این آلبرتا شهر دارای مجالس ترحیم فرسوده پرچم

پرتاب یک پرچم در سطل زباله ناپسند است. برخی از مردم در گراند پریری گرفته اند و آن را بر خود به سازماندهی مناسب دفن هر سال برای فرسوده پرچم کامل با سخنرانی و ناهار برای مهمانان.

در یک ترد باد می وزد دشت بعد از ظهر چند ده نفر از جمله مقامات شهرستان, مذهبی رهبران کانادا رنجرز دانشجویان و بازنشسته سربازان ملبس به کت خود را و راه خود را به یک گورستان در شمال غربی آلبرتا که در آن مشاهده کردند یک دقیقه سکوت قبل از تماشای محکم نورد بسته نرم افزاری از پرچم فرود به یک دایره سوراخ حفر پنج پا به زمین یخ زده. یادداشت از شیپور خاموشی از تکرار یک بلندگوی کوچک به عنوان تماشاگر متمایل شدن سر خود را.

این یک سنت است که اگر نه منحصر به فرد به گراند پریری, دارای مجموعه ای از شهر جدا برای تعداد انگشت شماری از سال ساکنان آن شده اند آن را انجام می دهند. آن را خود به خود پاسخ به یک سوال چند کانادایی را متوقف به در نظر گرفتن چه اتفاقی می افتد هنگامی که پرچم های آنها فرسوده و پاره پاره و دیگر مفید است ؟

ما به ندرت در مورد فکر می کنم هنگامی که پرچم های آنها در حال پرواز بسیار کمتر از زمانی که آنها رسیده ام بهترین خود را-قبل از تاریخ—عجیب و غریب, با توجه به اینکه هزاران نفر از افرا برگ پرچم به تنهایی بال بال زدن در سراسر کشور در هر روز داده می شود. این را در نظر بگیرید: وجود حدود 300 شهرهای کانادا با 10 ، 000 یا بیشتر مردم; در هر یک وجود دارد به طور معمول ده ها پرچم بالا در قطب در ساختمان شهرداری اقدام به عنوان در همه جا حاضر نمادهای اماکن تماس با ما صفحه اصلی. زمانی که ما در عزاداری ما متحد در اطراف کاهش آنهایی که به عنوان حرکات احترام. ملی استانی و ارضی شهرداری و سازمان ملل پرچم بافته شده است که به ما هویت.

با بسیاری از استفاده آن را تنها یک ماده از زمان قبل از یک شهر است که در مواجهه با خلاص شدن از چند—و یا 80 در هر سال در مورد گراند پریری. اما پروتکل های دقیق وجود داشته باشد به دور از پرچم با الهام از نسل احترام برای تاسیس کانادا و سربازان که مبارزه برای کشور است.

بنابراین برخی از مردم در گراند پریری, شهرستان 60,000 حدود 450 کیلومتری شمال غرب ادمونتون گرفته اند و آن را بر خود به سازماندهی مناسب دفن هر سال برای فرسوده پرچم کامل با گل های سخنرانی و ناهار برای مهمانان.

Retired Flag Commemoration in Grande Prairie, Alberta on Thursday, February 13, 2020. (Photograph by Amber Bracken)

بازنشسته پرچم بزرگداشت در گراند پریری, Alberta در پنجشنبه 13 فوریه سال 2020 است. (عکس توسط کهربا سرخس)

آن آغاز شده و چهار سال پیش زمانی که Liesa پیترز یک جامعه توسعه هماهنگ در Oliver مراسم تشییع جنازه او را برای ناهار با یک عضو از محلی لژیون سلطنتی کانادا. او را دیدم یک پاره پرچم و گفت: offhandedly, “کسی باید که در پرتاب زباله.” او ناهار همراه وحشت زده شد.

پیترز راه سخت آموخته است که پرتاب یک پرچم در سطل زباله ناپسند است—برای قرار دادن آن ملایم است. دفع مناسب با توجه به پروتکل های نظامی شامل سوزاندن پرچم در خصوصی و یا آنها را تبديل به تک رنگی تیکه که شبیه پرچم آنها یک بار بود. اپیدمیولوژیک آنها باید یک منظره.

