دارای صدای تیک تیک: Brewer-توزیع کننده مقابله حرکت در Beacon Hill; Coronavirus بازدید AT&T درآمد

سنا تصویب سازش شنبه که حل و فصل دیرینه دشمنی بین هنر و صنعت تخمیر آبجو و توزیع صنعت اجازه می دهد تا یک کوچکتر آبجوسازی به انتخاب کردن قرارداد خود را با یک توزیع کننده اگر آنها احساس خود را با نام تجاری است که به درستی به بازار عرضه شد.

این موضوع شده است یک نقطه از مشاجره بین این دو صنعت برای بیش از یک دهه, اما آنها قادر به رسیدن به یک توافق که با هم بیش از آخر هفته پس از جیم کخ بنیانگذار بوستون آبجو و آبجو سام آدامز در زمان شرکت خود را خارج از ملاحظات.

سازش قانون خواهد در حال حاضر اجازه می دهد یک هنر و صنعت آبجو است که تولید کمتر از 250000 هزار بشکه آبجو از یک سال به پایان رابطه خود را با یک توزیع کننده پس از 30 روز اطلاع و جبران توزیع عادلانه بازار ارزش برای نام تجاری.

این لایحه به تصویب مجلس سنا 40-0 در روز پنج شنبه و در حال حاضر حرکت می کند به خانه که در آن هر دو حذفی و توزیع کنندگان باید اشاره کرد در مجلس رابرت herm n. crab به عنوان کسی که به تشویق دو طرف برای پیدا کردن زمینه های مشترک.

Coronavirus بازدید AT&T درآمد

Coronavirus sapped $2.8 میلیارد دلار درآمد از AT&T در آن در سه ماهه اخیر عمدتا در آن WarnerMedia تلویزیون و فیلم را بدست آورد. آن تلویزیون های ماهواره ای, کسب و کار, DirecTV, ادامه خونریزی مشتریان.

“من انتظار ما در حال رفتن به برخورد با برخی از این چالش های اقتصادی در COVID محیط زیست همانطور که ما حرکت رو به جلو است” AT&T مدیر جان Stankey گفت: در طول یک تماس با تحلیلگران پنج شنبه.

WarnerMedia درآمد کاهش 23 ٪ به $6.8 میلیارد دلار با توجه به عقب نشینی توسط تلویزیون تبلیغ به خصوص که وجود دارد زندگی می کنند, ورزش و سینما بسته شده است.

در بی سیم کسب و کار, AT&T بزرگترین درآمد بودند نسبتا ثابت لغزش با 1 ٪ کاهش به $17.15 میلیارد دلار است.

به طور کلی دالاس شرکت سود سه ماهه کاهش یافت و 65 ٪ به $1.28 میلیارد دلار یا 17 سنت در هر سهم.

تنظیم برای دارایی اختلال هزینه ها و موارد دیگر درآمد آمد به 83 سنت در هر سهم. وال استریت انتظار هر سهم سود 78 سنت بر اساس یک نظرسنجی که توسط تحقیقات سرمایه گذاری Zacks.

AT&T سهام کاهش یافت و کمتر از 1 ٪ به $29.91 پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de