وجود دارد رسما صفر کانادایی ها هنوز هم در کشتی های کروز قایقرانی دریاهای آزاد

سیاست خودی برای مارس 23: ترودو اعلام کرد 9 میلیارد دلار در بودجه برای دانش آموزان, این شایعات از یک راز دریاچه عمارت برای این ساعت در حال افشا و خنثی و یک کرم چاله متخصص می خواهد به رهبری حزب سبز

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

اضافه کردن یکی دیگر از کمک های اضطراری مخفف به کانادا رشد واژگان: CESB (تلفظ sess-زنبور عسل?). نخست وزیر جاستین ترودو روز گذشته اعلام کرد کانادا اورژانس دانشجو نفعیک حدود 9 میلیارد برنامه برای متوسطه و دانشجويان اخیر grads doled در $1,250 پرداخت های ماهانه از ماه مه تا اوت ($1,750 برای متقاضیان با وابستگان و یا معلولیت). پول جای تعجب نیست که نیاز به قانون جدید شروع به جریان. Jagmeet سینگ گفت: پول نمی خواهد به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب به عنوان هر کس دیگری—و تکرار مداوم فراخوان جهانی 2000 دلار بهره مند شوند.

این ساعت همچنین اعلام کرد که کانادا دانشجو خدمات گرانتکه هدیه به $5,000 برای دانش آموزانی که “کمک به جوامع خود” در طول بیماری همه گیر. ترودو همچنین اعلام کرد beefing تا فدرال شغل تابستان برنامه و گسترش کمک های مالی. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر. (جزئیات کامل متن ترودو سخنان.)

این آخرین tranche از بودجه برجستگی کل اضطراری-کمک هزینه به $145.6 میلیارد, با توجه به جدید فدرال هزینه (خال خال توسط عقاب چشم CBC News را هارون Wherry) که شاید عجیب یک طبقه بندی یارانه دستمزد به عنوان “حمایت از افراد است.” زمانی که فدرال توده در خود “حمایت از نقدینگی” برای کسب و کار در قالب وام های جدید و مالیاتی deferrals—عظیم $230.6 میلیارد دلار در مجموع به مقدار 10 درصد از کانادا-تولید ناخالص داخلی.

در همین حال نمایندگان مجلس محافظه کار در حال تماشای ترک در فدرال coronavirus پاسخ. دن Albas کارن Vecchio و استفانی Kusie در نامه ای به دولت گفت: زنان باردار در حال رد کانادا واکنش اضطراری بهره مند است—و از قول آنها گفته آنها “باید شروع به مصرف خود زنان و زایمان فواید بلافاصله حتی اگر فرزند خود را با توجه به چند ماه.”

وقتی کاستاریکا Deliziosa لنگر انداخت دیروز در جنوا, ایتالیا, کشتی کروز ورود مشخص شده لحظه ای که در آن وجود دارد رسما صفر کانادا مسافران هنوز در دریا. اما برخی از کانادایی ها فراموش باقی می ماند پردازنده کشتی های کروز. یک امور جهانی کانادا به روز رسانی گفت: فدرال در حال پیگیری 86 عروق با 300 کانادا خدمه.

تا مبادا کسی فکر می کند لابی نیست لابی این روزها منطق‘s ساحل به ساحل و تحلیل فدرال و استانی و شهری ثبت نشان می دهد این قضیه صادق است. “وجود دارد 657 سازمان هایی که ثبت نام کرده اند به لابی در برخی از جنبه های این بیماری همه گیر در هفته های اخیر” آنها گزارش با استناد به پزشکی شرکت های فن آوری به عنوان “در میان برجسته ترین.”

دولت فدرال کاهش یافته است و پنج سال مبارزه قانونی علیه احکام دادگاه که در سلول انفرادی خلاف قانون اساسی است. The Globe and Mail گزارش داد که اتاوا به اطلاع در دادگاه براده که وکلای آن در مورد به عنوان فدرال “تماما discontinues تجدید نظر شود.” در سال 2016 اسکات گیلمور نوشت: در maclean’s در مورد “52 ماه از شکنجه” در مواجهه با رعد و برق خلیج اهل بیت آدم Capayکه در نهایت با صرف بیش از 1600 روز “در یک پلکسی گلاس جعبه خالی cellblock بدون ویندوز و با چراغ نگه داشته و در 24 ساعت.”

امروز صبح آمار کانادا است که انتشار آن برای اولین بار تجزیه و تحلیل گسترده COVID-19 وردپرس ابتکار. بیش از 200 ، 000 کانادایی امضا شده تا به صورت داوطلبانه نظرسنجی که بگویید داستان از چه همه گیر است که هدف قرار دادن خانه برای کانادایی ها. کشور آمار نیز راه اندازی نقشه است که نشان می دهد این محله-سطح تاثیر coronavirus. بررسی تمام نتایج در اینجا.

به یاد داشته باشید شایعات از یک “نام تجاری جدید lakeside عمارت” ادعا شده است بر روی کامپیوتر کاربر ساخته شده در ترودو سفارشات در Harrington دریاچه? ترکیبی از نقشه های گوگل و نقشه های اپل آرشیو تصاویر ماهواره ای به نظر می رسد که نشان می دهد ساخت و ساز جدید در این ساعت را به عقب نشینی در گاتینو پارک roused سوء ظن در میان برخی از منتقدان از این ساعت, از جمله MP Pierre Poilievre. خوب کانادا مطبوعات به نام سرمایه های ملی کمیسیون و برخی از جواب ها رو: ساختمان جدید نقل مکان مهمان خانه, شناخته شده به عنوان “خانه رعیتی” و توانبخشی راز است نه در همه.

کون بزرگ Kuttner است که حزب سبز جدیدترین رهبری نامزد—و می تواند کانادا اولین غیر دودویی رهبر حزب. Kuttner دارای مدرک دکترا در نجوم و اختر فیزیک و تحقیق از سیاه چاله ها بستندکوانتومی اثرات و اوایل جهان. Kuttner نیز آموزش دیده و خواننده اپرا و زندگی در جزیره ای خارج از شبکه در یک صفحه اصلی “طراحی شده توسط انرژی خورشیدی و میکرو-هیدرو قدرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de