وقتی آلبرتا دولت وعده داده شده برای پیاده سازی یک “اتاق جنگ” برای پرداختن به اسطوره ها و برداشت های منفی از نفت ماسه, من در یکی از روزنامه نگاران که می ترسید این نمایندگی یک تهدید قریب الوقوع به دموکراسی است.

با وجود جیسون کنی را مبارز تن چه دولت شرح داده شده در اتاق جنگ راه اندازی شد و در واقع کاملا اساسی ارتباطات استراتژی است. نامه به سردبیر, درخواست برای اصلاحات حساب های رسانه های اجتماعی اختصاص داده شده به سریع-پاسخ واقع چک کردن; این در حال حاضر ویژگی های مشترک بسیاری از شرکت های بزرگ و دولت ارتباطات بخش است.

اگر من یک اشتباه در یک ستون و من انتظار دارم به شنیدن در مورد آن. من دریافت کرده اند مناسب درخواست برای توضیحات و یا اصلاحات از جمله سازمانها و اگر آنها راست یا خودم یا خروجی من برای کار معمولا خیلی خوشحال به کمک مالی آنها است. اگر من واقعا خراب من سعی کنید برای تشکر از آنها را برای تصحیح به من. این روابط همیشه صمیمی. و نه آنها لزوما نابکار.

مرتبط با: آنچه که جیسون کنی را ‘انرژی اتاق جنگ” خوب ،

در ابتدا نام تجاری این رویکرد به عنوان یک “اتاق جنگ” بود دلیلی تهاجمی و ضد تولیدی—روابط عمومی ادارات معمولا ترجیح می دهند برای ایجاد روابط حرفه ای با رسانه ها. گاهی اوقات که امکان پذیر نیست.

نقطه ای از این “اتاق جنگ” نبود فقط به عمل در ارتباطات سنتی ظرفیت آن نیز برای تقویت روحیه یک استان است که آن را احساس و کلید آن صنعت شده بود لگد زیر توسط نادرست رسانه های پروفایل و گمراه کننده مقایسه به وحشت موردور.

این اتاق جنگ نشان شد تئاتر اگر نه عاقلانه.

در حالی که من پیدا کردم خودم نیست-به خصوص-مزاحمت توسط جیسون کنی را بلشی استراتژی رسانه های, من عامل تحت این فرض که چنین چیزی خواهد بود صالح.

مگه پسر.

به سر جنگ اتاق کنی دولت استخدام تام اولسن سابق newspaperman با روابط قدیمی محافظه کار دولت است. اولسن—ساخته شده است که ناخواسته خنده دار اظهارات مانند “ما در مورد حمله به ما در مورد رد حقایق واقعی”—شاید بهتر شناخته شده فقط قبل از این به خاطر او از دست صندلی کلگری-بوفالو به سابق حزب دموکراتیک ملی وزیر دارایی جو Ceci در انتخابات است.

پس او برداشت بیش از تعداد بی شماری از دیگر واجد شرایط نامزدهای بالقوه برای سکان اتاق جنگ بود که به سرعت در حال rebranded به کانادا انرژی مرکز.

مربوط به: outsized معنای مرزی نفت ماسه معدن

کارکنان آن بودند به عنوان “خبرنگاران” به وغصه کانادا انجمن روزنامه نگاران. اولسن خود گفت که CEC باید در نظر گرفته شود شبیه به یک رسانه جدید سازمان است. برای lulz تنهایی من نگاه به جلو به درخواست خود به دولت فدرال در روزنامه صندوق نجات, اما من پرت شدن.

CEC به سختی آغاز شده بود خود را بالا کار قبل از آن تازه ضرب آرم یافت شده است plagiarized. (دفعه بعد ممکن است توصیه میکنم Fiverr?) من به ذکر است در عین حال که این سازمان بود وقف با 30 میلیون دلار برای هر سال بودجه ؟

هر چه تظاهر به انرژی کانادا مرکز تا به حال به عنوان یک حرفه ای ارتباطات سازمان بود گل آلود در روز چهارشنبه هنگامی که آن را توییتی یک سری از مزخرف حساس هم با دیجیتال دمه و فکری مهم رشته است.

در پاسخ به یک گزارش در نیویورک تایمز در مورد نفت و شن و ماسه سرمایه گذاری کانادا انرژی مرکز آمار بازگشت توسط مرجع بدنام سابق نیویورک تایمز خبرنگار و نویس “Jasyon بلر” (sic) و با اشاره این مقاله آشکار رکورد ستیزی. حساب توییتر نیز یک فهم اشاره به SNC-Lavalin رسوایی.

به اعتبار خود اولسن عذرخواهی برای این بیت از دیجیتال استفراغ و امیدوارم swatted خود را بیش از حد رسانه های اجتماعی کارآموز در بینی با یک کپی از روزنامه نورد تا او دیگر با این نسخهها کار برای.

بیایید برای یک لحظه, جلوگیری از اضافی کمی به سمت بحث در مورد اینکه آیا این بار‘ قطعه خوب بود یا عادلانه است.

کسی جایی در دولت آلبرتا نیاز به شنیدن آنچه که من میگویم و آن را نمی خواهید به لذت بخش است.

