سبکی غیر قابل تحمل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک coronavirus بحران

او شده است در معرض آن می باشد ، او می لرزد هر کس دست. اما رئیس جمهور آمریکا در نهایت lurched به عمل اکراه.

Friday the 13th در شبح مانند سرمایه به سختی یک توریست در خیابان های واشنگتن, دی سی, موسسه اسمیتسونیان بستن درهای خود را به Cherry Blossom Festival axed, 700-هدف الکس Ovechkin و هاکی پایتخت و جهان سری قهرمان اتباع benched و در اینجا می آید رئیس جمهور ایالات متحده, احساس صورتی به عنوان magnolias.

او کاملا خوب او می گوید:—هیچ علائم آنچه بدون تب و بدون سرفه و او به ما می گوید صدها نفر از ما کهنه آرنج به آرنج در صندلی تاشو در باغ گل رز و استنشاق یکدیگر تلخ RNA که دکتر به او گفت که نیازی به آلفا مرد Donald J. Trump, سه ماه و یک روز قبل از تولد 74 به آزمایش می شود برای زندگی-تهدید ویروس برشمرده COVID-19, حتی به عنوان دولت او نژادها به راه اندازی درایو از طریق آزمایشگاه ها در خارج و هدف پارکینگ برای آرام نگران زمین است.

“ما نمی خواهیم هر کسی که این تست می گوید:” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “است که کاملا غیر ضروری است.”

تماشا کنید: Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود بیانیه ای که شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد – پخش کامل

اما او را به آزمایش می شود به هر حال احتمالا شاید به دلیل برخی از بارگیری از برزیل خندیدی با او را برای یک تصویر لحظهای در Mar-A-لاگو آخر هفته گذشته یکی از صدها تهمت و تهمت نوکران که خوشه در اطراف او در هر ساعت از هر روز از خود داستان-کتاب زندگی و که می داند که چگونه بسیاری از کسانی که مردم را سجده با تب یک هفته از در حال حاضر ؟

نه در مخاطبان روز جمعه: دختر, Ivanka که به طور مشابه مطرح شده با آلوده استرالیا رسمی روز دیگر. مشاور ارشد Ivanka در حال کار از خانه است. “اگر شما در خانه بمانند آن بد نیست” پدرش می گوید.

در اطراف رئیس جمهور بیش از حد نزدیک به صورت ویروسی در ایمنی بیمار-advisedly پمپاژ خود را دراز بی اعتنا میت هستند رئیس—همه مردان—بزرگ خرده فروشان و مگا-داروخانه و آزمایشگاه قرار داده است که کسانی که کمی از جعبه خارج از مطب به طوری که لوله های آزمایش از خون شما ممکن است couriered به سفید-کت برای این هم که آشکار خواهد شد که آیا یا نه شما در چه مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تماس “یک پایان-از-وضعیت زندگی.”

خستگی ناپذیر خواست به پیش بینی و غیر قابل پیش بینی—چه مدت طول خواهد آن را قبل از coronavirus منحنی بل swoops رو به پایین و آمریکایی ها می توانند به مدرسه بروند و بازدید و اجرای پایگاه دوباره—رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در نهایت پرسم و می گوید: “هشت یا نه هر هفته.”

مرتبط با: خواهد کانادا نزدیک مرز خود را با ایالات متحده ؟

شما نمی توانید طلسم همه گیر بدون P-An-I-C و پادزهر است تهمت حداقل آن است که در این, عجیب, تحریک مارس بعد از ظهر جمعه. او اعلام کرد اضطراری ملی به چهار ده منجمد میلیارد دلار پول نقد, نکات اضافه کردن انگلستان به خود نگه دارید-به-جهنم-از لیست, مذاکرات در مورد نجات کروز و صنایع هواپیمایی—”هیچ کس از من خواسته است”—و می گوید که او به نخست وزیر جاستین ترودو در مورد این و آن اما این است که خاموش کردن آمریکا و مرز کانادا بود و نه آن و نه این.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت میانگین صنعتی داو جونز به شدت افزایش به بزرگترین آن یک روز به دست آورید تا به حال یک روز پس از سقوط آن به بدترین حالت خود را از دست دادن در طول تاریخ به دلیل سخنرانی دیگری که Donald J. Trump ساخته شده است.

“من شک ما نیاز به پنج میلیون نفر آزمون می گوید:” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وال استریت per aspera این سفید بند انگشت دو هفته می رسد برای ستاره.

حرکت بازارهای شفا بیمار, cajoling Walgreen را به دروغ پایین با CVS و خارج با هدف و آزمایشگاه پارسیان با تلاش تشخیص مانند شیر و گوساله از کتاب اشعیا فشرده—به عنوان او روز به روز—فراتر از محدودیت های خود را نظامی-آموزش در مدرسه او یک املاک و مستغلات بانی و جعلی-اخبار بارکر در حال حاضر مواجه با پایان ممکن است از موقعیت های زندگی ده ها میلیون نفر از مردم و برخی از آنان که مرده ممکن است قادر به رای دادن برای انتخاب مجدد خود را بسته به جایی که در این کشور زندگی می کنند.

“من نمی مسئولیت در همه, می گوید:” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به همه چیز را که اشتباه رفته حمايتهاي.

مرتبط: به عنوان coronavirus اسپرد آمریکایی ها نیاز به یک رهبر است که آرام و متحد می سازد. در عوض, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیش از این خالی تخلیه کنگره آمریکا نانسی پلوسی گفته است نزدیک به یک دوجین بار در یک روز به استیون Mnuchin تهمت را وزیر خزانه داری تلاش برای یافتن زمینه های مشترک بین طرفین در یک بسته کمک های اولیه برای furloughed کارگران و خانواده های فقیر.

سخنران از خانه بیرون می آید و از او خلوتگاه و فراخوانی “دهها میلیون نفر از کودکان که تکیه رایگان و کاهش قیمت ناهار.” او می گوید که “این سه مهم ترین بخش های این لایحه در حال تست, تست, تست شده است.” برگزاری مجلس اکثریت خود را دموکرات می تواند با تصویب هر لایحه می نویسد در هر لحظه. اما جمهوری خواهان cowed و cringing انتظار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سیگنال خود را رضایت قبل از آنها ایستاده است.

در باغ گل رز تهمت swats پلوسی پیشنهاد (و پول خود را از تلاش های) دور مانند یک deerfly.

“من فکر نمی کنم دموکرات ها در حال دادن به اندازه کافی” او می گوید. اما او فقط Trumping.

“ما ملت ما ملت بزرگ مواجه شده است و قبل از بحران می گوید:” نانسی پلوسی اما قبل از این بود که مرد آلفا از زمان ما نقل مکان کرد و به کاخ سفید است. یک ساعت بعد او و دونالد—مرد چه کسی او را استیضاح اما نمی تواند خاموش کردن رئیس جمهور که مقاله او خرد شده در تحقیر رسیدن به یک معامله. بازار آن را دوست دارم. وجود دارد هر چیزی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانید انجام دهید ؟

اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im