کودکان مجموعه انیمیشن “توماس و دوستان” — بر اساس اطراف ماجراهای یک سخنگو “cheeky” آبی موتور قطار — به گزارش chugged بیش به جریان با توجه به گزارش.

اسباب بازی و سرگرمی شرکت ماتل که صاحب نام تجاری پنج شنبه اعلام کرد که این سری خواهد شد نقل مکان کرد به Netflix بکشد.

“امروز ما خوشحالیم که اعلام کند که ‘Thomas & Friends,’ یاد کودکان سری در دسترس خواهد بود در Netflix بکشد در ایالات متحده شروع این راهپیمایی” ماتل مدیر عامل Ynon Kreiz گفت.

یک گزارش از Kidscreen گفت قسمت در دسترس خواهد بود 15 مارس.

با توجه به وب سایت سرگرمی مهلت سری راه اندازی شد در سال 1984 و پخش در PBS تا سال 2017 که Nickelodeon در زمان بیش از یک معامله است که شامل حقوق مربوط به نام تجاری ایالات متحده در صدور مجوز. این حقوق در حال حاضر تغییر به ماتل.

جریان های غول پیکر ارائه خواهد شد را انتخاب کنید از کتابخانه قسمت از “توماس و دوستان” در سطح بین المللی در بخش هایی از آسیا و اروپا و آمریکای لاتین و انگلستان و کانادا آخرین مهلت گزارش شده است.

Netflix خواهد با شروع فصل 23 در 15 مارس. شخصیت اصلی توماس سفر به ایتالیا و برزیل که در آن او می سازد دوستان جدید به بررسی فرهنگ های جدید می سازد و دیگر اکتشافات مهلت گزارش شده است. که فصل پخش شده در نیک جونیور در سال گذشته و شامل 20, 11 دقیقه قسمت و سه و 22 دقیقه ویژه.

فصل 24 است که میله میله به جریان بعد از این سال.

متاسفانه “توماس و دوستان” کتابخانه از جمله قبلی 22 فصل است در دسترس در ایالات متحده آمریکا

مهلت گزارش می دهد که این حرکت در می آید Netflix را تلاش برای “ramp up” کودکان و نوجوانان انیمیشن در تلاش برای رقابت با دیزنی+ و گسترده خود در دیزنی/پیکسار کتابخانه.

کشیش W. Awdry ایجاد توماس موتور تانک 75 سال پیش در قالب داستان کتاب را برای پسر خود.

کسانی که کتاب شامل ماجراهای با همکار موتورهای گوردون هنری ادوارد جیمز, اما بازیگران به طور قابل توجهی رشد کرده است.

داستان بد نامی در سطح جهان و بدل به یک حق رای دادن حمل اسباب بازی, محصولات مصرفی, نرم افزار, کتاب, لباس, ویدئو و محتوای صوتی به دست آورده و کشش در راه های دیگر. وست میففلین را Kennywood پارک تفریحی یک Thomas شهر بخش است که شامل یک سوار بر قطار می رود که در سراسر پارک و چهار نفر دیگر سوار محدود در این بخش است.

انیمیشن برنامه تلویزیونی “توماس و دوستان” اتحاد وارد شده بیش از 500 قسمت و ویژه شده است و دارای مجوز به هوا در 180 سرزمین و تبدیل شده است در 54 زبان, مهلت گزارش شده است.

سامسون X هورن یک Tribune-Review دیجیتال تولید. شما می توانید تماس سامسون در 412-320-7845, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su