باز بعد یک مدت طولانی و طولانی پیش.

حداقل آن را احساس می کند مانند آن را یکی پس از دیگری زشت شب در Fenway پارک در دوشنبه هنگامی که Sox کردم ناهار خود را به دست آنها توسط متس نیویورک در یک 7-4 از دست دادن.

ساکس سقوط به 1-3 در فصل بوده است-به ثمر رساند 21-10 پس از روز افتتاحیه خود برنده شوید. هر سه ضرر و زیان شده اند غیر رقابتی است.

در اینجا سه takeaways از روز دوشنبه دست دادن:

1. انجام Red Sox یک برنامه با خود کوزه?

آن را ران Roenicke تقصیر او یک لت و پار تبادل کارکنان با توجه به آسیب های بیماری و عدم صرف قدرت در مقابل دفتر. اما جدید کاپیتان نیست به یک شروع بزرگ با کوزه او به اینترنت دسترسی دارند.

پشت ناتان Eovaldi در شماره 1 نقطه مارتین پرز و رایان وبر بودند لرزاند در آنها شروع می شود. جاش Osich ساخت اولین تفرج به عنوان یک درب بازکن در دوشنبه نگه داشته قطار رفتن در جهت اشتباه است.

Osich یک lefty داد تا دو اجرا در دو نوبت در 28 رزین قبل از Roenicke ساخته شده ترین سوال تصمیم از روز است. جفری چشمه lefty به دست آورد و از رنجرز برای سام تراویس در زمان بیش از به صورت بالا از متس سفارش که شامل چپ دست ضربه براندون Nimmo و سپس دو righties, Amed روساریو و پیت آلونسو این مشت زن که آمار 53 homers در سابقه و رکورد تازه کار در سال 2019.

با MLB جدید سه-خمیر حداقل چشمه تا به حال جوخه مزیت در مقابل Nimmo بود اما چپ در طرف اشتباه از آن در برابر روساریو و آلونسو. روساریو خاص و سپس آلونسو کاملا لعنتی یکی بیش از هیولا سبز برای دو اجرای هومر خود را برای اولین بار از سال است. زمین بود حلق آویز changeup راست پایین لوله.

پایین 4-0 اما نه خارج از آن هنوز Roenicke چپ چشمه در بازی.

ویلسون راموس یک righty دو برابر شده است به سرب چهارم کانو رابینسون رفت و سپس Dominic اسمیت یک lefty درد سه-اجرای شات است که در نهایت زدم چشمه بیرون از بازی.

اگر Red Sox در حال رفتن به استفاده از درب بازکن خود را در چهارم و پنجم نقاط در چرخش آنها باید به یک برنامه ریزی بهتر از در حال اجرا به عقب چپی که در اصل وارد بهار به عمق کوزه نمی رود به بسیاری از تاثیر این سال است.

دردناک قسمت چند بود که بعد چه شد.

2. زاک Godley نگاه غالب است. دوباره.

Godley یک نقطه روشن در Sox’ جفت از نمایشگاه بازی برابر Blue Jays هفته گذشته است. او نگاه تیز با یک برش منحنی ترکیب و که به خوبی بخشی از ساکس’ ضرب و شتم تا تبادل کارکنان.

اما او optioned است به شروع فصل یک حرکت که Roenicke توضیح داد: به عنوان یک رویه یکی به اجازه Godley استراحت برای چند روز قبل از او می تواند فعال, است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

کنجکاو حرکت است چرا Godley نبود استارت در روز دوشنبه بازی یا حداقل دوم پارچ استفاده می شود پس از Osich.

Godley یک بار دیگر به ارمغان آورد یک برش منحنی ترکیبی است که تا به حال متس کاملا فریب خورده. آنها چرخش و از دست رفته 15 بار در 53 رزین های خیره کننده رای و Godley به پایان رسید بدون گل چهار نوبت با هفت strikeouts بیشتر توسط Red Sox پارچ این سال است.

مایکل Conforto آلونسو و اسمیت — سه مورد که homered در این یک تمام شد مانع توسط Godley که زده هر یک از آنها.

Godley که زده از نزدیک به یک خمیر در هر زمین باز یافته بیش از خود بزرگ لیگ حرفه ای تقریبا قطعا باید گسترش نقش پس از این عملکرد اما در 60 بازی فصل که هر بازی در اصل شمارش به عنوان سه ساکس فرصت از دست رفته برای سرمایه گذاری بر روی هشیاری و سه شنبه شب ،

3. رافائل Devers مبارزه در دفاع.

این یک زمان مناسب به بازی بیس بال, آینده, چهار-ماه-استراحت طولانی با سه هفته از “بهار” آموزش به آماده شدن قبل از شروع بازی ها در ماه جولای در وسط یک بیماری همه گیر.

که در آن به بهانه پایان.

Devers به سادگی به نظر می رسد آمادگی. همه چیز به نظر می رسد خاموش و بی قراری در دفاع. زمان خود است همه اشتباه و خود را پرتاب شده اند در همه جا و گاهی بالا و خاموش علامت بار دیگر کم و در خاک است.

یکی دیگر پرتاب شد botched روز دوشنبه و او در حال حاضر ساخته شده است یک تعداد انگشت شماری از ضعیف نمایشنامه در چهار بازی.

در سمت روشن او دو برابر در هشتمین دور دوم خود آمار فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net