‘آنها قدردانی و دوست داشتنی’

چند هفته پیش لیزا McCully در زمان به رسانه های اجتماعی به راحتی عزیزان زندگی دور و نزدیک در سایر نقاط کشور—مردمی گیر در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در اینجا یک کمی آهنگ شب بخیر به همه دوستان ما و خانواده ما از دست شما.” McCully گفت خوش در حالی که نگه داشتن یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار در یک تصویری از آشپزخانه در یک شنبه شب دو فرزند جوان نشسته در دو طرف او.

49ساله, معلم مدرسه, سپس شروع به بازی و آواز خواندن دلگرم کننده تفسیر از Eddie Vedder را “تو متعلق به من است.” فرزندان او سنگ همراه است. هر سه پس از آن خواست خود را به بینندگان شب بخیر خندان در دوربین.

McCully یکی از 22 قربانیان وحشتناک تیراندازی داد و بیداد بیش از آخر هفته که ویران شمالی, Nova Scotia—منطقه شناخته شده فراتر از مرزهای خود برای شادی مهربانی و صداقت از مردم آن حتی در سخت ترین زمان.

به عنوان یک گروه آنها یک مقطع از اقیانوس اطلس استان همسایگی خدمات و فکر جامعه: یک افسر پلیس و پرستاران و مراقبان یک معلم صاحبان کسب و کار و معاملات کارگران است. برخی از ارائه خدمات حیاتی در طول COVID-19 شیوع برای اطمینان از ایمنی خود را در جوامع braving بی سابقه بار که تکان داد خود جهان کوچک. بسیاری در چند روز گذشته انجام بهترین خود را به نگه دارید تا روح خود را همکار Maritimers مشغول به کار در خدمات ضروری و یا مصرف به رسانه های اجتماعی برای ارائه تضمین.

Lisa McCully. (Facebook)

لیزا McCully. (Facebook)

McCully یک افتخار مربی که در Quispamsis N. B. ارسال شده به طور منظم در مورد او چقدر از دست رفته دانش آموزان از مدرسه به حالت تعلیق در آمد با توجه به COVID-19. و مصمم به او اجازه نمی دهد 82 ساله پدر جشن تولد خود را به تنهایی در Quispamsis او به دوستان و خانواده و سازمان یافته یک ماشین-رژه گذشته ،

“لیزا فقط یک پر جنب و جوش و با نشاط فرد” دوست او بانی ویلیامز محلی گفت CBC. “او فقط انرژی مثبت بود. او همیشه خندان.”

در Facebook—که در آن بسیاری از آنها غصه دار به دلیل ممنوعیت تجمعات عمومی را ساخته اند آن را دشوار است به نگه داشتن خاطرات— McCully خواهر جنی Keirstead نوشت: “این بسیار سخت است برای نوشتن اما بسیاری از شما می خواهید بدانید. قلب ما شکسته و امروز به عنوان ما در تلاش برای پذیرش از دست دادن خواهر من.”

در این روز پس از فاجعه پرتره که قربانیان بودند و زندگی آنها چراغ شروع به ظهور به عنوان RCMP در ادامه به بررسی 16 های مختلف صحنه جرم, همراه, Nova Scotia مرکزی عروق از Portapique به Wentworth به Enfield.

در اینجا برخی از اذکار از آنها و زندگی آنها منجر شده است.

پاسبان هایدی استیونسون

Heidi Stevenson. (RCMP)

پاسبان هایدی استیونسون. (RCMP)

هایدی استیونسون مرگ بود و برای اولین بار اعلام کرد RCMP پس از قتل. او یک مادر دو فرزند خود را از سن 10 و 13 و 23 سال کهنه از نیروی.

“دو فرزند خود را از دست داده و یک شوهر از دست زنش” افسر فرمانده برای RCMP در نوا اسکوشیا لی Bergerman به خبرنگاران گفت. “پدر و مادر خود را از دست داده و دیگران بی شماری از دست باور نکردنی دوست و همکار.”

یک عکس از پاسبان استیونسون منتشر شده توسط پلیس است که پس از گردش آنلاین خود را نشان می دهد راه رفتن دست در دست با چند فرزند, بشاش از گوش به گوش در قرمز سرژ طی یک RCMP ارتقاء برای عبور و مدرسه-منطقه-ایمنی در 2015. استیونسون است که به یاد او مسری است لبخند و به عنوان کسی که در آغوش زندگی و کمک به دیگران.

