توماس جفرسون دی آنجلو, OLSH را DiMichele نام شقیدن HSSN محقق-ورزشکاران از ماه فوریه

توسط:
سهشنبه, مارس 10 سال 2020 | 5:10 PM
این TribLive دبیرستان شبکه ورزش است به رسمیت شناختن برخی از بهترین و درخشان ترین دانشجو-ورزشکاران در غرب پنسیلوانیا است.

مدرسه مدیران ورزشی و مدیران و مربیان و معلمان باید از این فرصت برای معرفی یک زن و یک مرد دانشمند-ورزشکار برای دریافت TribLIVE دبیرستان شبکه ورزش محقق ورزشکار از ماه جایزه.

نامزد باید در جایگاه خوبی در مدرسه است که HSSN را پوشش می دهد به واجد شرایط. آنها باید یک 3.25 معدل و یا بالاتر است و باید به طور فعال کمک به مدرسه-تحریم دو و میدانی تیم در راه مثبت.

نامزد خواهد شد و پذیرفته شده از طریق 14 هر ماه. شقیدن خوانندگان و طرفداران سپس رای مورد علاقه خود را از 15 به 25. جدید نامزد پذیرفته خواهد شد و رای گیری خواهد شد در هر ماه از ماه اکتبر 2019 از طریق مه سال 2020 است.

برندگان برای هر ماه دریافت پلاک شناسایی در تریبون-نقد و بررسی و در TribLIVE دبیرستان شبکه ورزش و مدرسه خود را دریافت 200 دلار کمک مالی خود را به سمت خود بنیادی برنامه.

به نامزد یا رای بازدید TribHSSN.TribLIVE.com و با کلیک بر روی محقق ورزشکار از ماه بنر.

در اینجا نگاهی دقیقتر به Feburary را شقیدن HSSN محقق-ورزشکاران از ماه:

الهام دی آنجلو

مدرسه: توماس جفرسون

کلاس: ارشد

ورزش: بسکتبال

علت شهرت: یکی از WPIAL برتر بسکتبال, بازیکنان, دی آنجلو باعث شده است که پلنگ به PIAA کلاس 5A مسابقات به طور متوسط 16.5 امتیاز در هر بازی. یک فرمانت دولت جذب او به ثمر رساند تا بیش از 1 ، 000 حرفه ای امتیاز تبدیل شدن به هفتمین بازیکن در مدرسه تاریخ برای رسیدن به نقطه عطف.

او به تازگی به نام اولین-تیم تمام بخش. سال گذشته او یک دوم-انتخاب تیم پس از کمک به TJ رسیدن به WPIAL بازی مسابقات قهرمانی.

دی آنجلو حمل 4.3 درجه-نقطه متوسط و عضو انجمن افتخار ملی, داغ اسپانیایی, انجمن افتخار ملی, AP, علوم انسانی, تعامل, باشگاه دندانه دار کردن توله کوچک و بین المللی ، او کمک می کند تا با TJ در مقابل سرطان و او یک کاپیتان یک تیم جمع آوری پول برای TJ مینی مراسم است. علاوه بر این او است که بخشی از فرایند برنامه ریزی برای آینده و خون درایو.

او قصد دارد به مطالعه پرستاری در فرمانت و دولت می خواهد برای تبدیل شدن به یک متخصص بیهوشی پرستار.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم که فصل رفتن برای دختران تیم بسکتبال?

من فکر می کنم ما فصل در جریان بوده است بسیار خوب است. ما قطعا تا به حال برخی از دردهای در حال رشد در طول سال اما ما که با هم در زمان مناسب.

چه خواهد شد آن را به نگه داشتن پیشرفت در PIAA مسابقات ؟

کار سخت و قطعا تمرکز. من احساس می کنم در این نقطه در این فصل بسیاری از بازیکنان شروع به احساس سوخته بنابراین تا زمانی که ما می توانیم نگه داشتن کار سخت و ماندن متمرکز بر اهداف ما, ما در نهایت موفق خواهد بود.

