سه takeaways از Red Sox’ 9-7 دست دادن به یانکی ها: Xander Bogaerts بود همه او می تواند

باور کنید نه به عنوان بد به عنوان Red Sox شده اند در این فصل تا به حال آنها به پایان رسید و پیروزی در استادیوم یانکی در یکشنبه شب و نقل مکان کرد به 4-6 آنها می شده اند یک پیروزی دور از حذفی تصویر.

چرا ما صحبت کردن در مورد برگشتی فقط 10 بازی به فصل ؟

خوب یک ششم از 60 بازی فصل در حال حاضر در کتاب است. و با هشت تیم در لیگ آمریکا با توجه به postseason این 3-7 Red Sox نیست از آن خارج نشده است.

اما پس از Xander Bogaerts همه چیز او می تواند به Red Sox شانس مت بارنز داد تا 7-6 سرب در هشتمین دور بر هارون قاضی دوم هومر از این بازی (و چهارم از سری) آن مطمئن احساس می کند مانند Sox پخته شده.

در اینجا سه takeaways:

1. چگونه Red Sox دوباره از این ؟

Bogaerts و رافائل Devers هستند برای همیشه پشت سر هم در سمت چپ زمین زیر کشت است که هر MLB سازمان خواهد در مورد خواب.

روز یکشنبه با سراسر کشور-تلویزیونی بازی در ESPN برای پایان سه بازی سری Bogaerts شد یک مرد در آتش و Devers جامعی از خود شروع کند به فلش چرم در پایه سوم و کلاچ با متهور هومر در هفتم است.

این همه چیز شما می توانید برای درخواست اگر شما در حال Red Sox. و آنها از دست داده است.

Bogaerts عناوین ساخته شده در هفته گذشته زمانی که او گفت: ساکس جرم قادر به بازگشت به بازی اما زمانی که آنها را به نمره هشت, نه, 10 اجرا می شود و هر شب آن را دشوار است. او صادق بود. باید آن بوده ام سخت برای تبادل کارکنان به شنیدن اما این حقیقت بود.

او را آرام رهبر این تیم شده است و برای برخی از زمان برای او را به رفتن 4-برای-4 با دو خانه اجرا می شود و از دست دادن یک بازی زمانی که آنها به ثمر رساند و هفت آن را باید بیش از دشوار است. آن را باید دلخراش. روحیه اش را تضعیف حتی.

Bogaerts آمار دو اجرا انفجار James Paxton در اولین ورود به Sox اولیه منجر شود.

Austin برایس بود بازکن برای ساکس با بدون گل اول باز یافته و سپس مت سالن داد تا چند اجرا می شود و ناگهان بازی شد یک خانه اجرا دربی.

قاضی رفت و با یک اجرای عالی در دوم. Bogaerts و Devers کوک سه اجرا تجمع در سوم. این لرزش به ثمر رساند دو مطلب در پایین سوم, سپس Bogaerts homered دوباره در پنجم برای بازپس گیری منجر شود.

این Yanks آن را در پایین زمین باز یافته با یک لوقا Voit هومر و Devers رفت و در بالای هفتم.

Devers شد یک میخ در دفاع بیش از حد ساخت یک جفت برجسته-حلقه نمایشنامه از جمله معجزه آسا توقف و پرتاب به ناخن قاضی مو در پایه اول.

اما زمانی که بارنز در آمد به درب او ثبت دو سریع ناشران و گناه کبیره از راه رفتن شماره 9 hitter وظیفه مایک Tauchman. Tauchman سپس به سرقت برده پایه دوم و گل در تنها توسط D. J. LeMahieu. بعد خمیر را قاضی کردم و کمربند-بالا موبایل و کامپیوتر و ارسال آن به ماه.

2. قاضی یک تیم.

بشقاب خود را پوشش آنقدر بزرگ است که آن را می کردم وحشتناک برای هر کسی که به زمین علیه او در حال حاضر.

او homered در پنج بازی مستقیم. او homered در تمام سه بازی در برابر ساکس. او homered دو بار در روز یکشنبه. و او همچنان به بازی ستارگان درست میشه.

قاضی شش homers از طریق هشت بازی مضحک سرعت برای هر کسی که در یک فصل کوتاه. او قفل شده است و در تابش اعتماد به نفس و یانکی ها نمی تواند به نظر می رسد به از دست دادن.

آنها 7-1 پس از رفت و برگشت از ساکس و نورد.

3. جکی Bradley جونیور و مایکل Chavis نیاز به یک استراحت

برادلی 0-for-4 است و در حال حاضر 0-for-16 با هشت strikeouts در گذشته 16 در خفاش. او شروع فصل داغ در intrasquad بازی و نگاه آماده به رول در چهار بازی اما به سرعت کاهش یافته و به یک رکود و ممکن است نیاز به یک استراحت. در ضمن الکس Verdugo صرف یکی دیگر از بازی بر روی نیمکت.

در پایه اول Chavis در تلاش است به Sox هر تهاجمی ارزش. او 0-برای-3 با دو strikeouts است و در حال حاضر 3-برای-19 (.158) با نه strikeouts در این فصل است. او نه رقابتی در برابر هر چیزی بالا در منطقه و به نظر می رسد مثل او حدس زدن یک احساس ناراحت کننده به مطمئن شوید.

میچ Moreland آمد روی نیمکت به زمین ضربه اواخر Chavis و اگر Moreland شد کاملا سالم به تعجب اگر او می تواند بازی در هر روز برای مبارزه دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید