فکر می کنم تانک انتقاد شدید چارلی بیکر ‘دست’ رویکرد در بازگشایی مدارس

یک گزارش جدید از سیاستهای رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر “دست کردن” رویکرد به بازگشایی مدارس و توصیه می کند دولت را مستقیم تر و بتن ارشاد به محلی منطقه.

“دولت را در نزدیک شدن به بازگشایی مدارس بیش از حد شباهت به رئیس جمهور تهمت اغلب بیش از حد دست COVID-19 پاسخ به” پیشگام موسسه مدیر اجرایی جیم Stergios در بیانیه ای گفت. “دستورالعمل دولت نمی تواند فقط لیست از گزینه. اگر مدارس به طور موثر در خدمت ماساچوست’ خانواده های آنها نیز باید ارائه جهت و ترجیحات بیان.”

این گزارش بیکر تصمیم به پیاده سازی یک “بسیار مورد نیاز بازگشت به مدرسه” برای معلمان و دانش آموزان این سقوط اما فرماندار می گوید طرح نتواند به اطلاع ولسوالی چگونه به انجام این کار.

ولسوالی ها وظیفه تعیین اینکه آیا به اتخاذ فرد از راه دور و یا ترکیبی تحصیل گزینه برای سقوط semeste و باید مقدمات بازگشایی برنامه های دولت به آموزش و پرورش مقامات روز جمعه.

“در حال حاضر چالش این است که چگونه به پیاده سازی این مقدار مورد نیاز بازگشت به مدرسه مطلوب متعادل اهمیت در فرد تحصیل با جبران اهمیت در برابر ویروس” این گروه می گوید در پیشگفتار این گزارش.

گزارش شناسایی پنج “کلید” توصیه های پس از تجزیه و تحلیل موفق اقدامات انجام شده در کشورهای دیگر و کشورهای مختلف از جمله فنلاند ، دانمارک ، کره جنوبی و ژاپن بودند که جلوتر از آمریکا در اصلی خود خاموش شدن ناگهانی و با تجربه نیز برخی از بازگشایی و دیگر لوازم جانبی در داخل مدارس است.

ماساچوست باید اولویت بندی به طور چشمگیری بهبود کنترل از راه دور قابلیت های یادگیری شامل معیارهای خاص برای مدارس به رویکرد پاییز, آموزش مدل های پالایش راهنمایی برای همگروهی یادگیری کمک های اولیه با ارتباطی بین دانش آموزان و خانواده ها و معلمان و مایل به تنظیم فیزیکی فاصله دستورالعمل و انعطاف پذیر با استفاده از انواع فضاهای عمومی برای تحصیل با توجه به توصیه های این گزارش.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر توقیف مدارس ایالت در 17 مارس به عنوان coronavirus در زمان برگزاری در ماساچوست است. کلاس های ساخته شده ناگهانی تغییر برای آموزش آنلاین به درجات مختلفی از موفقیت به عنوان بسیاری از مناطق درهم برای حمایت از معلمان و پیدا کردن لپ تاپ و یا پرداخت هزینه برای اتصال به اینترنت برای دانش آموزان نیازمند است.

وزارت امور خارجه ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش در تاریخ 25 ژوئن منتشر شده اولیه بازگشایی راهنمایی برای مدارس و هفته گذشته تصفیه شده توصیه های آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im