در این هفته خواهیم دید که اگر در کانادا منحنی در واقع شروع به پهن کردن

سیاست خودی برای Mar. 30: سرکوب داخلی, سفر, بودجه اضافی برای آسیب پذیر کانادایی و اکراه به تعویق افتاد حزب محافظه نژاد

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

یک سرفه? هیچ سفر برای شما. از امروز شروع, در ظهر کانادایی نشان دادن علائم COVID-19 رسما منع از سفر—حتی در داخل کشور. این بدان معناست که هر کسی با یک سرفه یا تنفس مشکل که به هر دلیل هنوز هم فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب برای دریافت بر روی یک هواپیما در وهله اول را رسما تکذیب شد شبانه روزی توسط خطوط هوایی و راه آهن بین شهری شرکت که شروع غربالگری برای علائم فوق. رفت و آمد قطارها مانند رفتن قطار در انتاریو و اتوبوس شرکت ها معاف هستند از این قوانین چرا که آنها تحت حوزه قضایی استان, اما دولت فدرال می گوید که آنها در مذاکرات به فشار استان به تصویب قانون مشابه. جاستین ترودو دقیق این اقدامات روزانه خود را coronavirus به روز رسانی در شنبه متن است که شما می توانید در اینجا بخوانید.

در یکشنبه گفتار (متن کامل در اینجا) ترودو اعلام کرد بودجه اضافی برای آسیب پذیر کانادایی: $7.5 میلیون برای کودکان و نوجوانان کمک به تلفن و 9 میلیون دلار به ایران راه کانادا. سابق را توصیه به جوان کانادایی به دام افتاده در شرایط دشوار در خانه و دومی کمک می کند تا سالمندان دریافت مواد غذایی دارو و سلامت check-ins.

اقدامات آمده در یک مقطع بحرانی برای کانادا: امیدوارم در این هفته زمانی است که ما شروع به دیدن که آیا منحنی واقعا شروع به پهن کردن. ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت که او را به تماشای انتاریو کبک و آلبرتا که در آن ویروس به سرعت در جوامع نشانه هایی که اجتماعی فاصله است که در واقع کاهش نرخ که در آن موارد جدید پاپ تا. “من هنوز هم فکر می کنم کمی بیش از حد زود به بگویید چرا که ما تنها در پایان ماه مارس اما در هفته آینده بسیار مهم خواهد بود نظر به دنبال آن روند,” او گفت:.

همانطور که از یکشنبه شب و کانادا بیش از 6,200 تایید موارد با بیش از 60 مرگ و میر. بیش از آخر هفته تعداد موارد تایید شده به ضرب گلوله توسط حدود 2000 تا حد زیادی با توجه به افزایش میزان تست و هجوم کانادایی بازگشت به خانه از خارج از کشور.

چگونه من حاکم? لیبرال دولت نگرانی های این هفته افکار عمومی حداقل یکی نیست. با توجه به جدید EKOS نظرسنجی “اعتماد به نفس در دولت فدرال است که در 75 درصد بالاترین نمره EKOS تا کنون ثبت شده” در حالی که 67 درصد از کانادایی ها از تصویب چگونه ترودو به کار گرفته شده وضعیت. فیلیپ J. فورنیر تجزیه داده ها در این هفته 338Canada ستون:

چند تا از کانادا premiers همچنین نمره بالاتر از سطح معمول خود را در میان مربوطه رای دهندگان با توجه به EKOS یعنی داگ فورد (67 درصد) جان هرگن (68 درصد) و جیسون کنی (65 درصد). اما هیچ برتر در کشور است که بسیار قدردانی توسط ترکیبات خود را به عنوان کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, با خیره کننده 95 درصد (نه تایپی) تصویب امتیاز.

بهتر امن تر از متاسفم است. روز یکشنبه سوفی Grégoire ترودو پاک شد از COVID-19 توسط دکتر اما شوهرش باقی خواهد ماند و در انزوا به مدت دو هفته بیشتر به امن است. مشاهده همه گیر آشکار در انسان مقیاس به ویژه در میان سیاستمداران ما است مسائل جدی. به شوخ طبعی بیشتر از هیچ نگاه استاندار جولی پایت که نشان داد در روز شنبه که پسر عموی او در اثر سرطان فقط با یک فرد قادر به کنار او در آن ساعات آخر با توجه به قرنطینه محدودیت.

اضافه کردن یکی دیگر از کانادا سیاستمدار به لیست شخصا تحت تاثیر قرار: پیتر مککی ، frontrunner برای فدرال حزب محافظه کار در گزارش خود منزوی پس از خانواده اش در زمان سفر به مکزیک از دریا. 10 Mar 18. (برای روشن شدن: مککی رفتن نیست, اما همسر و سه فرزند بود.) مککی نگه داشته و فاصله خود را پس از بازگشت خود و نقل مکان به یک هتل به تمرکز در رهبری مبارزات انتخاباتی. روز یکشنبه او تصمیم گرفت برای پیوستن به خانواده اش برای مدت 14 روز خود انزوا.