“او فقط دیدنی” بازنشسته RCMP Sgt. جری مایو گفت: کرونیکل هرالد. “فوق العاده با بچه ها با افراد مسن. احتمالا یکی از بهترین من تا کنون کار کرده ام.”

او را پشت سر او دو فرزند و شوهرش دین استیونسون که می آموزد در هالیفاکس ، RCMP راه اندازی صفحه تسلیت برای هایدی در وب سایت خود.

هدر O’brien

Heather O’Brien. (Facebook)

هدر اوبراین. (Facebook)

اوبراین بود 55 ساله پرستار عملی مجاز است که تا به حال کار کرده با ویکتوریا منظور از پرستاران (فون) برای 17 سال است. او در پشت برگ شوهرش از 35 سال اندرو اوبراین شش فرزند و دو گام به کودکان است.

در احساسی, پست, دخترش, دارسی دابسون در زمان به Facebook در روز یکشنبه برای به اشتراک گذاشتن اخبار از مرگ مادر. “یک هیولا به قتل مادر من امروز” دابسون نوشت. “در 9:59 am او را از آخرین پیام متنی به خانواده ما چت گروهی. 10:15 او رفته بود. او سوار همان خیابان در همان شهر او همواره از طریق هر روز.”

دابسون به یاد مادر خود را به عنوان زیبا و مهربان و نوشت که او دوست داشت که یک پرستار است. اوبراین و چشمانش برق زد وقتی که او صحبت کرد و از او 12 نوه Dobson نوشت: کریسمس و تعطیلات مورد علاقه او بود. “این خواهد بود هدر اوبراین تعریف لحظه,” او نوشت.

اوبراین اگهی اشاره کرد که آن را “کتمان حقیقت” به او می گویند او را دوست داشت ، “هدر شد یک شفا دهنده طبیعی متولد شده. ما از دست داده اند و باور نکردنی زنی با قلبی از طلا اما ما می دانیم که او خندان به تماشای ما.”

Jolene الیور هارون پهلو و امیلی پهلو

Emily Tuck (left to right), Jolene Oliver and Aaron Tuck are shown in a family handout photo. The family from Portapique, N.S. were among the victims of the mass killing in Nova Scotia this past weekend. (Tammy Oliver-McCurdie/CP)

امیلی پهلو (چپ به راست) باز الیور و هارون پهلو. (تامی الیور-McCurdie/CP)

در یک ویدیو ارسال شده در ماه گذشته 17 ساله امیلی پهلو بازی “در حافظه Herbie مک لود” در کمانچه از خانه که در آن او جدا شد با خانواده اش به دلیل COVID-19. “وجود دارد برخی از کمانچه برای تو,” او گفت: شوخی در پایان دو دقیقه لحن او به عنوان خندیدی در دوربین.

این ویدئو ارسال شده در نوا اسکوشیا, آشپزخانه, پارتی, Facebook, گروه که ایجاد شده بود به نگه داشتن ارواح در طول بیماری همه گیر. پهلو خانواده ساخته شده در پست های دیگر در روز های اخیر از جمله یک ویدیو که نشان داد پدرش هارون پهلو و مادر جولین الیور تشویق مردم به “اقامت blazes صفحه اصلی” استفاده از بسیار تکرار بخشنامه نوا اسکوشیا برتر استفن McNeil.

“یک زمان خوب با خانواده خود این است که آنچه در آن است همه چیز در مورد” هارون گفت: در این ویدئو به عنوان blues-rock در پس زمینه بازی. “ما هرگز این شانس دوباره است.”

خانواده از سه نفر در میان قربانیان شنبه تراژدی. الیور خواهر تامی الیور-McCurdie مشترک دلخراش اخبار در Facebook post. “حداقل آنها با هم بودند.”

کریستن Beaton

Kristen Beaton

کریستن Beaton

همراه با اوبراین Beaton مشغول به کار به عنوان یک پرستار برای فون. این مادر جوان ارسال شده در یک عکاسی از خود در روز جمعه نشان دادن خود را با پوشیدن یک ماسک محافظ و عینک در یک درخواست مردم برای ماندن در خانه و حمایت از خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.

