حکمت دستکش با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

گفته می شود که دست پاک نمی رشد سیب زمینی, هر چند آن را می توان استدلال کرد که دستکش برای اختراع شد هدف از نگه داشتن یک دست و تمیز در کار کثیف. دو ثانیه طول می کشد به دستکش تا مانع بسیاری از شستشو بعد. اعمال عقل دستکش برای هر پروژه تحت دلو خورشید است که همه در مورد کار هوشمند است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). جهان چسبنده محل پر از گلدان عسل تار چاله ها و طیف گسترده ای از flytraps. آن را بسیار آسان گیر. نگه دارید در حال حرکت. عمل باعث می شود شما سخت به دام. جنبش باز می شود بالقوه است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). خیلی حال رفتن برای شما مناسب است! نگاهی به سهام. لیست حداقل پنج و احساس خلق و خوی خود را بلند. ماندن سپاسگزار است به خود و سلامت معنوی به عنوان اقامت مناسب است و به سلامت جسمی خود را.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). نگاهی به یک استراحت از خود بهبود می باشد. یک نقطه وجود دارد که آن را تقویت می کند آرام باور است که شما به اندازه کافی فقط به عنوان شما هستند. یک زمان وجود دارد به فشار اما در حال حاضر زمان به اعتماد به زندگی و اجازه دهید همه چیز توسعه به طور طبیعی.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). در غالب فرهنگ خودشیفتگی آن را مهم تر از همیشه مطمئن شوید که شما در حال انجام یک مقدار عادلانه از تمرکز بر دیگران است. پاداش: این نیز راه برای رسیدن به شادی.

لئو (جولای 23-Aug. 22). به شما امکان ساخت جالب معاملات امروز. البته شما همیشه معاملاتی چیزی — توجه به روابط ساعت برای دلار — این درست است که امروز معاملات خارج از هنجار و آنها شما را به فکر می کنم.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). توهمات هیچ عواقب. واقعیت این است که بسیار زیبا ساخته شده بر روی آنها. این یک رشته طولانی از علت و معلول که برخی از یکی می شود را مرتبط و در عین حال ما حس آنها متعادل در گراند ریاضی.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما می توانید چیزی است که اکثر مردم نمی توانند که یک استعداد است. در نظر نمی آن را یک استعداد است ؟ که فقط نظارت خود را در بخشی. این زمان ایده آل برای تغییر ارزیابی خود را و شروع به بازی با برنامه های کاربردی ممکن است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). کسانی که با رنج خیلی برای منتشر می شود, از آن و در عین حال چیزی وحشتناک در مورد دادن تا چوب زیر بغل است که با آن می رود. شما به ویژه قلب برای کمک به مردم اجازه رفتن از آنچه دیگر مورد نیاز است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). زمانی که نمی دانستند چه چیزی کار می کند آن را آسان برای رد شدن از آن به عنوان کار در یک نابخردانه راه اما نه حقیقت امروز است. وجود سود به ماندن هشدار به سبک های مختلف به خصوص آنهایی که ساده.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). آن را بسیار دشوار است برای کمک به دیگران زمانی که شما در واقع مجروح خودتان. همین امر عاطفی و روح-سطح زخم. با حل و فصل درگیری های داخلی شما اشاره خود را به سوی یک همدلانه دولت است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). آیا شما تا به حال کسی پیامک و یا ارسال پیامک توسط کسی که “به طور تصادفی” در هدف است ؟ شما امروز شاهد چگونه میل به یک نوع خاص توجه می تواند الهام بخش عجیب و غریب و رفتارهای غیر قابل پیش بینی.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). سفت و سخت دیدگاه منجر به اشتباهات از همه نوع. سعی کنید برای پیدا کردن یک نسیم ملایم قاب از ذهن است. وجود دارد مقدار زیادی از زمینه های مشترک بین دو نقطه از مشاجره برای هر کسی که مایل به دنبال آن است.

امروز تولد (Jan. 21). شما خوب در روابط از انواع این سال می آید و آن را کاملا به طور طبیعی بیش از حد. دیگران را از این “کار” اما در واقع آن را در لذت خود را. شما و یک عزیز را توسعه یک زبان بین شما پر از داخل, جوک معنای عمیق, مناقصه عبارات و حماقت است که تنها دو نفر از شما می توانند درک کنند. لئو و برج جدی می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 7, 39, 30, 13 و 45.

نجوم پرسش: “من هیجان زده خواهد شد اگر برخی, برج جوزا خواهد بازگشت احساسات من. من تا به حال پیروز شدن بر او را برای تقریبا سه سال است. دلیل من بر روی آن عمل کرده است که او در ارتباط است. در واقع او هنوز هم هست اما من دلیلی برای این باور است که آنها در outs. من باید نشستن در اطراف و منتظر او را به تبدیل شدن به تک یا من باید اجازه دهید او را می دانم که من او را دوست دارم امید که آن را به سرعت بخشیدن به روند ؟ او یک ترازو.”

دو نشانه هوایی را آسان تفاهم و من شرط می بندم شما کلیک هم با این برج جوزا به راحتی زمانی که شما برای اولین بار ملاقات کرد که بلافاصله با شما تا به حال احساس شما را به معنای شد دوستان اگر نه بیشتر. شما باید را به حساب مطلق ارادت ترازو که تمایل به به یار خود را. او نمی تواند تعهدات خود را به آرامی. حتی اگر او را به شکستن یک رابطه او خواهد شد نیاز به فضا در بین سرند از اوراق قرضه. ترازو احساس می کند که عشق مقدس است. خیانت چیزی نیست که به راحتی می آید و اگر چیزی بود که اتفاق می افتد با شما او را خیلی احساس گناه و آن را لکه دار کردن احساسات خود را برای شما.

افراد مشهور پروفایل: آکادمی برنده جایزه بازیگر نقش مکمل زن نیکوکار و Mensa نابغه عضو جامعه Geena Davis یک مثال خوب از برج دلو the Aquarian مخلوط از قلب و عقل است که باعث می شود این علامت بسیار موثر در آوردن مردم با هم. دیویس به دنیا آمد هنگامی که خورشید و عطارد در برج دلو و خوش شانس مشتری در سرگرم کننده لئو. نگاه برای دیویس در آینده هیجان انگیز “Ava.”

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: پنج شنبه, 26 دسامبر 2019 12:11:40 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>