شما چه هستند بهترین ویژگی در دادگاه ؟

من بهترین من انجام به باقی می ماند در سطح رهبری. من می دانم که به عنوان یک کاپیتان است که هم تیمی های من به من نیاز به در بهترین من. من سعی می کنم به انجام آنچه من می توانم در هر بازی به دیگران درگیر و کمک به تیم من برنده شوید. اگر یک روز تمام آن را به محل سقوط به عنوان به خوبی به عنوان من خارج شات و درایوهای.

چه خواهد شد شما به یاد داشته باشید بیشتر در مورد بازی در TJ?

من بیشتر به یاد داشته باشید این احساس که من احساس کردم که ما از آن ساخته شده به پیت سال گذشته است. آن نیز خواهد بود برای فراموش کردن خاطرات است که من ساخته ام با دوستان و هم تیمی های من در طول چهار سال در TJ.

چرا شما را انتخاب کنید به بازی در فرمانت ،

من در نهایت تصمیم فرمانت دولت چون از دوم من پا در پردیس, همه چیز احساس می شود. مربیان همیشه مثبت من بود کسی که آنها می خواستند در تیم خود را, و آن را فقط یک فضای بزرگ.

چرا شما را انتخاب کنید برنامه پرستاری?

من همیشه می خواستم برای رفتن به پزشکی. من لذت بردن از کمک به دیگران و من تصمیم گرفتم این بود که در مسیر حق برای من است. من در نهایت می خواهید برای تبدیل شدن به یک متخصص بیهوشی پرستار چون من به طور کامل لذت بردن از آن جنبه از حرفه پرستاری است.

آیا مورد علاقه خود را به فعالیت های خارج از بسکتبال ؟

راستش من صرف بیشتر وقت آزاد من در برخی از نوع از بسکتبال تمرین. من لذت بردن از صرف زمان زیادی را با خانواده و دوستان به عنوان امکان پذیر است.

چه نوع از دوره های آموزشی شما در نظر گرفتن ؟

AP psychology and AP زیست شناسی به عنوان یک ارشد با این امید که آنها را کمک به آماده شدن من برای کلاس های کالج.

افکار خود را بر روی جدید دبیرستان ؟

من فکر می کنم جدید دبیرستان بسیار خوب است. به عنوان یک منطقه ما قطعا در یک مزیت با تمام فرصت های تحصیلی جدید به ارمغان می آورد.

چگونه انجام شما می خواهید به یاد در TJ?

من می خواهم به یاد کسی که همیشه سخت کار می کرد برای آنچه آنها می خواستند در دادگاه و کلاس درس. علاوه بر این من امیدوارم که همه از تیم من دستاوردهای خود در طول چهار سال یاد می شود و بازیکنان جوان می خواهد به همان اندازه تاثیر در آینده است.

جیک DiMichele

مدرسه: بانوی ما از قلب مقدس

کلاس: دوم

ورزش: بسکتبال

علت شهرت: DiMichele است بازی بسکتبال برای دو فصل در بانوی ما از قلب مقدس. در آن span او برنده دو WPIAL عناوین. این دانشجوی سال دوم گارد کمک شارژر ادعای قهرمانی در اواخر ماه گذشته با 30 امتیاز در یک 81-72 برنده بیش از Sto-Rox.

او در پایان فصل به طور منظم در WPIAL سوم-پیشرو گلزن در 29.0 امتیاز در هر بازی و کمک کرده است OLSH پیشبرد در PIAA کلاس 2A مسابقات است.

در کلاس درس DiMichele یک 4.29 درجه-نقطه متوسط شده است و در بالاترین افتخار رول هر سه ماهه در دبیرستان خود را حرفه ای.

چگونه آن را احساس می کنید برای برنده شدن یکی دیگر از WPIAL قهرمانی ؟

احساس بزرگ برای برنده شدن یکی دیگر از WPIAL قهرمانی. رشد و شنوایی پدر و مادر من و عموزاده بحث در مورد برنده شدن در مسابقات قهرمانی, من همیشه برای برنده شدن برخی از خود من است. آن را احساس می کند بزرگ برای حمل در خانواده من میراث و برنده عنوان دیگری.

چگونه این عنوان در مقایسه با سال گذشته ؟

راستش سال گذشته احتمالا همیشه معنی دار به من چون من برنده آن با برادر من. با این حال گفت: این احساس بزرگ به دلیل وجود ابهامات زیادی که به سال به دلیل چگونه بسیاری از سالمندان ما از دست داده است. برنده عنوان فقط یک عهد به کار چقدر هم تیمی های من و من را در طول offseason.

