تامپسون Werenski به اشتراک گذاری سرب در 3M باز در 12 زیر

BLAINE, Minn. — مایکل تامپسون و Richy Werenski خود را حفظ شتاب در 3 متر باز است.

تونی Finau تازه کردن caddie, تغییر, قرار دادن خود در موقعیت درست پشت سر رهبران در نقطه نیمه راه از سال دوم مسابقات.

تامپسون و Werenski در صدر رهبران در 12 زیر Finau و Talor Gooch صعود در سکته مغزی و ستاره بروکس Koepka و تامی Fleetwood تلاش دوباره جمعه در مجتمع پلاستیک طبرستان شهرهای دوقلو.

در گرمتر و windier شرایط آرام تماشاگر-دوره رایگان نمرات رخنه کرد تا پس از Werenski رهبری در دور اول بسته با 8-تحت 63. این زن 24 ساله که winless در تور PGA دنبال کرد تا با 67. تامپسون او را گرفتار با 66.

Finau شروع هفته با دیرین نوسان مربی بوید Summerhays در کیسه خود را پس از تصمیم به حرکت از گرگ Bodine پس از متزلزل در دور نهایی یادبود و اتمام هشتم.

“من مربی می داند که من بازی واقعا خوب است. ما فکر می کنم در مورد گلف, من فکر می کنم بسیار به طور مشابه” Finau گفت: “و او را به اثبات می شود بسیار مفید این چند روز اول.”

Koepka در انتهای دیگر از هیئت مدیره بود که-که لیست بازیکنان به دست برش. چهار زمان اصلی قهرمان شات 71 به پایان در 1 زیر کشیدن یک مرغک زدن توپ تلاش گسترده ای در سمت راست 18th که تمدید اقامت خود را در مینه سوتا است.

Fleetwood بازی در اولین رویداد پس از شیوع ویروس تعطیل ورزشی بیش از چهار ماه پیش ارسال شده 72 به پایان در 1 ، پل کیسی بود متوالی دوم 72. داستین جانسون انصراف پس از یک مصدومیت و خشن دور اول.

استثنا بود Finau تنها یکی از این پنج بازیکن در 30 بالا از آخرین رتبه بندی جهانی که عملکرد همسان رزومه کاری خود را.

Finau که تا به حال عقاب در No. 6, نجات دو نفر از چهار birdies برای نهایی سه سوراخ. در 18 او دور مانده از آب است که جانسون ضربه مستقیم سه بار پنج شنبه و تولید downwind رویکرد شات از خشن است که فرود بر روی سبز در حدود 5 فوت دور. او غرق در زدن توپ به پایان 66 برای رسیدن به 11 زیر.

“هنگامی که شما شلیک دو گلوله در 60, مهم نیست که چگونه شرایط در حال بازی. شما می دانید که شما در حال بازی گلف خوب” گفت: Finau که رتبه 17 در جهان است. “این دو واقعا تمیز دور برای من. شما همیشه می توانید ایجاد کند.”

او ساخته شده است از caddie سوئیچ بیش از حد احساس راحتی به اندازه کافی با Summerhays به سوزن او در مورد آفتاب سوخته ،

“او سفید و قرمز و سفید مانند توت فرنگی parfait,” Finau گفت. “من فکر می کنم این کمک به نگه داشتن همه چیز نور است. در آن دنبال من بود خنده, فقط در مورد هر سوراخ. من نمی توانستم بیش از چگونه قرمز پاهای خود بودند. اما به عنوان یک پیشخدمت او فوق العاده هست. او می داند که من بازی واقعا خوب است.”

Gooch, یکی دیگر از تور تازه بدوران رسیده به دنبال اولین پیروزی کار خود را, ارسال شده 65 برای مطابقت با Finau در 131. Xinjun ژانگ پنجم شد در 10 تحت.

“در حال رشد در اوکلاهما کمک می کند تا در این نوع از روز, بنابراین من نگه داشته و توپ را پایین نگه داشته و آن را در fairway به یک دسته از سبزی” Gooch گفت.

دفاع از قهرمان متی ولف بود 9 زیر پس از 68 بستن برای ششم با کامرون دیویس در تلاش برای مطابقت با دانیل برگر با نادر feat از چیدن تا برای اولین بار دو PGA Tour پیروزی در همان مسابقات است. برگر بنابراین در فدرال اکسپرس سنت جود در ممفیس در سال 2016 و 2017.

پس از بازی در بعد از ظهر روز پنج شنبه با شرکت رهبران بهره مند از یک چرخش. تامپسون که در گروه اول از روز را با یک 6:50 صبح منتقل حتی با Werenski در 194-حیاط 17th, سوراخ. 35 سال تامپسون که یکی از حرفه ای PGA Tour پیروزی خود را فرود آمده توپ را روی گوه شات در پشت سبز ساخته شده و سپس 20-پا برای زدن توپ مرغک.

“چیزی بزرگ است فقط سعی کنید برای غلبه گلف ماندن در درون خودم را خوب و راحت نوسانات” تامپسون گفت.

خوب آنهایی که فقط نمی توانید هر گونه تشویق.

“این عجیب و غریب است. بدیهی است که من آرزو می کنم طرفداران قادر به بیرون آمدن در اینجا, اما من می خواهم بگویم من تقریبا نوع استفاده به آن را در حال حاضر. آن بوده است که چند هفته از این” Werenski گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de