“آنها هر دو رفتن-اهل عمل’

به عنوان دوقلوها, آروین و من همه چیز را با هم. ما صرف کل زندگی ما با هم تا زمانی که ما رفت و به تکمیل ما مطالعات کارشناسی. او مورد مطالعه قرار مهندسی کنترل و مورد مطالعه قرار من مهندسی مخابرات. ما دوقلوهای بنابراین ما واقعا به طور یکسان به جز او همیشه یکی از خلاق—او با بازی گیتار او یک نویسنده با استعداد و او شوخ تر از من.

من با آیدا آروین آینده در یک گروه شام در ایران. وجود دارد چیزی در مورد آنها که کلیک—آنها هر دو رفتن-اهل عمل این نوع از افرادی که در زمان شارژ و ایجاد خود نیازمندند. زمانی که آروین و من به کانادا به دنبال Ph. D. s در École de technologie supérieure (ÉTS) در مونترال آیدا بود که در پایان مدرک کارشناسی خود را در سوئد.

من هرگز فراموش بعد ما او را برداشت در فرودگاه بین المللی مونترال: او با پوشیدن یک ژاکت آبی رنگ; چشم او روشن شد; چهره اش پر از امید و شادی و عشق است. او درخشان بود درست مثل آروین. او آنقدر هوشمند است که او نوشته به یک انرژی پایدار دکتری برنامه در ÉTS پرش کارشناسی ارشد به طور کامل.


‘آنها می خواستند یک زندگی ساده’: به خاطر سپردن Razgar رحیمی فریده غلامی و Jiwan رحیمی

‘قلب او بود مانند اقیانوس’: به یاد نیلوفر صدر


یکی از چیزهای مورد علاقه خود را به انجام می شد رفتن به کمپینگ در سراسر کبک. آنها عاشق پیاده روی. ما به صرف تعطیلات آخر هفته تابستان در Sepaq اردو. ما را به بحث در مورد تمایل خود را برای شروع یک خانواده و برای خرید یک خانه در مونترال.

وقتی که من شنیده ام در مورد سقوط من در شوک بود. برادر کوچکتر من آرش و من تا به حال به نام آروین در حالی که او در فرودگاه پس از شنیدن در مورد اخبار ایران شلیک موشک در یک پایگاه نظامی ایالات متحده. او به ما اطمینان داد که همه چیز را در فرودگاه شد عامل به طور معمول همه آرام بود, او گفت:.

پرواز 752: یک خانواده از هم پاشیده
مقاله: “کانادا از گریه برای بشریت’
عکس: یک ملت از دست دادن—قربانیان پرواز 752

من شوک به سرعت تبدیل به خشم. من بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده: چرا این هواپیما اجازه ورود به حریم هوایی اطراف? چرا ما به دروغ به مدت سه روز در مورد موشک? چرا که خاص هواپیما ؟ همه من می خواهم این است که برای دولت کانادا و دولت همه از کشورهای دیگر درگیر—به متحد بررسی و فشار برای پاسخ.

آروین و آیدا زندگی در یک آپارتمان 100 متر در سراسر از جایی که من و همسرم در مرکز شهر مونترال و من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم آنها در حال آمدن. آن را تنها در مدت سه هفته است; من هنوز هم پذیرفته شده است که آنها رفته است. وقتی که من را متوقف و فکر می کنم در مورد این واقعیت است که من نمی توانم به آنها آنها را ببینید و یا احساس خود را از حضور من احساس غم و اندوه—پوچی.

—همانطور که به کریستینا گونزالس


این عنوان گفت:-به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “آنها هر دو رفتن-اهل عمل.” در پوشش ما در این ماه ما ارائه می دهیم یک فارسی بیان تسلیت برای نشان دادن روح جمعی از ملی ویرانی پس از سقوط پرواز 752. اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر