‘آنها تا به حال به اندازه کافی”: سخت مرحله جدید سه مستند به احتمال زیاد در روز

بیش از 280,000 مردم تسلیم یک ” قصد به ادعای اطلاع با Centrelink دیروز با ترس به دو میلیون استرالیایی می تواند در سمت چپ بیکار در بدترین بحران از زمان رکود بزرگ به عنوان یک نتیجه از یک دولت تحمیل خاموش کردن اقتصاد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

NSW, ویکتوریا و عمل دیروز به شهروندان هشدار داد بریس برای حتی بیشتر زیان کار تحت اقدامات سخت تر خواهد شد که تعطیل طیف وسیع تری از کسب و کار و بیشتر محدود کردن جنبش اجتماعی با کانبرا رهبر امیدوار کننده تنها که “ما قدرت را در آب در حال اجرا”.

بیش از 2400 موارد COVID-19 در حال حاضر تایید شده است در سراسر استرالیا با 1029 در, New South Wales, 466 در ویکتوریا 443 در کوئینزلند 205 در غرب استرالیا 197 در جنوب استرالیا 44 در استرالیا australian Capital Territory, 42 در تاسمانی و شش در قلمرو شمالی.

نه نفر کشته شده اند – یک در و هفت در نیوساوت ولز و کوئینزلند.

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

تاسمانی سناتور Jacqui Lambie به نام برای برتر پیتر Gutwein به قرار دادن دولت به مستند گفت: مردم باید “به اندازه کافی”.

“قطعا وجود دارد یک تغییر وجود دارد همسر” MS Lambie گفت: نه به امروز این صبح است.

“من می توانم به شما بگویم در حال حاضر تاسمانی آماده است برای رفتن به مستند نیمه شب فردا شب آنها را به حال به اندازه کافی. من التماس آنها را به حال به اندازه کافی. من گدایی برتر تاسمانی در خارج وجود دارد, شما شده است یک قدم جلوتر از بسته کل راه و همسر آن تماس بگیرید. لطفا پیت آن تماس بگیرید.ما را به مستند نیمه شب فردا شب همسر. لطفا.”

تاسمانی تا کنون نقل مکان کرد و جلوتر از بقیه کشور در قفل کردن مرزهای خود محرومیت غیر ضروری مسافران در یک پیشنهاد برای جلوگیری از واردات جدید کروناویروس موارد است.

وجود دارد در حال حاضر 42 تایید موارد در تاسمانی اما مقامات بهداشتی می گویند همه آنها مربوط به سفر خارج از کشور و یا کشتی های کروز مانند روبی شاهزاده خانم وجود دارد و تا کنون هیچ مدرکی از جامعه انتقال است.

“نگاه وجود دارد و نه خوب بحث در مورد آنچه که باید اتفاق افتاده است و یا آنچه باید اتفاق افتاده است و یا آنچه باید اتفاق افتاده در گذشته” Ms Lambie گفت.

“در حال حاضر ما نیاز به مقابله با آنچه امروز اتفاق می افتد. در حال حاضر ما نیاز به رفتن به مستند. نه فقط تاسمانی. لطفا بچه ها ما نیاز به رفتن به مستند نیمه شب فردا شب قبل از آخر هفته. لطفا.”

کشورهای دیگر از جمله کوئینزلند و قلمرو شمالی در حال حاضر به دنبال کت و شلوار در قفل کردن مرزهای خود را که منجر به صحنه سورئال از خطوط گسترده از اتومبیل در پست های بازرسی پلیس در شب گذشته.

NSW Police در حال حاضر قادر به دست در نقطه جریمه برای هر کسی که نقض بهداشت عمومی سفارشات و یا وزرا جهت طول coronavirus بیماری همه گیر.

ماموران از روز شنبه خواهد شد که قدرت به صدور جریمه از $1000 به افراد و 5000 دلار به کسب و کار است که نقض بهداشت عمومی سفارشات و یا وزرا جهت کمیسر پلیس میک فولر اعلام کرد. مردم در خط آتش شامل بازگشت مسافران که نقض نیاز به خود قرنطینه به مدت 14 روز و کسانی که مبتلا به COVID-19 که به طور مشابه نیست قوانین را دنبال کنید.

