هزاران کانادایی ها نمی تواند از پرداخت اجاره خود را امروز

سیاست خودی برای آوریل 1: اجاره است که به علت سراسر کشور ترودو اعلام $2 میلیارد دلار برای تجهیزات پزشکی و چین قطره ممنوعیت آن در کانادا کانولا واردات

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

در نهایت مارس رسیده است. طولانی ترین ماه هر کسی می تواند به یاد داشته باشید به پایان رسید در نیمه شب اما یک نفر امداد در داشتن تحمل وحشتناک چند هفته است فرد دیگری اضطراب در مورد آنچه اتفاق می افتد فردا. امروز تجاری و مسکونی اجاره در سراسر کانادا خود را مدیون صاحبخانه پرداخت ماهانه. بسیاری نمی توانند پرداخت و آنها از جان گذشته برای تسکین.

یک نظرسنجی جدید از کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل می گوید: 23 درصد از بیش از 9,000 پاسخ دهندگان نمی تواند از پرداخت اجاره و یا وام مسکن امروز. هشتاد و شش درصد می گویند دولت باید به کمک کسب و کارهای کوچک پوشش این هزینه ها. دو سوم می گویند استانی باید برای جلوگیری از اخراج. کمتر از یک سوم می گویند خود را صاحبخانه می شوند “مناسب است.” فدرال باز کرده اند تا میلیاردها دلار اعتبار ارزان برای کسب و کار, اما بسیاری CFIB اعضا می گویند که آنها نمی توانیم به ادامه بدهی.

یک ائتلاف مردمی از بیش از 20 ، 000 کسب و کارهای کوچک—تشکیل بیش از دو هفته گذشته—نیز با انتشار یک نظرسنجی که 38 درصد از این ائتلاف نمی تواند استطاعت اجاره در مارس و متناوب 70 درصد خواهد به طور پیش فرض در ماه مه. زمانی که maclean’s خواسته ترودو در مورد اجاره امداد در یکی از روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی این هفته او نمی رد مفهوم و گفت دولت او “ادامه خواهد داد برای گوش کردن و کار با مردم را به مطمئن شوید که ما قادر به از طریق این به شدت به عنوان امکان پذیر است و از طرف دیگر به شدت به عنوان امکان پذیر است.”

اتاوا منتقل شده به چشم پوشیدن از برخی اجاره: دولت فدرال اجازه 21 فرودگاه که در خود صلاحیت قلاب تا دسامبر. اما هر کسی که تا کنون به اجرا اجاره مشکل می داند که مستاجر و صاحبخانه مبارزه با آنها نیست درخواست تجدید نظر به دولت فدرال است. استان را نهایی می گویند.

NDP رهبر Jagmeet سینگ می خواهد دولت را به انجام بیشتر. “ما در حال تماس با دولت به کار در استان برای اجرای اجاره و آب و برق پرداخت انجماد و اخراج بان کی مون” خواندن یک بیانیه حزب. “دولت فدرال به نوبه خود باید با استفاده از قدرت خود را بر بخش مالی از طریق قانون بانک ملی و مسکن عمل به توقف پرداخت وام مسکن به مالکان و زمینداران همان اطمینان و همچنین waiving نرخ بهره در کارت های اعتباری و وام های دیگر.”

خواهد کانادا احترام آن مستاجرها در حال حاضر ؟ دولت نیاز به فکر می کنم در مورد سپاه از مستاجران در سراسر زمین در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری می نویسد: حداکثر فاوست در maclean’s. فدرال طراحی شده اند و همه گیر سیاست به کسب و کار های کوچک, کسب و کار بیکار و مالکان است. اما آنچه در مورد مستاجرها?

نادیده گرفته شده توسط سیاستگذاران است که به سختی یک تجربه جدید برای کانادا مستاجرها. مانند بسیاری از کشورهای غربی کانادا و تشکیل دهنده آن دولت در محراب عبادت از مالکیت خانه” او می نویسد. “چند وجود دارد مسائل در کشور ما که بر اساس آن لیبرال ها و محافظه کاران (و حتی بسیاری از دموکرات ها) با خوشحالی به توافق برسند, اما, ارزش گذاری مالکیت خانه و صاحبان خانه—یکی از آنها است.

روز گذشته نخست وزیران توجیهی شامل میلیاردها بیشتر در هزینه. جاستین ترودو متعهد $2 میلیارد دلار برای محافظ شخصی تجهیزات مانند ماسک و صورت, سپر, لباسهای, پنکه, کیت های آزمایش و سواب و ضد عفونی کننده دست. خواندن متن کامل ترودو اظهارات.

جین Philpottسابق لیبرال cabmin که در حال حاضر در نظر گرفتن شیفت های طولانی در یک COVID-19 مرکز ارزیابی در مرخم Stouffville, بیمارستان می نویسد: در maclean’s که سیاستمداران “باید با وسواس حفاظت از سلامت کارگران خواهد کرد که نگه داشتن مردم زنده است.” Philpott می گوید: استخدام و حفظ سلامت کارگران “نشده است و این مهم در کانادا برای حداقل یک قرن است. ما نیاز به گسترش بهداشت و سلامت نیروی کار و این نیاز به برخی از خلاقیت است.”

به ماسک و یا به ماسک: رسمی مشاوره از کانادا مقامات بهداشت عمومی می گوید پوشیدن ماسک است نه لزوما مفید در مبارزه با کروناویروس. شما لازم نیست برای رفتن کنون در رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن نظرات مخالف. در کشورهای دیگر با مسطح منحنی آنها استدلال می کنند, مردم در همه جا پوشیدن ماسک. استفان ماهر در زمان ماسک بحث به کارشناسان.

اوه عاقلانه و فوق العاده مغلوب ساختن پیشی جستن به ما کمک کنید جلوگیری از coronavirus: اندرو MacDougall می نویسد: در maclean’s که سرزنش کردن رئیس جمهور آمریکا را دریافت خواهد کرد آمریکایی ها هیچ جا. راه حل است ؟ “فراموش اجتماعی فاصله; در این زمان بحران آمریکایی ها نیاز به رم بینی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن را پشت.”

رالف Goodaleیک لیبرال شیر از مجلس که 26 سال اجرا به عنوان یک ساسکاچوان MP و دیرین وزیر کابینه به پایان رسید اکتبر گذشته شده است به نام نیمکت. ترودو دیروز منصوب Goodale یک “مشاور ویژه” در پرواز 752 فاجعه. نقش او: “توسعه یک چارچوب برای هدایت کانادا در پاسخ به هوایی بین المللی بلایای طبیعی و ارائه توصیه هایی در مورد بهترین شیوه ها از جمله مشاوره در ابزار و ساز و کارهای مورد نیاز برای جلوگیری از حوادث آینده است.”

رویترز گزارش می دهد که چین که واردات از کانادا کلزا در مارس 2019—آنها گفت: با توجه به کیفیت و نگرانی منتقدان گفت: به عنوان اقدامی تلافی جویانه برای Meng Wanzhou بازداشت—کاهش یافته است و این ممنوعیت. این مستند در یک dvd به حال دو منبع که گفت: دیروز معامله شد “رسیده در یک کنفرانس تلفنی برگزار شد دو طرف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im