آنها را تحمل دلخراش فاجعه است. در حال حاضر آنها در حال استفاده از گذشته خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر.

2 دقیقه پیش

امید. … در تاریک ترین روز می توان آن را دشوار است.

در تلاطم این جهانی بهداشت از بحران آن است که یک کلمه صحبت های بسیاری از. · امید وجود دارد برای واکسن و امید برای بازگشت به حالت عادی و امیدوارم برای کسانی که بیمار با این بیماری آغاز شد که یک جهان دور اما رخنه در سراسر آستان ما برای کنترل حتی معمول ترین جنبه های زندگی ما. · اما هستند کسانی که در میان ما که حتی در صورت از زندگی بدترین فجایع نمی واگذاری امید خود را برای بهتر از روز است. · برخی از نگاه به ایمان خود. دیگران چسبیده به دوستان. هنوز هم دیگران ساخته شده است جوامع از کسانی که خود را به اشتراک گذاشته شکستگی. · در این زمان از معنوی و فصلی تجدید آنها ارائه داستان خود را به عنوان اثبات این که از ترس و غم و اندوه می آمد امید برای آینده ای که در آن درد را فراموش نکرده اما یک بار دیگر صلح و شادی در زندگی را ساده ترین لذت های.

انجام این کار برای دیگران

گلن و کارول جانسون از طریق تاریک ترین روز از زندگی خود را و فراتر از آن با قرار دادن قدرت ایمان خود را به عمل است.

در دسامبر سال 1988 Hempfield زن و شوهر خود را از دست داد, دختر, بث ان به یک اقدام جهانی علیه تروریسم. بث ان, ارشد در دانشگاه Seton هیل بود در راه خود را به خانه از یک ترم در خارج از کشور در Regent, کالج در لندن است. او سرنشین در پرواز 103 پان آمریکن زمانی که یک بمب منفجر جدا هواپیما, کشته شدن 259 مسافر و خدمه و 11 نفر بر روی زمین زیر در Lockerbie, اسکاتلند.

“من هنوز هم از دست او بسیار” کارول جانسون 76 گفت: از پر جنب و جوش و جوان است که می شد 53 سال جاری است.

جانسون در زمان غم و اندوه خود را و آن را تبدیل به امید.

که امیدواریم با کمک جوش باقی اعضای خانواده قربانیان این حادثه در پرواز 103 پان آمریکن به یک نیروی قوی است که تحت فشار قرار دادند برای پاسخ به این فاجعه و برای همیشه لطفا برای افزایش امنیت حمل و نقل هوایی در امریکا است.

به عنوان جانسون عمیقا مؤمن کاتولیک آماده برای جشن عید پاک را تحت اقامت در خانه سفارشات در این سال آنها صحبت از این گروه تشکیل شده است که در اطراف این امید که آنها می تواند یک تفاوت برای دیگران.

“این گروه بود ایجاد کرد” گفت: کارول جانسون. “ما تا به حال شاید 75 برای شروع با. به عنوان کلمه رو از این گروه رشد بزرگتر. آن را همیشه به نظر می رسید هنگامی که ما نیاز به کسی در پایان سیاسی ما به حال کسی که متصل بالا در سیاست است. و هنگامی که ما نیاز به یک وکیل ما یکی بود. هر کس تا به حال یک تخصص است که به کمک این گروه است.”

سه سال پس از آن افتضاح و یک بررسی توسط اف بی آی و مقامات در اسکاتلند با صدور حکم بازداشت برای یک جفت از اتباع لیبی. یک دادگاه در هلند برگزار شد در و Abdelbaset al-Megrahi یک لیبی هوش افسر محکوم شد در این طرح است. رهبر لیبی Moammar Gadhafi حل و فصل پرونده با پرداخت میلیون ها نفر برای زنده ماندن Pan Am 103 اعضای خانواده.

گلن جانسون 78 بوده است بخشی از این کمیته است که به کمک هنر و صنعت قانون که در تقویت امنیت حمل و نقل هوایی و در نهایت به هنگام تولد به ID. او هنوز هم بخشی از امنیت حمل و نقل اداره حمل و نقل هوایی امنیت مشورتی کمیته توصیه می کند که کنگره در آن مسائل.

اما فقط به عنوان مهم جانسون گفت: همسر خود را متوجه اوایل که خانواده بازماندگان گروه می تواند تبدیل به یک عاطفی سدی برای بازماندگان عزادار.

