پرسه زن, Feb. 28 سال 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

حدود یک ساعت پیش

پرسه زن خود را رفتن به مکان محلی برای نشست اعلامیه رویدادهای خیریه و فرصت های داوطلب. اطلاعات برای پرسه زن ممکن است کاهش یافته و یا از طریق پست حداقل یک هفته در پیشبرد برای: پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084 ایمیل [email protected] و یا فکس 724-226-4677.


TryLife مرکز به دنبال داوطلبان

TryLife مرکز میزبان یک داوطلب شب از 6:30 تا 8 بعد از ظهر دوشنبه در لاور بارل مرکز 1155 حیات وحش تسلیم جاده ها است.

این مرکز در خدمت انتظار مادران و خانواده ها با کودکان کمتر از 3 سال با ارائه آموزش مواد و مشاوره.

داوطلبان را سازماندهی و جمع آوری مشتری و هدیه مشتری جدید بسته است. به ارائه خود را در زمان تماس 724-339-9399.


بهداشت و درمان بنیاد حامیان کارگاه

Allegheny-Kiski بهداشت و درمان بنیاد را حمایت از یک کارگاه آموزشی رایگان, “سالمند مسائل حقوقی قسمت اول” از 6 تا 7:30 p. m. 11 مارس در بنیاد یکی Acee درایو, Natrona ارتفاعات Harrison.

وکیل لورل Hartshorn خواهد شد بحث در مورد مسائل حقوقی که ممکن است بر شما و خانواده خود را از جمله وصیتنامه و تراست انحصار قدرت از وکیل و ثروت و حفظ و مراقبت پرستاری در خانه.

این رویداد توسط برنیس و جو Stimel صندوق. ثبت نام درخواست شده است. برای ثبت نام تماس 724-294-3157.


گرین پارک یادبود به حذف آیتم

گرین پارک یادبود حذف خواهد شد تمام گل و تزئینات در تاریخ 1 مارس.

هر چیزی که شما می خواهید به نگه داشتن باید برداشته شود قبل از این تاریخ.


تقویم

Gilpin

یکشنبه: از Leechburg منطقه استخر مدیره دیدار خواهد کرد در 6 p. m. در Gilpin, شهرستان, جامعه, ساختمان, مسیر 66. هر کسی که علاقه مند به کارهای داوطلبانه و یا با سوالات خواست برای حضور در.

Leechburg

مارس 17: این Leechburg کتابخانه های عمومی حمایت یک بلیط قرعه کشی, قرعه کشی بر اساس 7 p. m. مارس 17 انتخاب 3 شماره قرعه کشی. برنده دریافت خواهد کرد یک رول کامل 10 دلار و 20 دلار Pa. ابتدا کردن بلیط. بلیط: $5, موجود در Sprankle محله بازار استعداد باغ قصبه ساختمان Coco قهوه خانه و کتابخانه.

لاور بارل

مارس 16: فروشنده برنامه های کاربردی هستند که پذیرفته شده برای شکوفه های متحرک تنظیم برای 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در Belair پرستاری و توانبخشی, مرکز 100 کمی جاده ها است. هزینه: $10. فروشندگان باید خود را به ارمغان بیاورد و میز و صندلی و چادر. باران یا درخشش. جزئیات: لیندا ریچاردسون, 724-339-1071 یا Linda.Ric[email protected]

نیو کنسینگتون

یکشنبه: آلومینیوم شهرستان تراس فعالیت های گروهی برگزار خواهد شد یکنوع بازی شبیه لوتو در ساعت 2 بعد از ظهر در فعالیت های مرکز 136 آلومینیوم شهرستان تراس. درب در باز 1:30 p. m. پذیرش: $3 شامل دسر.

ریچلند

یکشنبه: در این شهرستان ریچلند Volunteer Fire Department میزبان همه شما می توانید خوردن کلوچه و سوسیس صبحانه از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در سالن اجتماعی, 5857 نصف النهار جاده Gibsonia. منو: به طور منظم و گندم ماکارونی سوسیس داغ, دارچین, سیب و نوشیدنی. کمک های مالی را پذیرفته به نفع این شرکت آتش نشانی عمومی و ساختمان وجوه.