شوهرش نیک Beaton گفت: همسر خود رفت و درب به درب به مشتریان خانه روزانه با فون. او در راه خود را به او مورد علاقه مشتری را در خانه به او گفت: CTV. در یک Facebook پست او به نام برای پشتیبانی بیشتر و دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران به عنوان عدم دسترسی باعث همسرش روزانه غم و اندوه. نیک است همچنین گفت که کریستن بود در مراحل اولیه بارداری زمانی که او کشته شد.

“هر روز صبح قبل از او رفت و به کار او خواهد گریه و هر شب او به خانه می آیند و از او می خواهم که به غزه در آستان و رفتن و دوش گرفتن قبل از او می تواند نگه دارید پسرش Daxton,” Beaton گفت: CTV. “آن کشته او داخل نمی شود قادر به خارج شدن از ماشین و گرفتن او را.”

بسیاری از Beaton دوستان و خانواده عموم سوگواری از دست دادن او گرفت و به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن پیام تسلیت برای شوهر و فرزند جوان.

“کریستن نام ممکن است در طول تاریخ به دلیل چگونه او درگذشت اما باور من راه او زندگی می کردند بسیار شگفت آور” یکی از دوستان نوشت. “در حالی که همه ما در ماندن در منزل و تعجب آنچه که به ما بارگیری مواد غذایی و اجرا و یا آنچه که به سازمان دیده بان در Netflix بکشد در این COVID-19 مستند او وجود دارد و در هر روز به معنای واقعی کلمه به قرار دادن زندگی خود را در راه آسیب است توسط او ادامه داد: کار برای ویکتوریا منظور از پرستاران است.”

شان مک لئود و Alanna Jenkins

Alanna Jenkins and Sean McLeod. (Facebook)

Alanna جنکینز و شان مک لئود. (Facebook)

شان مک لئود 44 و Alanna Jenkins, 36, هر دو اصلاح افسران. مک لئود مشغول به کار در Springhill نهاد در حالی که جنکینز مشغول به کار در نوا موسسه برای زنان است.

این جفت ارز در غرب ونت ورث یکی از کسانی که سوخته توسط قاتل در روز شنبه داد و بیداد. صحبت کرونیکل هرالد, Alanna پدر دن جنکینز گفت: این زن و شوهر تا به حال یک رابطه ایده آل و دوست داشتنی به یکدیگر بسیار زیاد است.

“تنها چیزی که من واقعا می خواهید مردم به دانستن در مورد Alanna و شان این است که چگونه دوست داشتنی شدند. آنها تا به حال خانواده خود را از اصلاحات افسران. خانواده خود را از شهر محل زندگی. آنها پس از قدردانی و دوست داشتنی. که همه به من می گویند آنها فوق العاده بودند مردم” دن گفت: Halifax کاغذ.

مک لئود در رشد ترورو, N. S. او در پشت برگ 23 ساله دختر تیلور اندروز. در چندین رسانه های اجتماعی پست اندروز گفت: من از استقبال و سخاوتمندانه و خانه خود را همیشه کامل در طول تابستان است. “خانه من رفته است جایی که بسیاری از ما جمع شده بودند به یک زمان خوب و هرگز احساس ناخوشایند,” اندروز نوشت: در Facebook post. “قلب من شکسته است و من فقط نمی فهمم.”

تام بیگلی

Tom Bagley. (Facebook)

تام بیگلی. (Facebook)

تام بیگلی, 70, درگذشت در حالی که تلاش برای صرفه جویی در مک لئود و جنکینز. دختر خود شارلین بیگلی نوشت که پدر او “مرده در تلاش برای کمک به, که اگر شما او را می دانستم که شما می دانستم که درست است که او در همه زمان ها است.” یک بازنشسته آتش نشان بیگلی تا به حال گزارش شده است عجله برای مک لئود و جنکینز سوختن خانه هنگامی که او مواجه می شوند قاتل بود و به ضرب گلوله کشته.

بیگلی رشد در نورتون, N. B. او یک نیروی دریایی جانباز و پدر سه. برادرزاده اش جف فلاناگان در زمان به رسانه های اجتماعی را به افتخار او ، به یاد او محبت, مراقبت از طبیعت و باور نکردنی مهارت های داستان سرایی.

“تام خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته توسط هر کسی که تا به حال افتخار دانستن او” فلاناگان نوشت.

جوی وبر

Joey Webber.

جوی وبر.

جوی وبر در حال اجرا با یک ماموریت برای خانواده اش در صبح روز یکشنبه هنگامی که او موفق به بازگشت با توجه به GoFundMe صفحه تنظیم برای کمک به شریک زندگی خود را, Shonda MacLeod و دو دختر جوان.