آنها آرامش یکدیگر و soldiered در پله رو به جلو به وکیل بازماندگان از حمل و نقل هوایی دیگر فجایع مانند سقوط از USAir پرواز 427 در پیتسبورگ در سال 1994.

هنوز هم که به تنهایی نمی تواند پر کردن خلاء ایجاد شده توسط از دست دادن جانسون’ دختر.

“اگر من احساس بد من فکر می کنم از کسی که می تواند با استفاده از یک بعد وانیل,” کارول جانسون گفت.

او به یاد می آورد روز او و گلن به یک دوست, صفحه اصلی, پاره کردن برخی از مرگ درختچه کاشته های جدید و کار به صنوبر تا حیاط.

“در پایان روز, ما خسته بودند و اما ما احساس خوب,” او گفت:.

در سال های اخیر جانسون شنود گذاشته اند حل و فصل آنها را دریافت و به صندوق برنامه در حافظه بث ان.

“ما توافق کرده اند برای حمایت از چیزهایی که مورد علاقه بث چیزهایی که مربوط به هنر و کودکان” کارول جانسون گفت.

آنها تحت یک اتاق کودکان در سکتدل کتابخانه های عمومی کودکان هنر برنامه در دانشگاه Seton هیل و اخیرا ساخته شده و پنج سال تعهد برای کمک به تعهد گروه راهپیمایی در Connellsville دبیرستان.

“انجام کار برای دیگران, من می خواهم که به می گویند که ما بزرگترین منبع از طریق گرفتن این زندگی” کارول جانسون گفت.

— توسط Deb Erdley

لذت بردن از در حال حاضر

مریم Schaab اجازه نمی دهد ذهن خود را سرگردان به گذشته و یا آینده است.

او برای زندگی امروز.

“اجازه دهید فقط مراقبت از امروز و پس از آن ما را نگران فردا” گفت: Schaab از Greensburg صاحب قدیمی از مسیر 66 پنجره مشبک است.

هشت سال پیش مریم و شوهرش هری خود را از دست داده و پسر, مایک, 25, که کشته شد یک مشکل مسلح که راه می رفت به لابی در UPMC غربی انستيتو روانپزشکی و درمانگاه. از دست دادن Mike یک درمانگر در آنجا بود که برای اولین بار فاجعه Schaabs تا به حال مواجه می شوند. دو سال قبل دختر خود نانسی به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط دوست پسر او را.

“من اجازه ندهید ذهن من وجود دارد” مری Schaab گفت: در مورد تراژدی. “شما فکر می کنم در مورد آن برای یک لحظه و تغییر آن است.”

زمان کمک کرده است, او گفت:.

“این است که شما تا به حال فراموش کرده ام یا که شما همیشه احساس درد کمتر. این درست است که آن را به عنوان مکرر” او گفت:.

در میان همه گیر این Schaabs تصمیم به نگه داشتن رستوران خود را باز, را از چند ساعت تا یک روز است. چسبیده به روال خود را و نگه داشتن کسب و کار خود را باز نگه داشتن آنها را سالم, او گفت:.

“ما نمی بزرگ, کارکنان, اما آنها مانند خانواده,” او گفت:. “ما نمی خواهیم آنها را به مبارزه. به این ترتیب آنها می آیند تا آنها را برای یک کمی آنها به معاشرت به صورت کمی و آنها احساس آنها در حال کمک به مردم است. من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام اگر ما نداشته است.”

پس از از دست دادن مایک و نانسی به Schaabs نگران نمی شود قادر به لذت بردن از هر چیزی به فکر فرزندان خود را نمی تواند با آنها وجود دارد. آنها متوجه شدند برای مقابله با تمرکز در حال حاضر چیزی به مریم گفت: می تواند کمک به مردم برای مقابله با تاریکی و عدم اطمینان از covid-19 بیماری همه گیر.

“اجازه دهید فقط لذت بردن از آنچه که ما در حال حاضر و نه نگرانی در مورد آنچه که ما لازم نیست برای فردا” او گفت:.

به مقابله او نشان می دهد مردم را به عنوان او می کند — امید بستن برای یک دوز از قسمت های تکراری در TVLand. طنز کمک خواهد کرد که ما برای زنده ماندن او گفت:.

