دارای صدای تیک تیک: Johnson & Wales به فلوریدا, کلرادو, دانشگاه; دیزنی بازیگران می خواهید تاخیر در بازگشایی

Johnson & Wales دانشگاه را فلوریدا و دانشگاه کلرادو در پایان سال تحصیلی بعدی آن را به عنوان محور و دور از تصویر خود را به عنوان یک مهمان نوازی و مدرسه آشپزی برای گسترش تحصیلی خود را ارائه رود آیلند مبتنی بر مدرسه پنج شنبه اعلام کرد.

“ما هیجان زده در مورد حفظ ریشه های ما در آشپزی و مهمان نوازی بلکه رشد فراتر از آن است که به جذب گسترده تری در دسترس دانش آموزان, دانش آموزانی که علاقه مند هستند در بسیاری از مناطق دیگر” صدراعظم Mim Runey گفت.

دانشگاه امنا تصمیم گرفت که شمال میامی و دنور دانشگاه بودند نه از نظر مالی پایدار است.

Coronavirus همه گیر ممکن است شتاب تصمیم به بستن دانشگاه ها بود اما نه عامل تصمیم گیری Runey گفته مجله پراویدنس.

به منظور گسترش تحصیلی خود را ارائه Runey گفت: این دانشگاه قصد دارد با آوردن چند رؤسای جدید و به دنبال مجوز برای برخی از ادارات از جمله طراحی و مهندسی و هنر و بهداشت و علم است.

مدرسه همچنان به کار بر روی آن سقوط همه گیر برنامه یادگیری.

دیزنی بازیگران می خواهید تاخیر در باز کردن

این اتحادیه به نمایندگی از بازیگران در والت دیزنی جهانی روز پنجشنبه گفت که این شرکت باید به تعویق انداختن استقبال از بازگشت مهمانان در آن فلوریدا پارک که در حال برنامه ریزی برای بازگشایی ماه آینده و پس از اینکه بسته از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام گفت: معلوم نیست که چگونه دیزنی جهانی می تواند “مسئولانه” بازگشایی به عنوان coronavirus موارد همچنان در اوج در دولت آفتاب. اتحادیه نشان دهنده حدود 600 بازیگران در دیزنی جهان, از مجموع نیروی کار 77,000 کارکنان در رفت و آمد مکرر. آن گفت: همچنین نگران بود که به اندازه کافی تست برنامه ریزی شده بود برای این بازیگران است که قادر به استفاده از ماسک صورت در هنگام انجام شغل خود را.

این درخواست یک روز پس از دیزنی گفت: این امر تاخیر در بازگشایی آن در کالیفرنیا پارک.

Disney World نمایندگان نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

دیزنی جهان چهار پارک ها میله میله شروع به باز کردن جولای 11. رفت و آمد مکرر در حال حاضر بازگشایی برخی از هتل ها و رستوران و خرید منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید