این داروها در حال آزمایش به عنوان coronavirus درمان است. انجام هر یک از آنها کار می کند ؟

رمان coronavirus به سرعت در حال گسترش پس از اولین مورد آلودگی انسانی تشخیص داده شد و در نوامبر سال 2019. وجود دارد در حال حاضر بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان در حالی که این ویروس منجر شده است در بیش از 125,000 مرگ و میر. این اتحاد چپ دانشمندان تقلا برای پیدا کردن واکسن در حالی که پزشکان در تلاش برای پیدا کردن درمان مناسب برای درد و رنج بیماران است.

“مردم در مراقبت های بهداشتی می خواهید برای کمک به مردم و می خواهید برای انجام کاری برای رفع آن می گوید:” دکتر Lynora Saxinger, یک متخصص بیماری های عفونی با دانشگاه آلبرتا. “آستانه به ارائه درمان اثبات نشده است مقدار زیادی پایین تر در این محیط از آن معمولا است.”

در واقع درمان های مختلف تلاش کرده اند در سراسر جهان از داروهای ضد ویروسی برای سرکوب کننده ایمنی. امید است آنها را کاهش عفونت کافی است که بیماران شروع به احساس بهتر و در مسیر بهبودی. اما در حالی که برخی از داروها ثابت کرده اند امیدوار کننده در تعداد کمی از موارد پزشکان باقی می ماند و معلوم نیست در چه, اگر هر چیزی در واقع با این نسخهها کار برای جلوگیری از اثر و یا ضرب ویروس.

حس از جان گذشته عزم خود را upsides و جنبه های منفی. از یک سو مراقبت های بهداشتی کارگران در حال دریافت و به اشتراک گذاری اطلاعات در حجم و سرعت های نهان در مدرن تاریخ بشر است. از طرف دیگر درمان های تبلیغ موثر ممکن است هر چیزی باشد اما ما نمی توانیم مطمئن باشید با توجه به کمبود مطالعات بالینی و پژوهش است.

می گوید Saxinger: “این هر دو فوق العاده و نوع وحشتناک است.”

به درک برخی از عمده درمان استفاده می شود Saxinger کمک به شکستن هر یک از مواد مخدر که در آن خود را تست در COVID-19 غرفه (در صورت وجود) و آشکار آن از سطح اثربخشی است. او هشدار از آغاز, اما, وجود دارد که به وضوح درمان موثر برای COVID-19 در لحظه: “درمان در حال حاضر باقی می ماند بسیار عالی مراقبت های حمایتی.”

هیدروکسی کلروکین

آنچه در آن است ؟

شما به احتمال زیاد از آن شنیده می شود تا حدودی به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج آن گفت: آن را دارای “جی تی ای” برای درمان COVID-19. این نیز استفاده شده است در فرانسه. هیدروکسی کلروکین و آن را از نزدیک مرتبط با همتای کلروکين هستند که اولین و مهمترین مورد استفاده در درمان مالاریا یک بیماری انگلی.

امید

این دارو همچنین برای درمان بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس. در آن موارد, هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار به عنوان یک عامل است که کمر یک از سیستم ایمنی بدن است. این است که دیده می شود به عنوان به طور بالقوه مفید برای COVID-19 بيمار از آنجا که سیستم ایمنی بدن خود را می تواند در برخی از موارد رفتن به اوردرایو, باعث, بدن, برای ایجاد آنتی بادی در برابر خود و احتمالا منجر به آسیب اندام. در لوله آزمایش سناریوهای (به معنی خارج از محیط بالینی) این دارو همچنین نشان داده است اثرات ضد ویروس بنابراین فرضیه این است که آن می تواند بلوک coronavirus از تهاجم به سلول ها و ضرب.

مرتبط: چرا Covid-19 در نهایت باعث می شود ‘ضروری اقتصاد” غیر ممکن است به چشم پوشی از

واقعیت

مواد مخدر است که شکست ویروس ها در تست لوله و یا ظروف پتری همیشه کار نمی کند در بدن انسان و بعد از آن مطالعات (یعنی یک انجام می شود در ایالات متحده) را در بر داشت که آن را قادر به جلوگیری و یا درمان دیگر بیماری های ویروسی در انسان است. اخیرا یک مطالعه در برزیل از 81 بيمار تحت درمان با کلروکين آنجا متوقف شده است چرا که برخی از بیماران نمایش داده می شود نامنظم ضربان قلب. اختلالات قلب شناخته شده اثر جانبی این دارو است.

“اگر قلب را تحت تاثیر قرار است در یک فرد عادی است که یک چیز می گوید:” Saxinger. “اما اگر شما در حال دادن آن به کسی که به شدت بیمار و مستعد ابتلا به اختلال در عملکرد قلب شما دنبال آن هستید در خطر بزرگتر.”

Saxinger می افزاید که در بیشتر شدت بیمار, بیماران, این روشن نیست که این دارو در واقع کمر در سیستم ایمنی بدن است. این امر به احتمال زیاد موثر تر در اوایل عفونت مرحله و آن را در حال حاضر در حال مطالعه برای پیشگیری و درمان زودتر از COVID-19. پزشکان در B. C. با این حال توصیه می شود در برابر استفاده از آن در خارج از دادگاه تنظیمات.

یکی از دلایل هیدروکسی کلروکین به دست آورده کشش است که به دلیل استفاده گسترده آن در حال حاضر برای درمان آرتریت روماتوئید. و از همه داروهای تبلیغ به عنوان درمان موثر در برابر COVID-19 آن است که تنها به راحتی در دسترس در کانادا در خارج از دادگاه.

Favipiravir

آنچه در آن است ؟

این داروی ضد ویروسی تصویب شد در سال 2014 در ژاپن عمدتا به درمان رمان influenzas.

امید

Favipiravir در نظر گرفته شد قابل دوام درمان بالقوه گزینه برای COVID-19 دلیل آن است که قادر به جلوگیری از تکثیر ویروس RNA و COVID-19 یک RNA ویروس. در حال حاضر آن است که در حال مطالعه در آزمایش های انسانی در چین و ژاپن است. در ماه مارس ایتالیا تایید این دارو به صورت تجربی با استفاده از در برابر COVID-19 و شروع به انجام آزمایشات در مناطق تحت تاثیر این بیماری است.

ژانگ خینمین رسمی در چین, علوم و فناوری, وزارت, گفت favipiravir تولید کرده دلگرم نتایج در آزمایش های بالینی در ووهان و شنژن شامل 340 بيمار. دیگران باید گفت که این مواد مخدر است که به عنوان موثر در بیماران با علائم شدید.

مرتبط با: در طول coronavirus دانشگاهیان را در بر داشت خود را در یک بحران کار خود را

واقعیت

نکته کلیدی در مورد favipiravir و دیگر داروهای ضد ویروسی مانند آن می گوید Saxinger است که آنها به احتمال زیاد موثر استفاده می شود که در اوایل عفونت که در آن سرعت از ویروسی تکراری است به خصوص بالا است. “در تمام کسانی که داروهای ضد ویروسی زمان تبدیل خواهد شد بسیار مهم است,” او می گوید. که به چالش کشیدن به دلیل برخی از مردم با COVID-19 ندارد و بسیاری از علائم جلو.

خبر خوب: هیچ توجهی واکنش های منفی بودند که در بیماران favipiravir و آن را به حال به طور قابل توجهی عوارض جانبی کمتری نسبت به داروهای دیگر که سعی در COVID-19. در حالی که Saxinger اخطار می دهد که او را ندیده اوایل قطعی داده و او را تشویق کرد که برخی از آزمایشات بالینی از آن در حال حاضر در فاز سوم معنی بیشتر خواهد شد شناخته شده در مورد اثر آن در ماه های آینده.

لوپیناویر و ریتوناویر

آنها چه هستند ؟

این داروهای ضد ویروسی استفاده می شود در ترکیب برای درمان بیماران مبتلا به HIV و ظهور به عنوان یک درمان بالقوه در طول شیوع سارس در سال 2003. ریتوناویر است که اغلب اضافه شده به لوپیناویر به افزایش نیمه عمر و کاهش اثرات جانبی آن.

امید

مانند سایر داروهای ضد ویروسی این ترکیب با این نسخهها کار برای جلوگیری از تکثیر ویروس و با توجه به استفاده از آن در اوایل شیوع سارس وجود داشته است نظریه که ممکن است موثر برای درمان COVID-19. یک مطالعه اخیر در چین نشان می دهد که لوپیناویر دارای فعالیت های ضد ویروس در برابر coronavirus در تست لوله آزمایش. همچنین وجود داشته است تصادفی آزمایش های انسانی این دارو در چین و سنگاپور و کره جنوبی.

واقعیت

در بالا اشاره آزمایشات نتیجه Saxinger یادداشت کرد و گفت بیشتر مورد نیاز است برای دیدن اینکه آیا آن موثر است. بیشتر چه ترکیبی می تواند هنوز هم به شدت ناراحت کننده عوارض جانبی مانند نفخ و اسهال. “این یک HIV مواد مخدر است که من با خوشحالی نیست [مقرر] احتمالا برای 15 سال,” او می گوید.

برخی از پزشکان از جمله کسانی که در B. C. مرکز کنترل بیماری توصیه می شود در برابر استفاده از مواد مخدر برای COVID-19 بيمار خارج کارآزمایی های تصادفی.

Remdesivir

آنچه در آن است ؟

یکی دیگر از ضد ویروسی داروی remdesivir ایجاد شده توسط ایالات متحده مبتنی بر علوم جلعاد برای درمان ویروس ابولا است.

امید

شواهدی وجود دارد این کار ممکن است در برابر دیگر واحد های رشته RNA ویروس ها مانند COVID-19. برخی از آزمایشات در حال حاضر در جریان در چین فاز سه مجموعه برای تکمیل در پایان این ماه است. گزارش مقدماتی منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند دنبال 53 COVID-19 بيمار در آمریکا و اروپا و کانادا که نیاز به حمایت های تنفسی. همه دریافت remdesivir تا 10 روز در یک دلسوز-استفاده از پایه و اساس یک برنامه است که اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از داروهای تایید نشده وقتی که دیگر گزینه های درمان در دسترس هستند.

مربوط به: ‘ترس در طول ابولا نگه داشته من امن تر من را به همان نوع از مراقبت در حال حاضر’

بیش از 18 روز 68 درصد از بیماران بهبود یافته است. به طور کامل 17 از 30 بيمار در تهویه مکانیکی قادر به خاموش کردن دستگاه تنفس. تقریبا نیمی از بیماران مورد مطالعه قرار گرفته بودند در نهایت مرخص شد در حالی که 13 درصد درگذشت.

واقعیت

برخی از متخصصان می گویند این آمار امیدوار کننده است; دیگران نیست که تحت تاثیر قرار. این تا حدودی به دلیل این آمار تقریبا به طور انحصاری از شدت بیمار بیماران که برگ ها باز سوال چگونه موثر این ممکن است اگر قبل از استفاده مقدار زیادی از آسیب به بدن در حال حاضر انجام شده است. و برخی از بیماران نشان نداد نتایج مثبت است.

“این است که ارزش تماشای اما نه با شدت بهم زدن غوطه دادن و در عین حال می گوید:” Saxinger.

یکی دیگر از چالش: این دارو است نه به صورت تجاری در دسترس است و هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط FDA در ایالات متحده آمریکا, آن, است, اما, اعطا شده است یک “یتیم مواد مخدر” وضعیت که تعیین اعطا شده توسط FDA برای درمان بیماری های نادر است. آن را فراهم می کند برخی از منافع دولت و حقوق انحصاری به تولید کننده به بازار مواد مخدر, اما Gilead Sciences از خواسته FDA برای لغو این وضعیت. در ضمن این شرکت نیز تبدیل به پربار با درخواست برای توزیع مواد مخدر معنی آن را دشوار است برای کشورهایی مانند کانادا به استفاده از آن به عنوان درمان در طول زمان بحران.

کلشی سین

آنچه در آن است ؟

یک داروی ضد التهاب معمولا مورد استفاده برای درمان نقرس شکل شایع ورم مفاصل است. آن است که هیچ ضد ویروسی عوامل معنی آن هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از تکثیر ویروس در یک بیمار است.

امید

آن را به عنوان یک برنامه به طور بالقوه موثر COVID-19 روش درمان به دلیل اثرات ضد التهابی تابع ممکن است کاهش ریه عوارض و در نتیجه مرگ در بیماران است. تحقیق آن است که اغلب رخ می دهد در کبک می گوید Saxinger که در آن پزشکان با هدف قرار دادن این ایده که یک بیمار پاسخ ایمنی می شود بخشی از آسیب های ناشی از ویروس است.

یک دادگاه است که در حال حاضر در جریان است از کلشی سین, رهبری مونترال موسسه قلب که در آن در حدود 6,000 بیماران در حال دریافت یا کلشی سین یا دارونما دارو برای 30 روز. آزمایشی است که در آن فاز سوم و نتایج منتشر خواهد شد در ماه سپتامبر سال 2020 است.

واقعیت

وجود دارد هیچ داده های اولیه نشان می دهد که این دارو بسیار به احتمال زیاد مفید می گوید Saxinger. اما آن را به عنوان انتخاب یک گزینه به دلیل در دسترس است و در حال حاضر در حال استفاده است. این دارو می تواند دستگاه گوارش عوارض جانبی مانند شديد و مداوم استفراغ و اسهال.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im