چرا در حال حاضر ؟ چرا که او به طور ناگهانی است ، محافظه کاران رسما تصمیم به تعویق انداختن رهبری خود را نژاد هر چند آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را کمتر از یک تصمیم از یک نیاز. آنها اشاره کرد تعطیلی کسب و کار به عنوان یک دلیل اصلی آنها به سادگی نمی تواند میزبان آن در ژوئن 27 عنوان برنامه ریزی شده حتی اگر آنها می خواستند. چندین نامزد شده اند خواستار به تعویق افتادن هفته از جمله سه نفر که کاهش یافته است به دلیل اینکه قادر به رسیدن به جمع آوری کمک نقاط عطف. (آنها افسوس که نمی تواند دوباره وارد کنید.) این یکی استثنا بود که همیشه مککی که هفته گذشته قبل از محافظه کاران’ اعلام به شدت تحت فشار قرار دادند (در یک سری از به طور فزاینده ای عجیب و غریب توییتهایی) برای رهبری نژاد را نمی شود به تعویق افتاد. شاید توییتهایی… در واقع نمی توان بسیاری از تاثیر?

حذف صدای جیر جیر در دشت. صحبت از حزب محافظه توییتهایی, Saskatchewan, وزیر, بزرگراه, گرگ Ottenbreit توییتی یک عکس از یک کتاب مقدس گذشت در روز شنبه که به توصیف یک لحظه ای که خدا خلق یک بیماری همه گیر و گفت: اگر مردم “دعا کنید برای من و توبه کنند و به نوبه خود به دور از شر آنها انجام شده است” آنها خواهد بود ببخشند و خود را زمین خواهد بود دوباره بازسازی شد. در صدای جیر جیر خود را, او نوشت: “من حدس می زنم این کار را چند هزار سال پیش …نمی تواند صدمه دیده است.” او را حذف صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از تحقق آن ضمنی است که نماز تنها پاسخ به تمام این هرج و مرج است.

چه پایان نگاه مانند? امیر عطاران—یک پزشکی دانشمند, یک وکیل و یک استاد در دانشکده حقوق و دانشکده اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی در دانشگاه اتاوا—تشریح در maclean’s چه COVID-19 آخر بازی به نظر می رسد در پنج مرحله ساده است. گام اول است که ما در حال مرتب کردن بر اساس در میان است و در مجموع مستند پس از آن با مراحل مربوط به ردیف از جامعه را مجاز خارج است. ردیف اول خواهد بود احتمالا جوان با افراد سالم با هر کسی که آلوده به ویروس قادر به دریافت کمک از ما تأکید د سیستم مراقبت های بهداشتی. (از همه زمان بستری موارد COVID-19 افراد زیر 40 شامل 12 درصد است.)

این holdup در حال حاضر این است که برخی از استان ها در حال تخریب اجتماعی فاصله برای حیوان خانگی خود را در صنایع. انتاریو اعلام کرده است, تمام ساخت و, ساخت و ساز ضروری است که اگر تمام کالا ها در برابر تقاضا و قرنطینه ساکنان انتاریو نمی تواند بدون زندگی می کنند خانه بازسازی. آلبرتا در نظر شنهای نفت ضروری است اگر چه قیر فروش در از دست دادن و ده ها هزار نفر از کارکنان از سراسر کانادا در حال پر به اردوگاه های کار که فوق العاده رشد برای به دست آوردن و سپس متفرق عفونت و مرگ به هر گوشه ای از این کشور است.

صمیمانه شیطان. به عنوان برخی از سیاستمداران بحث ارزش دوباره باز کردن کسب و کار فقط در یک یا دو هفته Tabatha Southey دریافت به موقع حرف از شیطان خود راکه می خواستم برای روشن است که دعوت به مرگ هزاران نفر از مردم به نام اقتصاد بود نه یک قربانی او به خصوص علاقه مند در.

اگر شما واقعا می خواهید برای کشتن مادر بزرگ در دستور سالمندان یک بچه بداخلاق و لوس من قطعا نمی خواهد شما را متوقف کند. در حالی که حرص من و رسمی, نمونه کارها تمام مظاهر انسانی تباهی و barbarousness باید گوش من تمام هشت نفر از آنها را در هر زمان. داشتن گفته شده به عنوان چیزی از یک متخصص در ثروت مادی و شر مطلق, من احساس می کنم مجبور به اشاره است که این مفهوم است که “مبارزه با بیماری مرگبار” و “حفظ اقتصاد” به نوعی نقطه مخالف سرمایه گذاری به سادگی منعکس کننده واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im