‘ویروس نمی خواهید در هر نقطه’: استرالیا برای جدا شود تا تابستان

استرالیایی می توانید انتظار به cooped در انزوا تا تابستان بر اساس و در عین حال-به-منتشر مدلسازی نشان می دهد که تعداد بستری coronavirus موارد نمی قله تا پایان ماه اکتبر.

این مدل سازی ارائه شده در بخش مراقبت های مشاوران و دیده می شود اخبار.com.au, نشان می دهد, سخت اجتماعی فاصله اقدامات را نصف تعداد عفونت در NSW در مقایسه با آنچه که اتفاق افتاده است بدون خاموش کردن.

اگر نه برای محدودیت نرخ انتقال خواهد شده اند بسیار تهاجمی تر و hospitalisations را در اوج خود در ماه جولای.

این مدل سازی نشان می دهد که با دخالت کمتر از دولت وجود دارد که اوج 450 بستری موارد برای هر 100 ، 000 نفر در NSW با این ویروس گسترش در جامعه به میزان 2.4.

اجتماعی فاصله داده ها نشان می دهد اوج در حال حاضر خواهد بود در اواخر ماه اکتبر با 180 بستری مورد در هر 100,000 نفر در یک نرخ تولید مثل از 1.6.

این مدل سازی نشان می دهد اجتماعی فاصله اقدامات موثر در مسطح منحنی و بسیاری از مردم کمتر خواهد شد آلوده, اما همچنین نشان می دهد استرالیا خواهد بود مبارزه با این ویروس را برای یک دوره طولانی تر از بسیاری از انتظار می رود.

با توجه به NSW دارای بالاترین تعداد مورد کارشناسان پزشکی اعتقاد دارند این طرح به احتمال زیاد ترجمه به گسترش در سراسر کشور محدودیت تا در تابستان.

آن را نیز ایجاد کرده است یک نگرانی واقعی در صنعت پزشکی که مراقبت ويژه خواهد بود غرق حجم به طور جدی بیمار coronavirus بیماران.

دانشگاه ملی استرالیا بیماری های عفونی پزشک و میکروبیولوژیست پروفسور پیتر Collignon گفت که او شک و تردید از صحت مدل پیش بینی نرخ ابتلا به عفونت.

اما او گفت: اخبار.com.au کشور نیاز به باقی می ماند قفل شده است و به برخی از رشته های خوب گذشته کریسمس با وجود رشد نرخ جدید عفونت نصف در هفته های اخیر.

“شما می دانید چه خبر بد است ؟ ما قصد داریم برای انجام بسیاری از این اجتماعی فاصله برای یکی دیگر از 18 ماه تا دو سال” او گفت:.

“این ویروس نیست برای رفتن به هر نقطه زودی. ما باید یک مهلت بهار آینده به دلیل وجود انتقال کمتر از ویروس ها در تابستان.

“اما تا زمانی که ما یک واکسن است که امن است و با این نسخهها کار و یا تا زمانی که ما پیدا کردن شواهد اشتباه است و یا مگر اینکه چیزی تغییرات رادیکال با داده ها وجود دارد به هیچ وجه به نظر من ما در حال رفتن به خلاص شدن از شر این ویروس از استرالیا است.”

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

مرتبط: چگونه مسطح منحنی’ موجب صرفه جویی در زندگی

پروفسور Collignon معتقد است این مستند در محل در نیوساوت ولز و ویکتوریا غیر ضروری است چرا که وجود ندارد شواهد گسترده و کنترل نشده انتقال است.

اولیه اجتماعی فاصله شیوه که شامل بستن بارها و باشگاه ها و دیگر اجتماعات کافی بود برای کنترل گسترش بیماری, او گفت:.

این به این معنی اقدامات که شامل نگه داشتن دو متر از هم جدا و پایان دادن به داخل سالن اجتماعات خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به اجرا شود تا دو سال.

“بسیاری از چیزهایی که ما انجام داده ایم — قرار داده است که یک میلیون نفر از کار در استرالیا — ما در حال رفتن به باید همچنان به انجام” پروفسور Collignon گفت.

تمدید مستند هزینه خواهد شد $500 میلیارد

اولیه انتظار بود coronavirus خواهد غرفه تجاری برای یک دوره کوتاه مدت و در نتیجه یک ضربه عمده به استرالیا, تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم و پس از آن به گزاف گویی در این سه ماه پس از.

اما تمدید بسته شدن از جامعه انتظار می رود توسط پروفسور Collignon و تاخیر در اوج بستری بیماران به احتمال زیاد تاثیر اقتصاد کشور برای دو چهارم.

مستقل و پیشرو اقتصاددان Saul Eslake گفت: اخبار.com.au این امر منجر به در حال حاضر چشم آبیاری هزینه های همه گیر وزش نسیم ملایم وزش باد از نمایی.

او گفت: دولت فدرال بود که تا کنون مرتکب شده بیش از $200 میلیارد در بسته های مشوق دولت, دولت سرفه نزدیک به 50 میلیارد دلار و تمام از دست رفته را در حداقل 100 میلیارد دلار مالیات به دلیل فلج کننده اختلال در کسب و کار و تجارت است.

داده تقریبا تمام اقدامات امداد یک عمر مفید شش ماه تمدید پشتیبانی فراتر از دو چهارم هزینه فدرال و دولت های ایالتی حداقل 500 میلیارد دلار آقای Eslake گفت.

“می تواند وجود داشته باشد مقید کردن تقاضا (برای برخی از صنایع),” او گفت:.

“اما این تعطیلات که نمی, گرفته, وعده های غذایی است که خورده بازديد به سینما یا تئاتر است که انجام می شود را نمی توان جایگزین.

“بنابراین وجود دارد دائم ضرر و زیان است.”

آمپر سرمایه اقتصاددان ارشد شین الیور شک اوج این ویروس در استرالیا خواهد بود در اواخر ماه نوامبر و انتظار می رود دولت برای استراحت خود خاموش شدن در ماه های آینده.

چنین کشیدگی گفت: نتیجه در “آسیب واقعی” به اقتصاد گسترده تر.

“خط پایین را به ساخت و ساز و ساخت در حالی که در حال حاضر آن را به طور عمده صنایع خدماتی است که به شدت تحت تاثیر” او گفت ، com.au.

دکتر الیور گفت: یک دوره دیگر برای صنایع در حال فلج توسط این ویروس می تواند منجر به از دست دادن به تولید ناخالص داخلی از 20-25 درصد است که تنها تحت الشعاع توسط 32 درصد سقوط در سال 1932 در طول رکود بزرگ.

“همانطور که شما دریافت بیشتر و بیشتر از همه از انقباضات است که رخ می دهد را فقط شروع flatlining” آقای الیور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im