تنگ مسابقه در نبرد به بالای coronavirus cluelessness قرعه کشی

به یاد داشته باشید هنگامی که یک تعداد انگشت شماری از مشاهیر crooning “تصور” را به اپل بیشتر-از-touch پاسخ به کروناویروس?

وای! کسانی که روزهای خوب.

من می خواهم برای معذرت خواهی به Gal Gadot و لیست دوستان شما. آنها نفرت انگیز? بله. آنها تن-ناشنوا هر دو ظاهرا و به معنای واقعی کلمه? بله. اما لعنت من تا به حال هیچ ایده آنچه که در آینده در فروشگاه.

از چند ماه گذشته شده است یک نمایشگاه از لیبرال نفاق. اما می شود که روبان آبی به عنوان بزرگترین ساختگی?

در ابتدا من ساده لوحانه فکر, بیل د Blasio قرار بود به نقطه بالا. پس از همه, خود, وحشتناک سیاسی و غرایز او گمراه در هر وضعیت. در اوایل ماه مارس در حالی که ترس از همه گیر شروع به سرعت در حال افزایش نیویورک شهردار تشویق مردم به حفظ و بیرون رفتن برای غذا خوردن. وقتی این شهرستان خبر داد قرنطینه دستورالعمل برای ساکنان de Blasio گرفتار شد رفتن به سالن ورزش.

به طور طبیعی من فرض هیچ کس نمی تواند بیل را در سطح نخوت و بی کفایتی. او در لیگ از خود من فکر می کردم.

اما پس از آن سخنران نانسی پلوسی تبدیل به د Blasio و گفت: “نگه دارید من آبجو.” در واقع “نگه دارید من بستنی” دقیق تر خواهد بود.

80 سال بلندگو به حال خود سهم عادلانه از روابط عمومی حوادث در حالی که برخورد با این بیماری همه گیر. در حالی که تهمت بود تعطیل سفر از چین پلوسی infamously تشویق مردم به بازدید از سان فرانسیسکو چینی. اما برای قرار دادن گیلاس در بالا از دو استاندارد بستنی و مغز گردو — او بعد از آن به نظر می رسد در اواخر شب تلویزیون را به او نشان دهد گران مجموعه ای از Jeni بستنی. “و ما فقط restocked بستنی” او با افتخار به او باز دو زیر صفر یخچال-فریزر.

اما زمانی که این هک نیست تثبیت شده در دسر یا دمبل آنها اختصاص خود به سیاسی کردن این بیماری همه گیر. اما شما می توانید آنها را سرزنش برای احساس ناامید شدید ؟ خود ریاست جمهوری امیدوار نمی کند بسیار الهام بخش اعتماد به نفس.

صحبت از جو بایدن سابق معاونت نیست دست زدن به این بیماری همه گیر به خصوص به خوبی یا.

یک سال پیش بایدن بود مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن مواضع سخت در برابر چین است. او rambled “چین در حال رفتن به خوردن ناهار ؟ در تاریخ آمده است ، آنها حتی نمی توانند بفهمند که چگونه برای مقابله با این واقعیت است که آنها در این بخش بین چین دریا و کوه در شرق منظورم در غرب است.”

پس از همه گیر آمار و تهمت ممنوع سفر از چین بایدن با برچسب حرکت به عنوان بیگانه. او پس از تلنگر-شکست مواجه در آن موضع. به قول جان کری و بایدن برای چین ممنوعیت قبل از او در برابر آن.

اما آن است و نه فقط سیاستمداران که در حال شکست مفتضحانه.

نشانه پدرخوانده موسیقی آن است که Fredo را به نوبه خود.

این هفته در سی ان ان نشان می دهد, Chris Cuomo متنبه افرادی که جرأت شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل برای رفتن به خارج در آب و هوای گرم.

“نگاه کنید این احمق ها. احمق ها! من می دانم که آنها می خواهند به خارج وجود دارد. احمق ها! آن را در مورد شما چه در مورد افراد دیگر؟”

این احساس فقط دیروز Cuomo, شد با شکستن قوانین خود را. در واقعیت, آن را بیشتر شبیه به یک ماه پیش. پس از اعلام به جهان است که او تا به حال قرارداد یک مورد از coronavirus کومو سپس رو به رویارویی با یک شهروند نگران در Hamptons. انسان که کومو به عنوان یک “jackass, بازنده, چاق تایر دوچرخهسواری” مشکل شد که سی ان ان میزبان بود و نه اجتماعی فاصله به درستی. از “بازنده” بود با جسارت می گویند به کومو “برادر شما است coronavirus تزار و شما حتی پس قوانین — سفر غیر ضروری.” دوچرخهسواری اشاره نکرده است که آیا یا نه کومو تهدید به پرتاب او را به پایین پله ها در طول این روبرو می شوند.

چند روز بعد کومو ثبت شده خود را “در حال ظهور” از زیرزمین خانه خود را رسما پس از دوره نقاهت بعد از ویروس. اگر آن را برای او در راه سفر از نیویورک به همپتون و بسیار عمومی رویارویی با این مرد تایر دوچرخهسواری شما تقریبا می خواهم فکر می کنم او می خواهم واقع شده است پایین زیرزمین تمام وقت!

Fredo به مراتب بدترین آیا به من بگو, نه به عنوان من مجرم.

تا — وجود دارد غیر منتظره اواخر ورود به حوزه وسیعی از منافقان!

پروفسور نیل فرگوسن.

فرگوسن دانشمند که هراسان مدل کمک به ایجاد انگیزه در انگلیسی مستند.

اما او در حال ساخت عناوین چیز دیگری است. با توجه به آفتاب پروفسور نیل فرگوسن استعفا داد به عنوان دولت coronavirus دانشمند پس از “شکستن قفل قوانین خود را برای دیدار با ازدواج عاشق.”

من یک بیت از مشاوره برای “کارشناس” اپیدمیولوژی: استاد, heal thyself.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im