این عکس خیره کننده هستند قصیده ای به مزرعه و بازار مال فروشان زندگی در آلبرتا

یک کتاب جدید و قابل توجه آلبرتا تصاویر ویترین در حال حاضر تغییر زندگی به عنوان برخی از rodeos—از جمله Calgary Stampede—لغو شده اند برای محدود کردن گسترش COVID-19

می تواند از هر جایی بیشتر apt اجتماعی فاصله گرفتن از باز چمن زار? مرتع و مرتع پراکندگی به سمت افق است که آسان از جین-آسمان آبی روز به گدازه قرمز فوران از غروب آفتاب در هوای گرگ و میش. اما آن را در آینده در اغلب آرام در مرتع پرورش احشام زندگی اجتماعی فصل است. بهار به ارمغان می آورد با آن گاو نام تجاری قابل توجهی در جامعه امر و جشن جمع آوری در مزرعه. راست بر روی آن بوت پاشنه بازار مال فروشان زمان—و نه فقط افسانه ای Calgary Stampede اما خیمه حوادث در ده ها تن از شهرهای کوچکتر که نقطه استان های غربی. برخی از rodeos قبلا در این فصل تا به حال در حال حاضر لغو شده و به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 و در حال حاضر جولای رم ملاقات همان سرنوشت داشتن به طور موقت گذاشته شدن صدها نفر از کارگران در انتظار لغو. این تصمیم تاریخی—رم ادامه داد: از طریق آنفلوآنزای اسپانیایی از جنگ جهانی دوم و اخیرا 2013 سیل.

اما هنوز وجود داشته باشد اسب به سوار شدن طناب به حلقه و گاو به دور است. و این یک شرط بندی امن که لی Hennel خواهد بود در خارج وجود دارد با لنز گرد و خاکی. برنده جایزه سابق کلگری هرالد عکاس خبری بزرگ در شهرستان می آمد به او را درک استان را دام داری سنت در شرق آلبرتا گسترش که در آن پدربزرگ و مادربزرگ او homesteaded. در امتداد جبهه غربی است که او به تازگی منتشر شده کتاب پوشا دو دهه از تصاویر خیره کننده از مزرعه و بازار مال فروشان زندگی—یک یادآوری در حال حاضر از یک زمان به حالت تعلیق در کهربا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net