دارای صدای تیک تیک: کمک های مالی برای کمک به سواحل محلی; زغال اخته برداشت احساس فشار از همه گیر

یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای تمیز کردن سواحل و آبهای در ماساچوست ساخته شده است بیش از $200,000 در کمک های مالی به ده ها تن از بوستون-منطقه سازمان برای حفظ سواحل قابل دسترس و امن است.

کمک های مالی از نجات بندر/صرفه جویی در خلیج آخرین ماه به 39 ساحل, دوستان گروه ها و سازمان های اجتماعی به عنوان بخشی از خود را امن تر و بهتر سواحل برنامه با همکاری اداره حفاظت و تفریح و سرگرمی.

کمک های مالی به نفع سواحل در لین Nahant, ریور, Winthrop شرق بوستون جنوبی بوستون, Dorchester, کوئینسی و بدنه.

آنها را به حمایت از تلاش برای نگه داشتن این منطقه در سواحل عمومی امن و باز در تابستان امسال و همچنین رایگان reimagined, ساحل, رویدادها و برنامه های که coronavius همه گیر گذشت و عمومی برنامه نویسی به راحتی می توانند رزومه نجات بندر/صرفه جویی در خلیج مدیر اجرایی کریس مانچینی در بیانیه ای گفت.

“به عنوان کشور همچنان به مبارزه با چالش های هر دو COVID-19 همه گیر و عواقب ناشی از نژادپرستی نظاممند امن و قابل دسترس آبی و فضاهای سبز مانند منطقه سواحل عمومی از Nahant به Nantasket مهم تر از همیشه گفت:” مانچینی.

برداشت زغال اخته احساس فشار از همه گیر

کمتر گردشگران کاهش رستوران فروش و کمبود کارگر می تواند مشکلات را برای مین زغال اخته وحشی تولید کنندگان که در حال آماده سازی برای شروع برداشت در میان همه گیر.

این زغال اخته وحشی کمیسیون و دیگر سازمان های کشاورزی کار کرده اند با دولت به اطمینان حاصل شود که “ما مهاجران و ویزا و مهاجرت نیروی کار نیروی کار می گوید:” پاتریشیا Kontur, مدیر برنامه های این کمیسیون است.

دنیس الکساندر که با شوهرش صاحب اسکندر وحشی مین زغال اخته گفت NewsCenterMaine که کاهش رستوران فروش چالش برانگیز خواهد بود. اما تولید کنندگان امیدوار محلی را مصرف ذغال اخته وحشی و حمایت از کشاورزان محلی, او گفت:.

مین مرکز کنترل بیماری گزارش روز شنبه که دو Mainers کشته و 18 نفر دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im