چیزی وجود دارد که نشان می دهد عمیق محدودیت کوته نظری و نزديك از مردم در حال اجرا Alberta Inc. در حال حاضر از این واقعیت است که کسی که در اکثر سطوح ارشد دولت هنوز هم فکر می کند که انرژی کانادا مرکز یک ایده خوب است.

این خوب نیست. این هوشمند نیست. آن را نه صالح.

به Tweeting معنی چیزهایی که در نیویورک تایمز است نه دلسرد کسی از گفتن چیزهای بد در مورد آلبرتا. صالح خشم برتر جیسون کنی نه الهام بخش ترس در سالن امور مالی جهانی است. چیزی که CEC سازمان در حال تولید است و قانع کردن کسی. و به طور فزاینده آن را حتی بسیار خوب در نظر گرفتن potshots در دشمنان از صنعت برای ارضاء عصبانی رای دهندگان.

من هیچ اعتراضی به تهاجمی ارتباطات استراتژی—اگر چه من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چقدر موثر تر است که 30 میلیون دلار خواهد بود در دست عمده ارتباطات شرکت است که اطلاعات تماس با شرکت های بین المللی و دولت است که این استان پس از جان گذشته را به نفع خود بیش از.

مرتبط با: Jason Kenney را Facebook دوران مککارتیسم

اما هر استراتژی ارتباطات—چه در خانه و یا خارج نیاز به درخواست برخی از سوالات اساسی از خود: که در آن مخاطبان ؟ آیا آن اهداف کلیدی و پیام? که رسانه ها آن را هدف ؟ چه تن خواهد آن را اتخاذ و چرا ؟ و چه اقداماتی است که توسط آن تعیین خواهد موفقیت خود را?

من مطمئن هستم که وجود دارد یک دلیل خوب است که دولت آلبرتا نمی تواند اعتماد اساسی ارتباطات توابع به آن گروه ترکان و مغولان از کاملا واجد شرایط در خانه ارتباطات کارکنان. با توجه به برخی از باهوش شرکت jiggery pokery CEC گنجانیده شده است خود را فقط در خارج مقدس دیواره های دولت نتیجه گیری آن سیستم ایمنی بدن به آزادی اطلاعات, قانون است که می تواند کمک به عمومی تصمیم بگیرد که آیا این پول است که صرف عاقلانه است.

بنابراین من باید به شما اعتماد من نامرئی مدافع در آلبرتا دولت به درخواست این نوع از سوالات.

اینکه دقیقا چه چیزی است و هدف از این چیزی است ؟ دلار کانادا است که انرژی مرکز دولتی اخبار-esque جزوه? اگر چه بسیاری از مردم در حال خواندن آن ؟

ارتباطات لباس با بودجه سخاوتمندانه باید قادر به تولید یک استراتژی دقیق نشان دادن مخاطبان persuadable اهداف شکسته شناسی و منطقه است. پس از چند ماه در عمل باید آن را شناسایی کرده و پیام های کلیدی است که موثر با آن دسته از مخاطبان است. می CEC ارائه این ؟

یا شاید CEC می خواهد به عنوان دولت-تحریم رسانه های اجتماعی sh–ارسال. آن را نمی خواهد توصیه من اما وجود دارد راه برای انجام این کار به طور موثر. این امر نیاز به برش باهوش و شوخ با Twitter و Facebook posts garnering ویروسی توجه است.

چه سخت نقدی ارزش به دست آورده رسانه های آن تولید شده تا به امروز ؟ اتحاد CEC مشورت با بهترین sh–پوستر در این زمینه است ؟ (هیچ کس که من می دانم آنها نیست.)

یا شاید CEC می خواهد به محدود کردن نقش آن به تصحیح اطلاعات غلط و واکنش سریع آنلاین. خوب خوب است.

مرتبط با: شستشو ماسه نفت رکورد

چگونه موثر است ؟ آن را سخت به ارائه معیارهای بتن متریک—برای به دست آوردن احساس برای توسعه دهندگان پول خرید. از شنبه CEC می تواند به رخ کشیدن 5,647 پیروان در توییتر. چند بیش از 1500 نفر تا به حال آن را در Facebook. برای $30 میلیون دلار در هر سال است که عمیقا مایوس کننده است.

من در خارج از این پس آن را کاملا ممکن است که CEC قادر خواهد بود به ارائه دقیق و پیچیده و در پاسخ به کسی که با قدرت به اندازه کافی به آنها تقاضا. اما سگ صبحانه آنها در حال تولید به تاریخ باعث می شود من تعجب می کنم اگر این سازمان حتی خواسته برخی از این سوالات بسیار کمتر به آنها پاسخ داد.

ارتباطات—و آن نخ نما پسر عموی روزنامه نگاری را می توان از جمله در این است—یک بازی که در آن اثر و رسیدن به در حال ردیابی و اندازه گیری, اغلب بی رحمانه.

اگر CEC است که هر چیزی به غیر از یک را کار sinecure برای دوستان قدیمی پسر شبکه, آن را به خوبی خواهد بود به آن را ببینید.

بیشتر توسط جن GERSON:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su