37 ساله نیز در پشت برگ یک دختر نوجوان. وبر یکی از بسیاری تحت تاثیر این رکود از صنعت جنگل در نوا اسکوشیا از دست داشتن خود کار بعد از خاموش کردن از یک آسیاب پالپ در منطقه است. او فقط شروع کار دوباره در مارس 17 با توجه به خانواده خود را.

دو Coun. استیو Streatch گفت: ملی پست که وبر “تا به حال یک چشم انداز خوب. او همیشه یک لبخند بزرگ و بسیاری از اوقات آن را سخت برای پیدا کردن مردم است.”

“اغلب در صبح من درایو به شورای, و من می خواهم او را در ایستگاه اتوبوس با فرزندان خود” Streatch مقاله گفت. “او همیشه دست تکان داد و یک لبخند بزرگ در این صورت.”

گرگ و جیمی بلر

Jamie Blair (left) and Greg Blair are shown in a family handout photo. They are among the victims of the killing spree in Nova Scotia this past weekend. (Kelly Blair/CP)

جیمی بلر (سمت چپ) و گرگ بلر. (کلی بلر از طریق CP)

گرگ بلر 45 و جیمی بلر 40 زندگی در Portapique که در آن قاتل ولگردی و قانونی شکنی آغاز شد. جفت شد افزایش چهار فرزند.

“من هرگز شناخته شده و قوی و خالص به عنوان جیمی و گرگ است,” جیمی پسر ویکتوریا Lomond, نوشت, on Facebook. “می توان آن را سخت برای تعیین این که چه کسی عاشق تر دیگر, اگر چه من مطمئن هستم که گرگ خواهد یک پاسخ برای آن است.”

Lomond نوشت که جیمی لذت ماهیگیری, پخت و پز, آفرود بودن, خارج از منزل, شکار و بودن با خانواده اش. “او ساخته شده بالا بردن یک خانواده چهار نگاه آسان است,” او نوشت. “او چهار پسر بودند و مطلق مرکز جیمی جهان است.”

“آخرین لحظات زندگی خود را سپری می شد حفاظت از کوچکترین دو از unspeakable آسیب” Lomond نوشت.

جان Zahl و الیزابت جوآن توماس

This undated photo provided by Justin Zahl, shows from left, his grandmother Elizabeth Joanne Thomas and his grandfather John Zahl. Justin Zahl is awaiting confirmation that his grandparents are dead after their log house burned down during a rampage by a gunman disguised as a police officer in Nova Scotia that began late Saturday, April 18, 2020. He hasn’t heard from his grandparents since Saturday, and police tell him their bodies are most likely in the rubble. (Justin Zahl/AP/CP)

الیزابت جوآن توماس و جان Zahl. (جاستین Zahl از طریق AP/CP)

جان Zahl و الیزابت جوآن توماس زندگی در یک خانه همراه Portapique جاده ساحل و همسایه بودند قاتل گابریل Wortman. یک GoFundMe صفحه برای حمایت از خانواده می گوید این جفت ارز به تصویب رسید دو پسر جاستین و رایلی Zahl.

Zahl و توماس قبلا زندگی می کردند در آلبوکرک N. M., برای 20 سال قبل از رفتن به کانادا. با توجه به Albuquerque Journal, Zahl بود بازنشسته فدرال اکسپرس کارمند در حالی که توماس مشغول به کار در دانشگاه New Mexico. این زن و شوهر بعد از حل و فصل کردن در کانادا که در آن توماس است که از.

آنها ازدواج کرده بودند در سال 1985 یک دوست خانوادگی گفت: در این مقاله پس از دیدار و سقوط در عشق در نوا اسکوشیا. Zahl همچنین خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان یک مترجم.

لیلیان Hyslop

Lillian Hyslop

لیلیان Hyslop. (Facebook)

لیلیان Hyslop لذت می برد گرفتن پیاده روی به طور منظم در جاده ها از ونت ورث دره. او به نوا اسکوشیا با شوهرش در سال های اخیر او پس از بازنشسته و از کار در یوکان دولت است.

او در یکی از همیشگی صبح روز یکشنبه پیاده دوستان در رسانه های محلی گفت که او کشته شد.

