آن را به طور فزاینده ای دشوار برای کانادایی ها برای ساختن یک زندگی خوب. با توجه به آمار کانادا گزارش منتشر شده در ماه سپتامبر سال 2019 بیشتر و بیشتر کارگران نگهداری کم-شغل پرداخت; در واقع “بین سال های 1998 و 2018 نسبت کارکنان درآمد حداقل دستمزد رشد از 5.2 درصد به 10.4 درصد بیشتر از این رشد اتفاق می افتد بین 2017 و 2018.”

ماهر معاملات حداقل در حال حاضر بخشی از راه حل ارائه فرصتهای شغلی که ترکیب تقاضای بالا و بالا پرداخت می گوید: شان Thorsen ارشد اجرایی از مهارت های کانادا. “من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد این باور است که مردم پرداخت نشده است که خوب,” او می گوید. اما این درست نیست. برخی ماهر کسبه می توانید به راحتی کسب درآمد بیش از 100.000 دلار در سال, به خصوص اگر آنها را در مشاغل با پرداخت اضافه کاری.

“البته آن های مختلف در سراسر کشور” Thorsen می گوید. “این بستگی به آموزش و شغل و منطقه است. در برخی از نقاط کشور شکل دلار بهتر است در بخش های دیگر.” به طور کلی وجود دارد یک مقدار شگفت آور از پول می شود ساخته شده کار “در ابزار” به عنوان کسبه می گویند.

در اینجا پنج نفر مشغول به کار در بالا پرداخت معاملات بحث رضایت شغلی چالش ها و پول است.

ارتقاء دستگاه های مکانیک

متوسط حقوق و دستمزد در انتاریو: $81,413

“من شده است با کمیسیون حمل و نقل تورنتو (TTC) حدود 10 سال است. من آغاز شده به عنوان یک مکانیک تعمیر و کار بر روی پله برقی همه از طریق سیستم مترو. در حال حاضر من با یک مربی کار و روش نویسنده برای بالا بردن دستگاه های بخش—من یک دست در حال اجرا برنامه کارآموزی برای حدود 30 کارآموزان در این [گروه].

هنگامی که یک دستگاه آسانسور مکانیک خود را پس از اتمام کارآموزی آنها را نزدیک به 40 دلار در هر ساعت [$78,000 در هر سال]. اما برخی از مردم می توانند بیش از 100.000 دلار در هر سال است.

و این تجارت به نظر می رسد به اثبات رکود اقتصادی. ماشین آلات همیشه نیاز به کسی برای حفظ آن است. با بالا بردن دستگاه به طور خاص ما موظف با استانداردهای فنی و ایمنی سازمان به طوری که هر پله برقی, آسانسور, dumbwaiter و آسانسور حمل و نقل را به یک نقطه خاص از قابلیت اطمینان, و یا دیگری آن را نه در عمل. به طوری که کار همیشه وجود دارد و همیشه برای رفتن به یک شغل مناسب و معقول پرداخت چرا که هیچ کس دیگری می تواند کار بر روی این تجهیزات است.

بودن در معاملات ماهر, شما قطعا باید پرشور. و شما باید به فکر کردن در مورد افرادی که پشت سر شما. اما هنگامی که ما به عنوان کانادایی از دست دادن است که دانش آن را رفته است. در حال حاضر وجود دارد یک تجارت کمبود اما کسی که به انجام [این کار] و یا دیگری این دستگاه را اجرا کنید. و همچنین ناتوانی نظر. در TTC ما یک وظیفه به حرکت مردم بدون در نظر گرفتن توانایی خود را.” — Nathan Verseghy

Millwright

متوسط حقوق و دستمزد در انتاریو: $58,500

“زمانی که من در دبیرستان بود من تا به حال هیچ ایده آنچه که یک millwright شد. من در واقع رفت و به استانی مسابقه مهارت های رباتیک. اما این رقابت برای تمام معاملات مختلف و تکنولوژی بنابراین جوشکاری برق millwrighting پخت و پز—هر چیزی که شما می توانید از فکر می کنم. در حالی که من وجود دارد انجام رباتیک من راه رفتن در اطراف و من تو را دیدم millwrighting و من فکر کردم آن نگاه واقعا سرد است. در آن زمان من بحث بین دانشگاه و معاملات و بعد از دبیرستان من تصمیم به آن را امتحان کنید.

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از millwrights اما در واقع آنها حفظ و تعمیر تجهیزات صنعتی. من کار در تصفيه آب پس از تصفيه اما با در نظر گرفتن آب از رودخانه [و تبدیل آن] به آب آشامیدنی برای شهر است. اما وجود دارد بسیاری از صنایع مختلف که شما می توانید درگیر در, هر, تولید, تسهیلات, تسهیلات ساخت.

یکی از مزایای کار در معاملات در کار من به طور خاص این است که من سه روز آخر هفته. شما واقعا نمی توانید که در هر کار به عنوان یک millwright—در آخرین کار من یک دسته از اضافه کاری—اما شغل وجود دارد خارج وجود دارد که ارائه خواهد شد به شما یک کار خوب و زندگی تعادل. و سپس دستمزد خوب. هنگامی که شما فقط از شروع, شما ممکن است $60,000. و آن را ممکن است به بیش از $100,000. من می دانم که افرادی که کار در صنعت نفت و گاز که انجام بسیاری از اضافه کاری و نزدیک به 150.000 دلار.” — دیانا رینولدز

Steamfitter-pipefitter

متوسط حقوق و دستمزد در انتاریو: $70,200

“من شروع به خاموش در لوله کشی. من پنج سال است که پس از آن من روشن به steamfitting-pipefitting که من انجام شده است برای مدت پنج سال. در حال حاضر من کار در شهرک صنعتی بنابراین در کارخانه و پالایشگاه و نیروگاه هسته ای است. و من دوست دارم کار من است. شما را وادار به ساخت چیزهای با استفاده از ذهن خود ایجاد می کنید همه چیز با دست های خود را. این چیزی است که من بیشتر دوست دارم. و هر روز متفاوت است—شما ممکن است از کار بر روی خطوط بخار یک روز به کار در تصفیه خانه فاضلاب خطوط بعدی.

من همیشه می خواستم برای انجام کاری در معاملات اما در آن زمان نبود در مورد چه مقدار پول آن را پرداخت — این واقعیت است که آن بود پرداخت. اما پرداخت مناسب و معقول است. هنگامی که شما فقط از شروع, شما احتمالا ساخت $40,000 ناخالص در سال است. در زمان شما مهر [تایید شده توسط Red مهر Interprovincial استانداردهای برنامه ملی مجموعه ای از شرایط تجارت] و بسته به چه بخشی از کانادا شما در زندگی شما در محدوده از $80000 تا 100000 دلار به طور متوسط. در حال حاضر اگر شما آمار بسیاری از خاموش شدن ناگهانی [هنگامی که یک کارخانه یا کارخانه تعطیل عملیات برای برنامه ریزی نگهداری و یا ارتقاء] و یا شما در یک کار که در آن وجود دارد بسیاری از اضافه کاری شما می تواند در نهایت در 300.000 دلار در سال بسته به جایی که شما هستند در ساختار ارشد. بنابراین شما می توانید پول? شما می توانید مطمئن شوید. اگر شما می توانید یک زندگی است.” — جاستین McGrath

برق صنعتی

متوسط حقوق و دستمزد در انتاریو: $62,400

“من یک برق شاگرد. هنگامی که شما [اول سال شاگرد] شما را ممکن است در اطراف $30,000 یک سال و سپس هنگامی که شما انجام داده ایم و آن را در حالی که شما حرکت می کند. بنابراین در سال دوم شما $3 بیشتر از یک ساعت. در حال حاضر من سال سوم, بنابراین من را به 20 دلار در یک ساعت [$41,600]. سپس هنگامی که شما خود را از 10 ، 000 ساعت آن را ثابت دستمزد. شما شاید ساخت 40 دلار در یک ساعت [$83,200].

من نمی تصمیم می گیرید چه چیزی من می خواستم برای انجام و تا نیمه راه را از طریق تابستان بعد از کلاس 12. در سال اول من [در مدرسه تجارت] آن بود اما پس از آن من فقط رفتن و من سرآمد در سال دوم من. در حال حاضر من انجام ساخت و ساز. ما حوصلگی در اطراف پس از یک روز از آن می تواند یک سیم کشی ساده کار در خانه و یا کسب و کار یا من فراموش بزرگتر مشاغل صنعتی در روز دیگر. من در نهایت می خواهید به حرکت به سوی اتوماسیون دارد.” — رابی مک ماهون

تجهیزات سنگین تکنسین

متوسط حقوق و دستمزد در انتاریو: $54,600

“پدر من و پدر بزرگ من هم مکانیک می شدم دانستن من می خواستم برای انجام این کار بیش از حد. در حالی که من مشغول به کار در شمال غرب معدن زغال سنگ. هنگامی که شما فقط از شروع, من فکر می کنم حقوق و دستمزد خود را در حدود 50.000 دلار یا $60,000. برای کسی که از انجام آن دیگر آن بستگی به کار—شاید $70,000. اما در جنوب آن در حدود $120,000. در حال حاضر من آموزش [در مدرسه تجارت]. هنگامی که شما یک مکانیک حقوق و دستمزد خود را بهتر از آموزش! اما من می خواهم به انجام هر دو است.” — جک Dupuis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de