جریمه خواهد شد و همچنین درخواست برای نقض ممنوعیت تجمعات عمومی از 500 نفر و داخل سالن گردهمایی 100 نفر است.

آن به شرح زیر عبور از قانون در NSW مجلس در روز سه شنبه برای کمک به مقابله با گسترش.

بر اساس لایحه پلیس قادر به دستگیری افراد منطقی مظنون به نقض COVID-19 بهداشت عمومی سفارشات و بازگشت آنها را به خانه و یا محل بازداشت.

این می آید به عنوان یک دو-ماه-پیر پسر و هفت سال اول شد کودکان زیر 10 به قرارداد COVID-19 در NSW.

کودکان هر دو در تماس با افراد مبتلا به کروناویروس, NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار روز چهارشنبه گفت:.

آنها در میان 1029 تایید coronavirus موارد در دولت است. از کسانی که حدود 500 نفر قرارداد این بیماری در حالی که در خارج از کشور.

برتر Gladys Berejiklian و گفت: نیاز به گام تا برای کند کردن روند گسترش این ویروس که تا کنون به کشته شدن نه نفر در استرالیا از جمله هفت در NSW.

او حمایت عمومی جدید محدودیت های اعلام شده توسط نخست وزیر در روز سه شنبه شب به کنترل گسترش COVID-19.

“این یک زمان است که همه ما باید به گام” Ms Berejiklian گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که جامعه می کند درست با خود و خانواده و دیگران است.”

برتر گفت: وجود خواهد داشت در آستانه در محل اجازه می دهد NSW به اقدام جداگانه به کشورهای دیگر هنگامی که تعداد جامعه انتقال می رسد یک مقدار مجموعه ای.

وزیر برنامه ریزی راب استوکس در روز چهارشنبه گفت: معمول برنامه ریزی, کنترل و محدود کردن ساعات معاملاتی شده بود اوراق اجازه می دهد تا برای round-the-clock تجارت برای سوپر مارکت ها و داروخانه ها به آن را آسان تر برای مصرف کنندگان به خرید مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

دولت رهبر مخالفان جودی مک کی گفت: NSW باید کامل مستند.

“ما در حال از دست دادن کنترل COVID-19 و اگر ما نمی قفل کردن NSW فعلی سنبله را به نوبه خود به تمام عیار انفجار” کار رهبر در بیانیه ای گفت.

ده نفر با COVID-19 هستند در بخش مراقبت های ویژه در NSW بیمارستان.

– هدر McNab AAP

به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در خانه بمانند و به عنوان جریان, خدمات,’ مخاطبان افزایش سرعت اینترنت تحت فشار است.

و استرالیا پهنای باند فقط نگه داشتن کارشناسان می گویند.

محققان در دانشگاه موناش را در جهان فعالیت های اینترنتی و ایجاد یک نقشه جهانی که جزئیات اثر COVID-19 در اینترنت زیرساخت ها است.

برای ایجاد نقشه آنها نگاه به تفاوت در زمان تاخیر یا سرعت مسائل مربوط به میلیون ها نفر از اینترنت کاربران جهانی از ماه فوریه زمانی که بسیاری از کشورهای عمده وارد قفل فراز

“بیشتر مردم در خانه به معنی مردم بیشتر آنلاین” دانشیار پل Raschky گفت.

“این وضعیت بی شباهت به یک خانواده در تلاش برای ایجاد راه خود را از طریق یک تونل مترو شلوغ.”

اگر چه اینترنت با کیفیت است که هنوز هم نسبتا با ثبات در اروپا و آمریکای شمالی Dr Raschky ادعا می کند که مناطق تحت تاثیر ویروس مانند ایتالیا یا اسپانیا نشان داده اند که نشانه هایی از فشار است.

در سراسر استرالیا در شهرهای بزرگ اینترنت را نگه داشته است. اما مناطق مانند عمل استرالیای جنوبی و ویکتوریا در حال نشان دادن نشانه های اولیه از فشار است.

“نشانه هایی در حال حاضر در استرالیا هستند ‘ثابت’ اما نه به طور کامل اطمینان” دکتر Raschky گفت.

