‘این نیست f***ing نمایشگاه’: لانگر وحشیانه بیهوده گویی

به ندرت یکی به نیش زبان خود عثمان خواجه گفت: جاستین لانگر استرالیا اطفال بودند “راه رفتن بر روی پوسته تخم مرغ” در اطراف او به سمت سقوط به یک 2-1 از دست دادن سری به هند در 2018/19.

استرالیا با وجود ثبت نام در اولین آزمایش خود را برنده از لانگر عصر یک مسابقه زودتر در پرت شد همه چیز روشن شد کار نمی کند پس از یک تلخ روز بوکس شکست و مربی به نام برای انتقادات و پیشنهادات صادقانه از بازی گروه بیش از آنچه مورد نیاز آنها از مربیان.

سازمان دیده بان استرالیا v نیوزیلند ODI سری زنده و بر روی تقاضا با هیچ آگهی می شکند در طول بازی از پا در اوردن. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

“من فکر می کنم پسران مرعوب شده توسط شما,” خواجه گفت: در یک اتاق پانسمان صداقت جلسه گرفته شده برای قسمت چهار از آمازون docu-سری آزمون. “تاپیک کمی که راه رفتن بر روی پوسته نوع از چیزی.

“من احساس می کنم مثل بچه ها از ترس به آن می گویند. اجازه دهید من این روشن کردن این است که به هیچ وجه به ما گفت: ما در حال از دست دادن به خاطر این. پسران می گویند چیزهایی که ما می تواند به بهبود در … ضربه ها نمی گویم که این است که به ما نمره صدها نفر که یک داستان متفاوت است.”

The relationship between Justin Langer and Usman Khawaja is a key plot point in The Test.
media_cameraرابطه بین جاستین لانگر و عثمان خواجه کلیدی طرح نقطه در آزمون.

قبل از همه در جلسه کاپیتان تیم پین اشاره به مشابه نقطه تماس برای اطلاعات بیشتر بازخورد مثبت است.

“من می دانم که شما نمی خواهد به توافق برسند اما آنها احساس آنها می خواهند فقط یک کمی بیشتر مثبت” پین گفت لانگر و کارکنان مربیگری خود قبل از کامل نشستن بین دو گروه.

“آنها فکر می کنم آنها می دانند که در حال حاضر آنچه آنها انجام می دهند اشتباه است اما در برابر آنها احساس آنها در حال بیرون رفتن در وسط نگرانی بیش از حد در مورد آن است. فقط یک کمی بیشتر پیام مثبت در اطراف پنبه حلاجی شده در زمان.”

به جای احساس هر گونه بد را به خواجه برای bluntness پیام خود را لانگر قدردانی کهنه رودخانه صداقت.

“Uzzie بود سخنگوی این تیم گفت:” در یک اعترافی. “او فقط صادقانه شخص. او به شما خواهد گفت آنچه که او فکر می کند. آن را همیشه می آید از یک جای خوب. است که چرا من به او احترام بسیار است.”

رابطه بین لانگر و خواجه کلیدی طرح نقطه در سراسر docu-سری جفت زودتر سرحد سران بیش از یک شبکه سازی سیاست جدید استرالیا مربی برای 2018 سری تست در برابر پاکستان است.

به دنبال درمان استرالیا تمایل به سقوط در تست کریکت لانگر تا به حال دو مجموعه از ضربه پد برای یک جلسه خالص در دبی. یک مجموعه از ضربه را به شبکه و اگر هر یک از آنها را از آنها می چرخد.

این یک رژیم که نشسته بود و با خواجه در آن زمان به عنوان لانگر در بر داشت هنگامی که از او پرسید: این گروه برای انتقادات و پیشنهادات در جلسه.

“من فکر می کنم (ما) بیشتر نگران خارج شدن از واقع تلاش برای اجرای بهتر و اجرای خوب” خواجه گفت.

“اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در یک بازی؟” لانگر پاسخ داد.

“اگر من دو بار در شبکه, من می دانم که من دو بار در شبکه. من بازی f***ing تست کریکت در اینجا” خواجه که در ادامه به ستاره در این مجموعه گفت.

“آیا شما نگران پس از آن؟” لانگر پرسید.

“من نگران harping بیش از حد بر روی نگاتیو,” تست ضربه پاسخ داد.

“پس از آن نمی توانید از” سرد لانگر پاسخ داد. “آنچه ما می گوییم این است که ما در حال رفتن به قبول شما گرفتن. چرا که برای آخرین بار 20 در استرالیا کریکت ما تا به حال 20 پنبه حلاجی شده فرو می ریزد.

“بیست f***ing پنبه حلاجی شده فرو می ریزد و ما رو به بهتر از آن است.

“این است چیزی برای انجام با ما چگونه راه اندازی شبکه جلسه زیرا پاکستانی ها ممکن است قرار دادن 10 blokes در اطراف شما. این نیست f***ing عادلانه است. و یا آنها ممکن است قرار دادن 10 blokes در مرز. این است که به کت و شلوار من f***ing سبک.

Usman Khawaja went on to star in the Test series against Pakistan.
media_cameraعثمان خواجه در ادامه به ستاره سری تست در برابر پاکستان است.

“شما باید به مقابله با آن چرا که شما باید برای مقابله با آن در تست کریکت. بنابراین ما در حال رفتن به تحت فشار قرار دادن شما. در حال حاضر اگر شما بچه ها می خواهم بگویم این نیست استیلای من f***ing سبک هیچ نگرانی.

“من با توجه به سبک خود را هنگامی که ما لازم نیست که f***ing 20 پنبه حلاجی شده فرو می ریزد و هر بار که ما برای بازی با استرالیا است.”

در یک اعترافی بعد فیلم برداری, خواجه گفت: او می تواند منطق پشت این جلسه خالص در حالی که لانگر ساخته شده احساسات خود را در مورد رودخانه روشن است.

“در شبکه JL این وسواس که اگر ما از هر کس به مبادله و آن را مطلق درد در الاغ و من از آن متنفرم” خواجه گفت. “اما او فقط در تلاش به ما یاد می دهد که هنگامی که یک فرد می شود این در واقع یک اثر موج دار شدن در کل تیم است.”

“من دوست دارم Uzzie,” لانگر گفت. او را از ذهن خود او را در اعتقادات خود. و اگر با شما رفتار او را با احترام شما معمولا بهترین نتایج خود را.”

در اصل منتشر شده با عنوان “این نیست f***ing نمایشگاه’: لانگر وحشیانه بیهوده گویی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im