“اگر ما نمی توانیم در خنده چیزی پس از آن ما در حال رفتن به آن را,” او گفت:.

— توسط لوئیس دیدار

حفظ ایمان

انجی اپل یاد یاران به خوبی wishers و هرگز پایان دادن به حمایت از غریبه ها.

در نوامبر 2015, تصادف دمدمی مزاجی برای همیشه لطفا برای تغییر است. پسر او ست و سپس 12 بود تخلیه هیزم در خانه اش در, Knox, Clarion County, زمانی که او کت آستین گرفتار شد در یک قطعه از تجهیزات. ماشین آلات پاره کردن بازوی راست خود را درست در زیر شانه.

“وجود دارد بسیاری از مردم که رسید بعد از ست تصادف” انجی اپل گفت. “ما هرگز فراموش کرده است که, و آن را واقعا تدریس همه ما را به فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند کمک به دیگران است. بسیاری از خانواده های غرق شده در حال حاضر (توسط covid-19 بحران) و ما برای آنها دعا.”

پس از پاسخ سریع توسط امدادگران پزشکی هلیکوپتر پرواز ست به UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ که در آن دکتر Lorelei Grunwaldt و تروما تیم مرتبه بهم چسبیده بازو در شش ساعت عمل جراحی است.

انجی اپل تساوی بر قدرت از او ایمان و حمایت از دیگران به این بیماری همه گیر کوروناویروس مقابله ملت است.

او به یاد می آورد که سفر او تا به حال یک پایان خوش.

ست 16 در حال حاضر. او دارای یک گواهینامه رانندگی. او هنوز هم نقش بیس بال و دوست دارد در خارج از منزل.

او و خانواده اش حفظ یک دوستی نزدیک با Grunwaldt.

“این بسیار ارزشمند ارتباط” انجی اپل گفت.

او را فراگرفته و پس از آن عمل جراحی و بیشتر روش های پیش روست. او با استفاده از حق خود را بازو و آرنج. یک عمل جراحی در نظر گرفته شده برای او را بیشتر احساس در مچ دست و دست برنامه ریزی شده بود برای این بهار.

همه گیر تحت فشار قرار دادند آن را حداقل تا تابستان.

ست و پنج خواهر و برادر در محدوده سنی 6 تا 20 تمام شده است در خانه درس در سراسر کودکی خود.

“ما لازم نیست که تنظیم را در حال حاضر با مدرسه” انجی اپل گفت. “اما من می دانم آن را سخت در بسیاری از مردم است. توصیه من به خانواده ها برای فرزندان خود را به کم کردن سرعت و آمد تا با ایده های برای کشف چیزهایی که آنها علاقه مند به دنبال. این می تواند یک برکت و رحمت واقعی — یک فرصت برای انجام برخی از چیزهایی که شما نه به حال زمان برای انجام این کار قبل از.”

ایمان همواره بخش بزرگی از اپل خانوار.

“خدا با این نسخهها کار در راه های کوچک برای تشویق ما نشان می دهد و ما از طریق افراد دیگر,” انجی اپل گفت. “و ما بر این باوریم که همه چیز همه حق خواهد شد. او هرگز به ما وعده داده است که ما در حال رفتن به رفتن را از طریق چیزهای بد. ما را به حفظ ایمان و می دانم که در آن ما در حال قرار دادن ما اعتماد کنند.”

— توسط بن اشمیت

“ما از طریق رفت بسیار است.”

جسیکا و ریک Goeller از ایندیانا, شهرستان درک اهمیت حفظ امیدوارم که هنگامی که مواجه با غیر قابل تصور است.

در ماه جولای 2017, خود, پسر لوکاس دریافت یک نجات غریق کبد در UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ از 3 سال نبراسکا دختر که تا به حال در اثر سرطان مغز یک روز پیش از آن.

لوکاس تا به حال منتظر 18 ماه برای یک مسابقه و پزشکان نمی دانم چقدر دیگر او را زندگی می کنند. داستان تبلیغات به دست آورد در آن زمان به عنوان یک دوم محلی فرزند آنجلو Giorno از دری, دریافت, دختر روده کوچک به مبارزه با یک اختلال گوارشی شناخته شده به عنوان سندرم روده کوتاه. آنجلو به خانه بازگشت اما دو ماه بعد درگذشت.

