هیچ کدو تنبل غول این سال — Topsfield نمایشگاه آخرین عمده New England جشنواره می شود بیش از coronavirus نگرانی.

اسکس جامعه کشاورزی اجرا می شود که چند روز امر اعلام کرد: “تصمیم دشوار” در روز چهارشنبه.

“ما درک می کنیم تاثیر این تصمیم برای کسب و کارهای کوچک خانوادگی مزارع رقبا و شرکت کنندگان و ناامیدی از صدها نفر از هزاران نفر از مردم” مدیر کل James اوبراین در بیانیه ای گفت: در این نمایشگاه ، اما او افزود: “ما به عنوان برنامه ریزی شده روز باز کردم و نزدیک روشن شد که ما می تواند ایجاد یک سرگرم کننده امن و لذت بخش که تجربه fairgoers آمده اند به انتظار و سزاوار است.”

“آمریکا قدیمی ترین نمایشگاه” به ندرت لغو شده است پس از آن راه اندازی شد در سال 1818 — بسته شدن یک بار با توجه به آنفلوانزای اسپانیایی و دوباره در طول جنگ جهانی دوم است.

Topsfield لغو شرح زیر است کسانی که از E در غرب اسپرینگفیلد و دیرفیلد عادلانه در نیوهمپشایر به عنوان اصلی جشنواره ها و رویدادهای ورزشی همچنان قربانی این بیماری همه گیر.

Pret a Manger کرکره بوستون مکان

لندن-بر اساس ساندویچ, زنجیره ای Pret A Manger است به طور دائم بسته شدن آن بوستون رستوران با استناد به یک کاهش در فروش میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این بود که ما قصد به انجام همه چیز ما می تواند به صرفه جویی در شغل” Pret مدیر عامل پنو Christou در بیانیه ای گفت. “آن روز غم انگیز برای تمام Pret, خانواده, و من ویران خواهد بود که ما از دست دادن اعضای تیم است. اما ما باید این تغییرات وفق دهند به خرده فروشی های جدید محیط زیست است.”

زنجیره ای که پریدند در سراسر تالاب در اوایل 2000s گفت: آن را نزدیک 17 مغازه ها در سراسر بوستون و شیکاگو در حالی که کسانی که در نیویورک و واشنگتن و فیلادلفیا باز خواهد ماند. همراه شد و در حال حاضر از سرویس بعد از ظهر چهارشنبه در Pret محل Boylston خیابان. مکان های دیگر در اینجا شامل Longwood, ایستگاه جنوبی و مرکز شهر عبور می کند.

فروش در سراسر Pret را مکان ایالات متحده را سرنگون 87 ٪ در سال در سال در طول بحران بهداشت عمومی. زنجیره ای نیز بسته 30 مکان در انگلستان آن را به عنوان تجربه “بسیار کندتر بهبود” وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de