Red Sox 1, Yankees 5

این شرم آور است که این بازی به پایان رسید تا به دنبال یک طرفه در نهایت به دلیل چاپ شد و در آن هشت نوبت با وجود داشتن مجموعه ای از خفاش ها که فقط کار نمی کند.

این یک 3-1 بازی تا هشتم که Colten آبجو بود پرتاب برخی از loopy curveballs و برت گاردنر walloped آبدار یکی دو اجرا به ضرب گلوله به بالای عرشه در منطقه راست زمین.

در اینجا takeaways:

1. هارون قاضی در مقابل J. D. مارتینز است هیچ مسابقه در حال حاضر

این دو از پنج hitters در این بازی و زمانی که یکی داغ است/دیگر نه آن را نشان می دهد. و آن را نشان داد در روز جمعه.

قاضی قرار داده و شاید یک C-plus نوسان در یک Ryan وبر موبایل و کامپیوتر بود که خال خال در پایین منطقه اما نه به خاک سپرده شد پایین به اندازه کافی دور. او گرفتار پایان آن و flicked آن بیش غرفه در مرکز برای اجرا در سومین زمین باز یافته است که ثابت می تواند تفاوت در این یکی.

قاضی دارای سه homers و هشت RBIs این فصل اعداد در تضاد کامل با مارتینز که هنوز به ضربه اجرا خانه است و فقط سه RBIs همه آنها را در آینده در روز افتتاحیه.

روز جمعه تمام اجرا می شود به ثمر رساند بودند خانه اجرا می شود با قاضی گاردنر و جیو Urshela رفتن عمیق برای Yanks و مایکل Chavis آینده schnide با اولین هومر از سال بدون مسرف به چپ در زمینه یانکی ها lefty اردن مونتگمری که تن به تن یک بازی بزرگ در بازگشت از تامی جان عمل جراحی است.

2. یانکی ها باید بی پایان فرشهای; Red Sox باید فقط کمی

مونتگمری عالی بود چاد سبز خجالت ساکس با خود بالا-90s گرما و سپس آنها را پژمرده و بی سر و صدا به شب.

وبر واقعا تلاش برای به دست آوردن ناشران برای دومین بار در این فصل است. ساکس’ سوم استارت برای شروع سال Weber کار خود را در اواسط 80s مسائل همه در اطراف منطقه 3-⅔ نوبت پیاده روی چهار و اجازه می دهد سه اجرا می شود. او نداشتم و کسی را برای دومین مستقیم بازی.

وبر به وضوح علامت سوال میاد فصل اما Sox نشان داده اند فراوانی از اعتماد به نفس در او پس از یک قوی بهار آموزش در فوریه. او به نظر می رسد مثل او ممکن است بالقوه برای groundball-متخصص نقش در اغل گاو یا حشم اما آن را سخت برای دیدن ساکس رقابتی بودن زمانی که آنها شروع به او را.

فیلیپس والدز است که به دنبال مانند یک مسکن و آستین برایس نشان بالقوه اما آبجو و وبر بیش از حد آسان برای یانکی ها در روز جمعه.

3. بیشتر زنگ برای Red Sox دفاع

در سمت روشن دفاع خوب بود.

آنها نیاز به برخی از حرکت در این منطقه است. رافائل Devers است شروع به گرفتن زمان خود در پایه سوم و Xander Bogaerts ساخته شده فوق العاده do-or-die بازی با Chavis اهدای توپ را به خوبی در پایه اول. خوزه Peraza پخش همه چیز را صاف و در دوم و مسیحی Vazquez پایین آمد و با پایان دادن به عقب اعتصاب-او را به بیرون پرتاب-او-دو بازی.

مدیر سابق الکس کورا همیشه فکر می کردم این نشانه آن است که یک تیم در حال آمدن است همراه هنگام دفاع در حال بهبود است و در حالی که Sox به طور جدی مبارزه در ظرف و جستجو برای رقابتی کوزه حداقل آنها در حال گرفتن برخی از غرور در خود glovework.

چه می آید بعدی ؟

زاک Godley به نگاه بزرگ و Sox به شدت نیاز او برای ادامه که تسلط به اولین شروع خود را برای آنها در روز شنبه. او به مخالفت با Masahiro Tanaka که او برای اولین بار شروع فصل به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de