از آنها می خواهید و آنها را رها کردن در کلیسا 547 10th Ave. Brackenridge. کلیسا را تحویل ماسک به Allegheny شبکه بهداشت و درمان. Allegheny دره بیمارستان, Harrison بخشی از Allegheny شبکه بهداشت و درمان.

پارچه ماسک می تواند مورد استفاده برای بازدید کنندگان به امکانات مراقبان که درگیر مستقیم با مراقبت از بیمار و در پایین خطر ابتلا به COVID-19 از بیماران و یا انتقال به دیگران و یا پوشش N95 ماسک برای حفاظت اضافی برای مراقبان در خط مقدم. پلاستیک بسته فانی می تواند مورد استفاده برای ذخیره سازی ماسک ها و یا دیگر موارد حفاظت شخصی.

رها کردن بار ها از 10 صبح تا ظهر چهارشنبه در دفتر کلیسا ورودی و 10 صبح به ظهر شنبه در محراب ورودی.

الگوها و دستورالعمل های موجود از کشیش گرگ Spenser در [email protected] و یا تماس با Allegheny شبکه بهداشت و درمان مدیر توسعه چلسی توماس در 412-228-8454 یا [email protected] سوالات در مورد حمایت از COVID-19 نیاز باید به ایمیل [email protected]


نیو کنسینگتون ارتش رستگاری را فراهم می کند کمک

نجات ارتش در نیو کنسینگتون است توزیع مواد غذایی اضطراری به ساکنان از طریق آن شربت خانه در 1101 Fifth Ave. نیو کنسینگتون.

هر کسی نیاز باید زنگ به درب پارکینگ از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای هفته و غذا داده می شود خواهد شد با خیال راحت.

کمک های مالی از غیر مواد غذایی فاسد شدنی را می توان به شربت خانه در همان ساعت. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 724-335-7221.


جامعه درایو خون ریزی یکشنبه در نیو کنسینگتون

یک جامعه خون رانندگی خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 2:30 بعد از ظهر یکشنبه در سالن اجتماعی از ایالات Presbyterian Church of New Kensington, 601 Fifth Ave.

تمام اهدا کنندگان باید یک وقت ملاقات. هیچ walk-ins پذیرفته می شود با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

به یک وقت ملاقات تماس 800-733-3767 و یا بازدید redcrossblood.org و با استفاده از حامی کد tupcnk.


لاور بارل لژیون آمریکایی به میزبان takeout ماهی سرخ

لاور بارل لژیون آمریکا برگزار خواهد شد takeout-تنها ماهی سرخ از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر جمعه یا تا زمانی که مواد غذایی اجرا می شود.

این منو شامل ماهی در یک ظرف ماهی ساندویچ و ادم تنومند و بدقواره میگو سبد و همه شامل سیب زمینی سرخ کرده و سالاد کلم. هزینه $10. پیشرفت سفارشات درخواست در 724-339-9417.


لغو

تمام وقایع ذکر شده در زیر لغو شد مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد:

Allegheny Township

15 آوریل: این Kiski دره آب کنترل آلودگی اقتدار جلسه لغو شده است.

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی می ماند تا حداقل ممکن است 2. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی خواهد بود در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

مجموعه بازیافت شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. همه زباله و بازیافت موارد را می توان برای زباله خدمه به جمع آوری. همه موارد باید در یک کیسه و بسته کردگی. هیچ سست موارد خواهد برداشت.

پنج شنبه ها: خدمات در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

امروز: شهرستان ناظران جلسه لغو شده است.

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

ساقی

ساقی شیرها باشگاه لغو مارس عضویت و جلسات هیئت مدیره و رویدادهای زیر: آوریل 18 اتخاذ یک بزرگراه های فروش سوسیس و روز مادر افزایش فروش. عضویت در جلسات طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ممکن است 5.

Cheswick

شنبه: این Cheswick-اسپرینگدیل باشگاه لاینز جلسات لغو شد.

شرق گوزن

پنج شنبه: شهرستان ناظران دیدار خواهد کرد تقریبا در 7:30 p. m. نظرات عمومی را می توان به [email protected] و یا کاهش یافته است توسط 3 بعد از ظهر پنج شنبه در دفتر رها کردن جعبه. دستور کار خواهد بود نوشته شده توسط 3 بعد از ظهر پنج شنبه در eastdeertownship.org/.

Fox Chapel

آوریل 14: Fox Chapel منطقه شعبه از انجمن آمریکایی از دانشجویان جلسه

Gilpin

دوشنبه: شهرستان سرپرستان برگزار خواهد شد 7 p. m. جلسه دیجیتالی از طریق زوم برنامه. این کنفرانس خواهد بود جریان را به facebook.com/events/813221132498521 و نظرات عمومی می تواند با تماس با 724-845-0981 در نظر بار در طول جلسه. ساکنان که مایل به صحبت در طول بازدید کنندگان درخواست کتبی دوره باید از ارائه درخواست توسط Facebook messenger این نشست است.

هریسون

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

جمعه: Allegheny ولی انجمن کلیساها جامعه جمعه خوب سرویس لغو شده است.

مارس 19: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برنامه ریزی شده در جانبازان خارجی جنگ موکول می شود و در ساعت 2 بعد از ظهر 21 ژوئن. درب باز در 12:30 بعد از ظهر بلیط های صادر شده برای مارس 19 خواهد بود افتخار ژوئن 21. جزئیات: لورن 412-537-5934

مارس 19: شوالیه های کلمبوس کلوچه و سوسیس صبحانه لغو شده است.

آوریل 25: در روز زمین پاک است به تعویق افتاد.

Leechburg

مارس 9: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

پنج شنبه: از Leechburg کتابخانه های عمومی در جلسه هیئت مدیره لغو شد.

جمعه: ماهی و سیب زمینی سرخ کرده در Leechburg Volunteer Fire Department هستند لغو شده است.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

شنبه: The ClothesLine وزارت در بتسدا کلیسای لوتری بسته خواهد شد.

مارس 13 و 15: The Lower Burrell شورای برنامه ریزی و جلسات کمیسیون ها در حال لغو شد.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

مارس 9: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای. بانک مواد غذایی خدمات برای ماه آوریل لغو شده است.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

پارک تونشیپ

مارس 2: پارک های شهرستان ورزشکار انجمن را لغو کرده است کودکان و نوجوانان روز ماهیگیری.

آلو

دوشنبه: شورای, جلسه رای گیری انجام خواهد شد تقریبا. ساکنان می توانید آن را به زندگی می کنند در Comcast در کانال 19 یا Verizon Fios کانال 29. در این نشست خواهد بود livestreamed در youtube.com/watch?v=g4qnzz6462c&feature=youtu.be. هر ساکن که آرزوهای خود را به آدرس شورا باید ارسال درخواست در form.jotform.com/200853686021149

آوریل 18: جامعه پاکسازی روز به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

جنوب بوفالو

جمعه: جنوب بوفالو شهرستان Volunteer Fire Department ماهی سرخ لغو شده است.

Tarentum

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

آوریل 14: تولید به مردم توزیع شد.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

Vandergrift

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

مارس 21: خانم Freddye و نوازندگان در وحدت کنسرت در کازینو تئاتر لغو شده است. برای بازپرداخت تماس 724-567-5049 اگر پرداخت نقدی و یا چک کنید. بازپرداخت کارت اعتباری صادر خواهد شد به کارت خود را.

Washington Township

پنج شنبه: شهرستان ناظران جلسه در 7 بعد از ظهر بسته خواهد شد ، دستور کار ارسال شده است در جلسات منظم تب در washingtontownship.com. نظرات و سوالات را می توان به [email protected] یا 724-727-3515

آوریل 18: ستاره برنامه ریزی توسط Amateur Astronomy Association of Pittsburgh لغو شده است.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

غرب Leechburg

آوریل 18: بزرگ آمریکایی پاکسازی پنسیلوانیا در غرب Leechburg گیاه بومی حفظ لغو شده است.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de