چه شده است کلید موفقیت پایدار برای OLSH پسران بسکتبال تیم ؟

من احساس می کنم مثل OLSH را کلید موفقیت است راه نه فقط برنامه اجرا شده است اما در کل مدرسه. در OLSH شما را به در بالای بازی خود را هر روز و وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای اشتباهات و من احساس می کنم که ترجمه به دادگاه به عنوان به خوبی.

چه ویژگی های کلیدی است که شما را به تیم ؟

کلید ویژگی های من را به تیم من هستند قطعا توانایی به نمره توپ من بسکتبال IQ و بازگشت.

آنچه باعث می شود شما و دانته Spadafora بسیار دشوار به دفاع ؟

من فکر می کنم آنچه باعث می شود من و دانته خیلی سخت به دفاع از این است که چگونه همه کاره ما هر دو هستند. ما می توانیم هر دو شوت از خارج و به حلقه است. توانایی ما برای نگه داشتن دفاع حدس زدن نه تنها باز می شود تا فرصت برای خودمان بلکه برای هر یک از دیگر و بقیه ما هم تیمی.

چه نوع از مهارت های بسکتبال را به شما آموخته از پدر ؟

تقریبا همه چیز را به من آموخته در بسکتبال آمد از پدر من. او به من آموخت که همه چیز را من می دانم که در مورد بازی. من به تماشای بسکتبال با او پس از من جوان بودم و او همیشه می یابد راهنمایی به من بگویید. هر کس می داند که چقدر خوب از یک تیرانداز او بود و من فکر می کنم من می توانم می گویند که اپل نمی افتد دور از درخت.

چه خواهد شد آن را برای موفقیت در PIAA مسابقات ؟

برای موفقیت در PIAA مسابقات ما فقط باید برای نگه داشتن انجام آنچه ما انجام داده ایم در تمام طول سال. اگر ما خرید در به بازی دفاع بوکس و فقط به 110 درصد در هر بازی ما می تواند بسیار دور در حالت مسابقات.

چه چیزی شما می خواهم به انجام در خارج از بسکتبال ؟

در خارج از زمین بسکتبال, من واقعا نمی زیادی انجام دهید. من واقعا دوست دارم به تماشای فیلم با خانواده من. اما من چیزی که مورد علاقه خود را به تماشا در تلویزیون است که قطعا WWE. من از طرفداران بزرگ از کشتی پس از من و پدر من برادر من تماشای آن در هر هفته. کشتی گیر مورد علاقه من بوده است جان سینا.

مورد علاقه شما چیست کلاس در مدرسه ؟

مورد علاقه من کلاس در مدرسه است که قطعا کلام چون من بزرگ به من ایمان. من همچنین فکر می کنم برای یادگیری در مورد داستان پشت من ایمان, و آن را واقعا کمک می کند تا شما را در درک چگونه خدا بزرگ است.

چه بود آخرین فیلم شما را دیدم و چه شما از آن فکر می کنم?

آخرین فیلم من دیدم این بود که “پدرخوانده” برای اولین بار. راستش من فکر می کنم, آن را قطعا بهترین فیلم تا کنون ساخته شده است. من از یک خانواده ایتالیایی بنابراین شما احتمالا می توانید ببینید که چرا من آن را خیلی دوست دارم. من احساس می کنم مثل underrated ترین بخش از فیلم است که موسیقی است که آنها در بازی برگشت.

رویای شما چیست ؟

رویای من کار شده است همان زمانی که من برداشت بسکتبال. من می خواهم به بازی در NBA یک روز.

که در آن شما نقطه تعطیلات مورد علاقه?

من هرگز از یک تعطیلات بزرگ مرد. من از بیرون رفتن از شهر برای AAU مسابقات و چیزهایی مانند آن, اما علاوه بر این که من می خواهم و نه فقط ماندن در McKees Rocks.

لایحه Hartlep است ورزشی سردبیر Tribune-Review. شما می توانید با بیل در [email protected] و یا از طریق توییتر @TribHSInsider.

برچسب ها: بانوی ما از قلب مقدس توماس جفرسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im