بوستون (AP) — جرثقیل Thornton تا به حال 22 امتیاز و پنج ریباند و پنج پاس گل جی هیت 16 به ثمر رساند و کالج بوستون برگزار شد خاموش در نیمه دوم خروش از ایالتی کارولینای شمالی در یک 71-68 پیروزی یکشنبه شب.

Nik Popovic اضافه شده 14 امتیاز و هشت ریباند و Jairus همیلتون به ثمر رساند 11 برای کالج بوستون (13-13, 7-8 ACC) که موفق به کسب چهار نفر از آن گذشته هفت. عقاب را به دست آورد نه بازگشت به عقب بازی پس از یک فصل-به بالا, چهار-بازی winning streak, Dec. 7 تا 21 است.

دوون Daniels تا به حال 15 امتیاز و 10 پرتاب ریباند به رهبری N. C. دولت (16-9, 7-7). C. J. برایس و Jericole Hellems هر 15 به ثمر رساند نقاط C. J. Funderburk 10.

The Wolfpack تا به حال برنده دو در جاده مستقیم اما سقوط کوتاه از اولین سه بازی ACC جاده رگه برنده در 16 فصل.

Popovic شد ساخت اولین شروع خود را پس Dec. 3 برابر شمال غربی. میلاد گارد Jared همیلتون از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی با آسیب مچ پا.

N. C. دولت نمی تواند اصلاح آن هفت نقطه حاصل کار دو تیم کسری زیر پنج سال در اوایل نیمه دوم. Braxton بورلی رایگان پرتاب آن ساخته شده 56-52 میدوی از طریق دوم و DJ Funderburk را غوطه دادن با 6:18 سمت چپ برش آن به 60-58.

Daniels’ 3-اشاره گر با 3:45 باقی مانده آن را در 6-قبل از همه Markell جانسون ساخته شده و در حال چرخش لیآپ 30 ثانیه بعد به Wolfpack اول خود را منجر شود پس از بازی افتتاحیه دقیقه در 66-64.

پس از Thornton آن را با یک جفت از پرتاب Steffon Mitchell کردم به خط و 1 از 2 به قرار دادن سال قبل از میلاد تا یکی با 2:02 چپ.

میچل آمد تا با یک زن و شوهر از کلید دزد پس از آن هر دو به پایان رسید که با همیلتون شکستن دور dunks برای کمک به مهر و موم پیروزی.

آخرین میچل دزد آمد و پس از جانسون از دست داد توپ با 11 ثانیه به سمت چپ و Wolfpack انتهایی 69-68. پس از یک وقفه برایس از دست رفته ناامیدی گوشه ای 3 به عنوان زمان منقضی شده است.

کالج بوستون به رهبری 40-33 در حاصل کار دو تیم در پشت 11 امتیاز از تورنتون.

تورنتون و هیت همراه برای 17 امتیاز برای کمک به BC را 26-14 سرب با هشت دقیقه به بازی در. دانیلز به ثمر رساند هفت از نیمه اول امتیاز در فینال 6:11 به کمک N. C. دولت جلو و داخل تک رقمی در شکستن.

این تنها رقابت بین Wolfpack و عقاب در این فصل است. N. C. دولت نورد به یک 73-47 پیروزی در تازه ترین جلسه گذشته Mar. 9. چهل و هفت امتیاز شد بدترین حریف در مربی کوین Keatts ” دو به علاوه فصل است.

تصویر بزرگ

N. C. دولت: متناقض کشش نیست کمک Wolfpack ایستاده در مسابقات NCAA حباب. پس از سه مستقیم پیروزی در اواخر ژانویه و اوایل فوریه N. C. دولت کاهش یافته است سه در یک ردیف قبل از تندرست با دو برنده مستقیم قبل از روز یکشنبه شکست. سختی بازگشت به عقب در برابر شماره 7 دوک و شماره 8 ایالتی فلوریدا می تواند باعث شکستن و یا Wolfpack در آرزوی یک سوم راست postseason سفر تحت Keatts.

کالج بوستون: با حداقل امیدوارم که از درآمد یک در بزرگ پیشنهاد برای جلوگیری از 11 سال NCAA Tournament خشکسالی عقاب ” تنها امید است برای پایان قوی و ساخت حرکت برای یک ACC Tournament اجرا شود. سال قبل از میلاد است جایگزین برنده و ضرر و زیان بیش از آن در هشت بازی گذشته. عقاب میزبان سه تن از نهایی خود را در پنج بازی اما فقط 8-7 در خانه در این فصل است.

بعدی

N. C. دولت: میزبان هفتم رتبه آبی شیاطین در شب چهارشنبه.

کالج بوستون: بازدید از قهرمان ویرجینیا در شب چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im