آن را چهار بازی در یک ردیف است که Red Sox کوزه اجازه داده اند حداقل هفت اجرا می شود.

ساکس در زمان یکی دیگر را در چانه شنبه زمانی که مت سالن ادامه داد: اجرای ضعیف شروع تبادل و Sox از دست داد به متس, 8-3.

آنها تبدیل به سومین تیم در لیگ های بزرگ برای از دست دادن چهار بازی پیوستن به مسابقات جهانی دفاع از اتباع و قرمز.

در اینجا takeaways:

1. این هیچ سرگرم کننده ضربه زدن هنگامی که شما در اوایل هر شب.

لحظه ای از بازی بود بدون شک کامل, تعداد پایگاه های لود شده هیچ کس-کردن زمین از متس’ rookie استارت دیوید پترسون در برابر J. D. مارتینز.

ساکس بودند پایین 3-0 در آن نقطه با تشکر از سالن پر از لکه عملکرد چهارم مستقیم بازی ساکس کردم هیچ چیز از خود شروع پارچ. فشار بر مارتینز احساس می شود می تواند از طریق صفحه تلویزیون.

پترسون, ساخت, خود, لیگ, اولین انداخت کشویی در سراسر قلب بشقاب و مارتینز در زمان یک برش whiffing از طریق زمین آن را به عنوان به پایان رسید و داخل strike zone.

ساکس به پایان رسید تا گرفتن فقط یک اجرا از زمین باز یافته با توجه به baserunning اشتباه توسط اندرو Benintendi و هرگز فرصت دیگری برای بازگشت به آن.

چه دشوار است آن را به نوسان خفاش ها که تیم خود را به پایین اجرا می شود چند در اوایل بازی هر شب ؟

“مرد آن را خشن فرض صادقانه” Xander Bogaerts گفت: سه شنبه شب ، “(Expletive) آن را دشوار است. آن را دشوار است. بدیهی است که آن را فقط مانند یک اجرا. آن را یک زن و شوهر از اجرا می شود و سپس آنها فقط پیدا کردن یک راه برای اضافه کردن در قبل از ما می توانید چیزی… این تیم فقط ساخته شده خیلی خوب ادبانه. ما ثابت کردیم که ما می آمد. ما قادر به انجام آن است. اما منظورم این است که اگر شما به نمره هشت, نه, 10 اجرا می شود در هر بازی من فکر می کنم صادقانه آن را کمی دشوار است.”

سالن را به دست آورد از Tigers به صورت جزئی لیگ جالب توجه در ماه ژانویه از نگاه خوب با یک تیز موبایل و کامپیوتر و fastball که مفید بود اما به برخی از نا به هنگام بازدید. او به پایان رسید 2-⅔ نوبت اجازه می دهد سه بازدید دو پیاده روی و سه اجرا می شود در حالی که قابل توجه ،

2. خوزه Peraza و کوین ستون به دنبال مانند خوب وانت.
ضربه leadoff بر اساس توصیه های آنالیز تیم در مقابل دفتر Peraza خود را ادامه داد خوب شروع فصل با 2-برای-4 بازی. او ضربه .333 به شروع فصل.

26-در سال infielder منتشر شد توسط لیورپول پس از ضربه .273 با .686 عملیات در بخش هایی از پنج فصل است. او به امضا رسید Sox به جای براک هولت به عنوان ابزار و را 3 میلیون دلار در سال 2020 است. او داوری واجد شرایط در سال 2021 اگر Sox را انتخاب کنید به نگه داشتن او را در اطراف.

ستون شده و داغ بیش از حد. او رفت 3-برای-4 با یک جفت از دو برابر و ضربه .583 در این فصل است.

دفاعی ستاره برای مدت زمان طولانی با آبی جیز ستون نشان داده خوب مخالف-زمینه سکته مغزی پس از وارد شدن معامله به غول اوایل سال گذشته است. او ضربه .264 با .735 OPS با غول به دست آورده و یک سال $4.25 میلیون مقابله با ساکس در این فصل است. او می تواند یک عامل آزاد پس از سال.

3. راست دست Austin برایس و Colten آبجو در واقع نگاه بسیار خوب است.

در حالی که چپ باید تلاش های Sox تا به حال یک زن و شوهر قوی نمایش آن از حق خود دست مسکن در روز سه شنبه.

برایس به دست آورد از Marlins این فصل نشان فریبنده حرکت از پایین بازو حافظه. او را زده دو در 1-⅔ نوبت اما لطمه دو اجرای هومر توسط J. D. Davis در زمین است که دیویس به سختی به اندازه کافی از. توپ محو شد آن را به عنوان شده plunked مزاحم قطب برای دو اجرا میکنه.

آبجو خود را به حال 95-mph fastball و تیز شکستن توپ کار به او زده از چهار 2-⅔ بدون گل نوبت. آبجو می تواند یک قطعه خوب در ‘قلم پس از ارسال 4.12 عصر و 52 strikeouts در 54-⅔ نوبت در سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de