لوکاس در حال حاضر 7 و “رشد مانند علف هرز” مادرش گفت: این هفته است.

“فعالیت خود را در سطح از طریق سقف” جسیکا Goeller گفت. “او انجام بزرگ.”

لوکاس به طور متوسط حدود دو بازدیدکننده داشته است در هر سال با تیم پیوند و اتحاد خون انجام کار ماهانه.

این روزها وجود دارد نگرانی های مختلف. ریک Goeller یک خلبان برای هواپیمایی متحده. در حالی که برنامه های خود را آهسته در طول همه گیر او هنوز هم در ساخت برخی از پروازها.

“لوکاس است ایمنی سرکوب فرزند و شوهر من است که پرواز در سراسر کشور” جسیکا Goeller گفت. “این می تواند نگران کننده اما آن پایین می آید به رها انجام بهترین خود را به فاصله اجتماعی و قرار دادن اعتماد خود را به خدا.”

جسیکا Goeller که دارای چهار پسر گفت: از طریق گرفتن لوکاس’ پیوند و بازیابی بهتر است آمادگی خانواده برای زمان های دشوار است.

“ما از طریق رفت خیلی,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از حالات مختلف که در آن ما تعجب آنچه در روز بعد خواهد آورد. ما یک مقدار زیادی از عمل در انجام آن است. نگرانی و ترس هستند یک گزینه نیست. شما باید برای یادگیری به اجازه دهید آن را بروید و یا دیگری آن را مصرف شما قرار داده و شما را در زنجیر است.”

— توسط بن اشمیت

با تکیه بر خانواده و دوستان

به گوش او صحبت می کنند و با دیدن او لبخند گرم و چشمان روشن و آن را سخت به درک که Andrea Wedner شده است از طریق یکی از بدترین تجربیات قابل تصور است.

در اکتبر. 27, 2018, Wedner و مادرش رز Mallinger, 97, بودند حضور در خدمات عبادت در درخت زندگی کنیسه زمانی که یک فرد مسلح پشت سر هم و به کشته شدن 11 نفر است. هنگامی که آنها متوجه شدم چه اتفاقی می افتد, Wedner و مادر او را به زمین کاهش یافته است برای جلوگیری از تیراندازی اما هر دو ضربه شد.

به عنوان Wedner وضع زخمی تعجب اگر او ممکن است خونریزی به مرگ او به زودی متوجه شد که مادرش مرده بود.

نزدیک به یک سال و نیم پس از وحشت آن روز Wedner روش هر روز از زندگی خود را با یک چشم انداز مثبت.

“من یک فرد خوشبین و خانواده ام من را نگه می دارد در یک قاب مثبت از ذهن” Wedner گفت. “من مقابله با آنچه می آید راه من یک روز در یک زمان. من پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو بدون توجه به آنچه.”

در میان covid-19 بحران Wedner گفت که هر کس نیاز به یک شبکه حمایت از آنها می توانید به این که آیا آن خانواده و دوستان و یا کمک های حرفه ای.

“آنچه به من امید من است و خانواده و دوستان خوبی که من تجربه کرده ام و است که من دیده ام در مردم و ایمان که مردم را به انجام کار درست” Wedner گفت.

“من تنها به ما چه پزشکی و کارشناسان بهداشت توصیه می کنند و در حالی که به نظر می رسد وضعیت وخیم در برابر این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید. شاید زندگی ما هرگز کاملا مشابه و به دلیل آنچه اتفاق افتاده در Oct. 27 معدن هرگز خواهد بود و وجود خواهد داشت تغییر در کارهایی که انجام میدهیم در آینده, اما ما به شما بهبود می یابند. ما همیشه.”

Wedner است مشاوره برای افرادی که احساس ضعف و یا به تازگی از دست داده و یک کار و یا اشتغال خود را به خطر بیافتد به دلیل بیماری همه گیر.

“این اتفاق افتاده است به چندین اعضای خانواده” Wedner گفت. “من می گویند پس شما با استعداد به اندازه کافی برای استخدام و مورد نیاز در وهله اول مهارت های خود را مورد نیاز خواهد بود دوباره. سعی کنید به مثبت و به حداقل رساندن منفی است.”

Wedner وجود دارد گفت: درس زندگی آموخته می شود از مواجهه با یک وضعیت است که با پر بسیار تحول و عدم قطعیت است.