لورل هایت کانادا رنجر در آلبرتا برای 17 سال گذشته و یک شرکت کننده از گراند پریری تازه ترین پرچم, مراسم تشییع جنازه می گوید ارج نهادن پرچم پیروز باید حتی زمانی که تکه پارچه غیر قابل استفاده می شود. “ما پرچم چیزی است که پدران ما جنگیدند و جان خود را برای, برای آزادی ما امروز” هایت می گوید.

پیترز ناهار-زمان مکالمه چهار سال پیش الهام بخش او برای شروع مراسم از انواع: یک مراسم تشییع جنازه برای بازنشسته پرچم برگزار شد و یا در اطراف پرچم روز است که در فوریه. 15. سال اول سال 2016 پیترز خصوصی سوخته پرچم داده شد که به او با این شهر و ساکنان محلی است. باقی مانده هر چند بودند ناسالم به دنبال گودال متلاطم نفت و دود مانده از عمدتا از مواد مصنوعی.

بنابراین او تصمیم به گسترش این اقدام را به چیزی بیشتر و نمادین است. در سال است که به دنبال خبری از پرچم تشییع جنازه شد و مردم از در و اطراف گراند پریری شروع بازدید از funeral home—شهرستان قدیمی ترین بازمانده کسب و کار در 105 سال—برای رها کردن خود چیز ساییده پرچم. در طول این سال های مراسم تشییع جنازه در فوریه. 13, کارکنان در, الیور را جمع آوری 183 پرچم به نمایندگی از کانادا به عنوان به خوبی به عنوان آن استان ها و سرزمین های که شده بود کاهش یافته نورد آنها را و احاطه آنها را در یک لوله پرچم کانادا به نگه داشتن آنها را با هم به عنوان آنها رفت و به زمین است.

Retired Flag Commemoration in Grande Prairie, Alberta on Thursday, February 13, 2020. (Photograph by Amber Bracken)

بازنشسته پرچم بزرگداشت در گراند پریری, Alberta در پنجشنبه 13 فوریه سال 2020 است. (عکس توسط کهربا سرخس)

بعد از آن چندین رهبران جامعه در زمان به تریبون برای صحبت در مورد اهمیت پرچم کانادا. کلماتی مانند “احترام” “شجاعت” و “وحدت” ریخت جلو. وجود دارد یک دعا برای بستن این مراسم: “خدا در بهشت را شنیدیم در مورد آزادی امروز. و شما خداوند هستند که پایه و اساس آزادی ما و ما از شما سپاسگزارم برای آن.” سپس همه با هم ناهار.

هایت اذعان پیچیده ارتباط برخی از آنها با پرچم کانادا. در حالی که آن را یک نماد برای بسیاری از آزادی و یا یاد ما افتاده و نیروهای آن نیز می تواند مملو یادآور درد و رنج مردم بومی را تحمل کرده اند از طریق کانادا تاسیس و تکامل است. نسل جوان او می گوید: از دست دادن تماس با غرور و افتخار پرچم است که به معنای به آتش.

“من از آنها می رفتن و مبارزه برای آزادی را برای کشور ما چیست؟’ “او می گوید. جوانتر مردمی او مشاهده به نظر می رسد دریغ. “آنها می گویند که آنها می خواهم مبارزه برای حقوق بشر است.” هایت می گوید که او آنها را به یاد: “اول از همه شما باید آزاد شود.”

در الیور پرچم بالا می رود و پایین می آید هر شب. خانه جنازه یک بار یک فروشگاه سخت افزار اما repurposed خود را پس از سال 1915 و شروع جنگ جهانی اول هنگامی که تقاضا برای تابوت رشد نمایی. صد و پنج سال بعد پیترز می گوید: این صفحه اصلی است که به سادگی انجام بخشی خود را برای اطمینان از مدرن نماد آن دسته از جانبازان فداکاری های گذشته و در حال حاضر مفتخر است و آنها را فراموش نکرده


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک استراحت خوبی به دست آمده.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد جامعه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im