دوستان از Hyslop باید گفت که او همیشه دوستانه و شاد و او و همسرش داوطلب به طور منظم در جامعه خود کمک به راه اندازی شام در محلی تفریح و سرگرمی مرکز.

سحر و فرانک Gulenchyn

Dawn Madsen and Frank Gulenchyn. (Facebook)

سحر مدسن و فرانک Gulenchyn. (Facebook)

سحر و فرانک Gulenchyn تا به حال به نام Ontario خانه برای بسیاری از سال قبل از بازنشستگی به نوا اسکوشیا. سحر مشغول به کار در هیلزدیل تراس دراز مدت مراقبت از خانه در Oshawa, برای چند دهه, و بازنشسته در سال 2019.

یکی از دوستان این زوج گفت: CBC که آنها نگاه به جلو به حرکت شرق و هزینه های سال های بازنشستگی خود را با هم در منظره اقیانوس اطلس استان است. همسرش نقل مکان کرد و یک سال زود به راه اندازی خانه خود را در نوا اسکوشیا.

“او خیلی سخت کار کرده قادر به خانه است که آنها می خواستند برای بازنشستگی خود را. و در حال حاضر که آنها با هم… این اتفاق می افتد,” Spatzie دوبلین گفت: CBC.

جینا Goulet

Gina Goulet is shown in a family handout photo. She was among the victims in the mass killings in Nova Scotia this past weekend. (Annette Fisher/CP)

جینا Goulet. (آنت فیشر از طریق CP)

جینا Goulet بود denturist در Shubenacadie برای تقریبا 30 سال و متعلق به کلینیک خود در این منطقه است.

او همچنین دو بار سرطان بازمانده دخترش آملیا باتلر گفت: کرونیکل هرالد. در اوقات فراغت Goulet لذت ماهیگیری باس و رقص سالسا که او می خواهم گرفته شده به عنوان یک سرگرمی در سال های اخیر است. او نیز لذت می برد تعطیلات در کوبا.

“او بهترین دوست من بود,” ساقی, 27, مقاله گفت. “من رفتن به ماهیگیری با او خواهد آمد دوچرخه سواری با من. من می خواهم به او کمک کند در خانه اش. ما خیلی با هم.”

کوری الیسون

Corrie Ellison is shown in a handout photo submitted by his friend Ashley Fennell. Ellison is among the victims of this past weekend's mass killing in Nova Scotia. (Ashley Fennell/CP)

کوری الیسون. (اشلی Fennell از طریق CP)

کوری الیسون, 42, یک مددکار اجتماعی و زندگی در ترورو, N. S. او و برادرش کلینتون از دیدن پدر خود را در Portapique بیش از آخر هفته زمانی که آنها شنیده ام صدای شلیک گلوله در خارج و متوجه درخشش در آسمان از نزدیک. کوری جرأت خارج برای دیدن آنچه که قرار بود و پیدا کردن اگر کسی نیاز به کمک کلینتون گفت: CBC; برادر خود را دنبال کرد و متوجه شد کوری بدن در کنار جاده ها است.

کوری الیسون خانواده یاد او را به عنوان نوع و به عنوان کسی که همیشه حاضر به قرض دادن یک دست کمک می کند.

“او از نوع فرد است که من فکر نمی کنم هر کسی می خواهید برای دیدن که اتفاق می افتد به او” پدر او ریچارد الیسون گفت کانادا را فشار دهید.

دوستان مثل جفری marc gagnon در زمان به رسانه های اجتماعی برای ارائه تسلیت. “خانم بی خیال دوران کودکی ما سرگرم کننده بار” marc gagnon نوشت. “هرگز فکر نمی کردم آن را به پایان این راه برای شما باد. Rip.”

شادی و پیتر باند

شادی و پیتر باند. (Facebook)

زن و شوهر بودند آخرین به شناسایی به عنوان قربانیان شنبه غم انگیز داد و بیداد. دیانا texas & tamaulipas, پسر عموی پیتر باند نوشت: در Facebook که زندگی زن و شوهر در Portapique جاده ساحلی.

“من هرگز درک بی عاطفه اعمال غیر انسانی مثل این” texas & tamaulipas گفت.

یکی دیگر از اعضای خانواده و دین Collicutt نوشت: “من همیشه به یاد داشته باشید که عشق و بار خوب است. من فقط نمی توانم باور کنم که آن را واقعی است. استراحت در صلح خاله شادی و عمو پیتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im