“زندگی بسیار با ارزش است و من اجازه ندهید چیزهای کوچک من را خسته نکنید و اجازه ندهید خودم ناراحت به راحتی” Wedner گفت.

“من قصد ندارم به اجازه این بیماری همه گیر مرا از لذت بردن از زندگی حتی به عنوان آن را نگه داشته و ما را خانه نشین. من لذت بردن دوستان از طریق FaceTime و من به مردم بگویید به گنج هر روز و قدر هر لحظه.”

— پل Guggenheimer

از منفی به مثبت

جان Sikora بود وحشت زده از آینده خود را پس از یک تصادف در سمت چپ دانشگاه موظف بسکتبال ستاره فلج از کمر به پایین.

اما او شکوفا شدن بنیانگذار Steelwheelers تیم بسکتبال و امید شبکه است که کمک کرده است هزاران نفر از اختلال جسمی بازی های ورزشی.

بوفالو شهرستان ساکن است یک دستیار مربی برای ایالات متحده در مردان با ویلچر تیم برای بازی های پارالمپیک سابق و دستیار مربی برای فریپورت منطقه دبیرستان پسران تیم بسکتبال.

مانند تولد یا سالگرد عروسی Sikora هنوز هم به یاد تاریخ زندگی خود را تغییر تصادف ماشین — مارس 15, 1971.

او نمی تواند خارج شدن از رختخواب برای مدت سه ماه پس از حادثه.

“آن را تقریبا به نقطه ای که من می خواستم به زندگی می کنند اما من نمی خواهم به از خواب بیدار زیرا زمانی که شما خواب شما نمی برخورد با درد یا بی حرکتی یا فلج,” او گفت:.

Sikora بسکتبال مهارت در حالی که در یک صندلی چرخدار افسانه ای و جلب توجه. فرد راجرز برجسته Sikora چندین بار در “آقای راجرز محله” بازی بسکتبال یا توضیح معلولیت و اهمیت فیزیکی ،

Sikora خودش را به انجام کمی بیشتر در هر روز پس از حادثه. که قوام حرکت مثبت بود به اندازه کافی برای او را به درک که “زندگی هنوز هم در دسترس است.”

ترس ناپدید شد و پس از چندی “مانند کوه در می رم سوئیچ در حال حرکت از منفی به مثبت و هنوز هم نمی دانستند چه چیزی وجود دارد اما اجازه دهید بروید و کشف آن است.”

حمایت و عشق از خانواده اش و ایمان خود را به خدا تبدیل به آسایش و شجاعت.

“من تا به حال یک طرز فکر آن بود که رفتن به شکست من خوب خواهد بود و من می تواند پیشگام” او گفت:. “من نمی خواهم به عنوان یک فرد با ناتوانی است. من می خواستم مردم برای دیدن من به عنوان من.”

او با حضور در دانشگاه پیتسبورگ به دست آورده در رشته روانشناسی و مددکاری اجتماعی و ازدواج با عشق زندگی اش Susan Garrett-Sikora.

پس از چند دهه از کمک به بیماران مبتلا به آسیب های نخاعی و معلولیت های دیگر در Harmarville توانبخشی در ایندیانا, شهرستان لنجان (در حال حاضر شامل بهداشت و درمان بیمارستان توانبخشی), Sikora متوجه او تا به حال یک ثروت از دانش و انرژی است.

“من می خواستم به آن را به افراد دیگر,” او گفت:. “نه این که آنها را مجبور به رقابت اما فقط بیشتر از لحاظ جسمی فعال در زندگی است.”

پس از آن به دست می آمد. امید شبکه مستقر در ایندیانا, شهرستان و خدمت بیشتر منطقه پیتسبورگ ارائه می دهد تناسب اندام مطبوع و برنامه های سلامتی برای افراد معلول از جمله بسکتبال با ویلچر و تنیس و چهار راگبی, دوچرخه سواری, اسکی روی آب, اسکی روی برف, گلف, bocce, air rifle و اطفال ورزشی.

“بعضی اوقات شما خودتان را غافلگیر کنید,” او گفت: “زمانی که شما برای باز کردن این طرز فکر به آزادی را به کاوش و حرکت شناخته شده و ناشناخته است.”

— توسط Mary Ann توماس

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | اخبار دره اعزام | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im