اسپرینگدیل

شنبه: اسپرینگدیل رایگان کتابخانه های عمومی ارائه خواهد شد تولدت مبارک, Dr. Seuss storytimes در کتابخانه 331 مدرسه سنت کودکان دو و جوان دیدار خواهد کرد در 10:30 صبح و 3 آن از طریق prekindergarten دیدار خواهد کرد در 11:30 قبل از ثبت نام مورد نیاز است. ثبت نام: 724-274-9729

Tarentum

یکشنبه: جانبازان از جنگ های خارجی خواهد شد که نوار یکنوع بازی شبیه لوتو از 4 تا 7 بعد از ظهر در پست, چوب, خیابان. عضو و سه مهمان خوش آمدید.

Vandergrift

مارس 9: بزرگسالان باشگاه کتاب در Vandergrift کتابخانه های عمومی دیدار خواهد کرد در 6 p. m. در کتابخانه 128C Washington Ave. انتخاب خواهد شد “سارا کلید” توسط تاتیانا Rosnay. جزئیات: کارول 724-568-2212 یا [email protected]


در شهرهای ما

سراسر دره

منابع در دسترس برای پاکسازی پروژه

انتخاب کنید تا پنسیلوانیا, ابتکار در حمایت از آمریکا بزرگ پاکسازی ارائه می دهد رایگان کیسه زباله و دستکش ایمنی و جلیقه به گروه هایی که مایل به ثبت نام و شرکت در آمریکا بزرگ پاکسازی 1 مارس تا مه 31.

حوادث می تواند شامل بستر پاکسازی غیر قانونی تخلیه و پاکسازی جامعه سبز و زیباسازی ویژه, مجموعه های آموزشی و رویدادهای. پنسیلوانیا اداره حفاظت از محیط زیست و پنسیلوانیا زباله انجمن صنایع را حمایت و یا کاهش هزینه های دفع زباله در طول ماه آوریل برای شرکت کنندگان ثبت نام و شرکت محل های دفن زباله با قبل از تصویب.

ثبت نام مورد نیاز است در gacofpa.org برای دریافت رایگان پاکسازی منابع. برای سوال تماس بگیرید هماهنگ کننده برنامه میشل دان در 877-772-3673 ext. 113 یا [email protected]


Westmoreland County

رژیم غذایی مدیترانه ای کلاس پخت و پز ارائه شده

این Westmoreland County, Penn State, فرمت, دفتر 214 Donohoe جاده سوئیت E Hempfield را ارائه کلاس “بیایید طبخ مدیترانه” از 6 تا 8 بعد از ظهر مارس 19 در دفتر.

هزینه $39. ثبت نام مورد نیاز است 15 مارس. برای ثبت نام بازدید extension.psu.edu/lets-cook-mediterranean تماس بگیرید و یا 877-345-0691.


کمک های مالی در دسترس برای غیر انتفاعی گروه هنر

این Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح و سرگرمی است که ارائه کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی برای حمایت از هنر مربوط به پروژه ها و فعالیت های که به نفع ساکنان شهرستان.

محلی غیر انتفاعی هنر سازمان های دولتی و واحدهای درگیر در تولید و یا نمایش از هنرهای فعالیت های واجد شرایط درخواست. واجد هنر فعالیت ها شامل پروژه های مربوط به موسیقی و تئاتر و رقص و دیگر نمایشی و هنرهای تجسمی.

پروژه های که به روی عموم باز را در خارج از شهرستان مذهبی هدف و یا به عنوان وسایل نقلیه برای جوایز جمع آوری اعانه و یا اعتبار علمی واجد شرایط نیست.

مهلت درخواست مارس 17. برای یک برنامه بازدید از شرکت.westmoreland.pa.ما/پارک تماس بگیرید و یا 724-830-3950.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>