همسر مهدیه شد دوستان با فریده زمانی که آنها طراحی صنعتی و معماری و دانشجویان در دانشگاه علم و فن آوری است. پس از مهدیه و من ازدواج کردم من شد بسیار نزدیک با هر دو فریده و همسرش, Razgar. ما متصل در بسیاری از سطوح—اشتیاق به علم و عشق به خانواده های ما. آنها صادق و سخت کوش و مهربان است. همه آنها می خواستند به انجام یک زندگی ساده و شاد زندگی است.

حتی اگر من زندگی می کنند در ادمونتون و آنها زندگی می کردند در انتاریو ما صحبت کردیم و پیامک در هر روز است. هنگامی که شما یک مهاجر در یک کشور مانند کانادا و دوستان خود را تبدیل به خانواده خود را. Razgar و فریده بودند مثل خواهر و برادر من و Jiwan برادر زاده من.


‘قلب او بود مانند اقیانوس’: به یاد نیلوفر صدر

“آنها هر دو رفتن-اهل عمل’: به خاطر سپردن آروین Morattab و آیدا فرزانه


همسر من و من می خواهم به صرف تعطیلات کریسمس در Razgar و فریده را یک خوابه آپارتمان در اوشاوا با دیگر دوستان—هشت بزرگسالان در یک اتاق خواب. من خنده که من فکر می کنم در مورد چگونه ما تنگ شد اما فکر بازگشت در حال حاضر, من می دانم آن را یکی از شادترین بار در زندگی ما است. در آن زمان Razgar انجام شد (Ph. D.) در رشته مهندسی برق در دانشگاه Ontario Institute of Technology.

Jiwan شد ژله کودک بود و من با برکت هدیه ای بودن خود را پدرخوانده است. دلیل به جهنم همسر من, مهدیه و من تصمیم گرفتم که یک کودک بود به دلیل Jiwan—او به ما متوجه است که ما می خواستم به پدر و مادر است. در حال حاضر ما یک ساله پسر.

پرواز 752: یک خانواده از هم پاشیده
مقاله: “کانادا از گریه برای بشریت’
عکس: یک ملت از دست دادن—قربانیان پرواز 752

آن را سخت به گریه هر بار که من فکر می کنم در مورد Jiwan لبخند و چگونه روشن او بود. او به چهار زبان فارسی, کردی و فارسی, و او شروع به یادگیری زبان فرانسه. زمانی که Razgar و فریده پیدا کردن آنها داشتن فرزند دیگر Jiwan شروع به تظاهر خود را حیوانات بودند نوزادان; او می خواهم آنها را تغذیه کودک بطری. او هیجان زده بود در مورد اینکه برادر بزرگ. در Jan. 8 هنگامی که پرواز 752 رفت فریده هفت ماه باردار با فرزند دوم خود را.

هر دو Razgar و فریده تعهد به پدر و مادر خود را برای سفر به ایران در هر سال است. من همیشه تحسین وفاداری خود را به خانواده خود را. آنها وعده و آنها هرگز آن را شکست. من پیدا کردن راحتی در دانستن است که در روزهای قبل از آنها گذشت و آنها صرف زمان با آنهایی که آنها را دوست دارم.

Razgar, فریده, Jiwan و نوزاد پسر ما هرگز به ملاقات: حافظه خود را زندگی می کنند از طریق ما برای همیشه لطفا برای. ما از دست شما سپاسگزارم.

—همانطور که به کریستینا گونزالس


این عنوان گفت:-به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “آنها می خواستند یک زندگی ساده.'” در پوشش ما در این ماه ما ارائه می دهیم یک فارسی بیان تسلیت برای نشان دادن روح جمعی از ملی ویرانی پس از سقوط پرواز 752. اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de