“ما به نظارت بر وضعیت و برنامه ریزی بیشتر به ارائه گزارش به استرالیا اجتماعی فاصله اقدامات سطح شیب دار تا در روزهای آینده.”

پهنای باند ارائه دهنده Optus اعلام پشتیبانی مشتریان افزایش داده های اضافی و ساخت تمام پهنای باند ثابت طرح نامحدود.

Telstra گفت آن ارائه شد شخصی و کسب و کار مشتریان اطلاعات اضافی و ارائه استاندارد فضای مجاز: نامحدود صفحه اصلی تماس های تلفنی برای بازنشستگان.

– Ulises Izquierdo, AAP

استرالیا در حال حاضر بیش از 2400 coronavirus موارد پس از NSW گزارش یک رکورد دیگر افزایش 211 ویکتوریا یکی دیگر از 55 و کوئینزلند دیگری 46.

از صبح روز چهارشنبه وجود دارد 1029 در NSW 466 در ویکتوریا 443 در کوئینزلند 170 در جنوب استرالیا 205 در غرب استرالیا, 42 در تاسمانی, 44 در استرالیا australian Capital Territory و شش در قلمرو شمالی.

نه نفر کشته شده اند — یکی در غرب استرالیا در کوئینزلند و هفت در NSW.

در ویکتوریا دو نفر در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه – یکی در 30s خود را و یکی خود را در 60s.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: او نه در عادت انتشار بیمار سنین اما تا در این مورد “فقط به استرس است که COVID-19 است نه یک فرد سالمند به بیماری”.

“ما تا به حال بسیاری از مردم در خارج از کشور در 20s و 30s و 40s و 50s پایان در تخت ICU به دلیل تشخیص آنها از COVID-19” او گفت:.

او آرزو بيماران “بهبود سریع اما این نقطه که این ویروس می تواند اعتصاب کردن کاملا جوان مردم نیز هست”.

استرالیا معاون بهداشت و درمان افسر پل کلی گفت: این فرد در 30s خود را که در بخش مراقبت های ویژه بود “از خواب بیدار تماس بگیرید”.

“این است که از خواب بیدار کردن تماس. هیچ کس ایمنی بدن به این. بسیاری از ما را مریض از آن است. برخی از ما دریافت خواهد کرد به شدت بیمار و در بیمارستان است.برخی از نیاز به مراقبت های ویژه. و برخی از ما دیده ایم در حال حاضر متاسفانه دور خواهد شد از این بیماری است.

دولت و قلمرو رهبران باید افزایش تا اجرای پلیس برای سرکوب بازگشت مسافران به اطمینان حاصل شود آنها خود جدا.

“ویکتوریا پلیس 500 قوی پیراهن و آنها mucking مورد” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: این صبح است.

“آنها در خارج وجود دارد چک کردن هزاران نفر و هزاران نفر از افرادی که در بازگشت از خارج از کشور. اگر شما در حال انجام چیزی اشتباه شما گرفتار خواهد شد. ما با استفاده از تکنولوژی ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم و من با تشکر از هر یک از کسانی که ویکتوریا, پلیس, اعضای, من با تشکر از همه در سراسر این تیم – سلامت کارگران و افراد شاغل در DHHS انجام هزاران و هزاران نفر از تماس های تلفنی که تماس-ردیابی همه پله بالا است.”

او افزود: “ویکتوریایی نیاز به گام تا بیش از حد. پیروی از قوانین به دنبال مشاوره انجام کار درست یا مردم خواهد مرد. من نمی توانم آن دیگر بیشتر به سادگی و به سادگی از آن است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

ده ها تن از استرالیا حزب را برانگیخت قرارداد coronavirus پس از حضور در یک رویداد در یک نوسا رستوران.

تولد 50 جشن در بادبان رستوران در نوسا را Hastings Street, که مشرف به ماسه های طلایی اصلی آن ساحل تبدیل به یکی از کلیدی كردن حوادث coronavirus بحران است.

تا 30 از 90 مهمان که با حضور در این رویداد در روز شنبه, مارس 14 آلوده شده اند به گفته این روزنامه است.

آن را اعتقاد بر این منبع این ویروس یک مهمان که به تازگی از آمریکا و با حضور حزب قبل از خود انزوا قوانین اجرا شد.

بادبان رستوران به طور موقت بسته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de