تیم بنز: بهترین گیرنده گسترده ای در دسترس است ؟ یا بهترین بازیکن در دسترس است ؟ نظرات متفاوت است.

حدود یک ساعت پیش

بسیاری از سال در پیش نویس NFL های استیلرز می گویند که آنها در حال گرفتن بهترین بازیکن در دسترس زمانی که آنها را انتخاب کنید.

بسیاری از سال من باور نمی کنم که. بسیاری از سال من فکر می کنم آنها ممکن است بهترین بازیکن در موقعیت بالاترین نیاز دارید.

در واقع این چیزی است که من ترجیح می دهم تیم را به هر حال.

اما زمانی که شما لازم نیست که در دور اول انتخاب به عنوان استیلرز نیست در این سال برای اولین بار از سال 1967—و شما باید به عنوان بسیاری از نیازهای به عنوان استیلرز انجام این حمله به عنوان یک سال بیشتر از همیشه که استیلرز به معنای واقعی کلمه می تواند رفته ام با “بهترین بازیکن موجود” در هر شماره از موقعیت های که ساخته شده حس.

در حال اجرا بازگشت. بینی مقابله با. هر یک از سه خط حمله اسلات. در داخل یا خارج linebacker.

اگر آنها تا به حال رفته “بهترین بازیکن در دسترس” برای هر یک از این حفره ها که ساخته ام مقدار زیادی از حس.

آن را ساخته ام مقدار زیادی از حس در گیرنده گسترده ای هم اگر بالا-10 بازیکن در موقعیت تا به حال شده است در حال حاضر برداشت در زمان استیلرز انتخاب شده در انتخاب شماره 49.

این زمانی است که استیلرز انتخاب نوتردام گیرنده گسترده تعقیب Claypool. او 11th گیرنده گسترده ای به هیئت مدیره. Claypool بود یک پسر که CBS ورزشی تا به حال تاریخ به عنوان 74 بهترین بازیکن در این پیش نویس است. ESPN تا به حال او را در 62. NFL.com او را به حال 59.

این خیلی برای من روشن است که استیلرز رفت با بهترین گیرنده گسترده ای در دسترس به عنوان بهترین بازیکن در دسترس است.

برخی استدلال می کنند اگر استیلرز حتی با موفقیت انجام داد که دیدن که چگونه بیلور را Denzel میمس (که به طور کلی دارای امتیاز بالاتر) هنوز انتخاب نشده.

نمی تواند بیش از حد آویزان است. زمانی که 10 بچه های دیگر بروید اول زیبایی در چشم بیننده است.

من فقط تعجب بود که “بيناست” 11th گسترده گیرنده قبل چه بوده است چهارم در حال اجرا به عقب J. K. Dobbins. او یک مرد است که تا به حال بیش از 5000 متری از داد و بیداد در ایالت اوهایو و 43 touchdowns طول زندگی حرفه ای او در کلمبوس.

با وجود داشتن NFL بهترین زمین بازی سال گذشته Baltimore Ravens تصمیم به انتخاب Dobbins شش میدارد بعد. یکی دیگر در حال اجرا پشت, ایالت فلوریدا در طب مکمل و جایگزین Akers رفت و سه بر میدارد قبل از آن به عنوان تاد Gurley جایگزینی با لس آنجلس قوچ.

نه به ذکر است بچه ها مانند ژاک Baun (Edge/ویسکانسین), Logan ویلسون (ILB, وایومینگ) و جاش Uche (لبه میشیگان) که ممکن است کمتر از رسیدن به پست های مربوطه خود را برای استیلرز از Claypool شد.

و استیلرز نیاز استعداد در تمام آن نقاط است.

من در هیئت مدیره با استیلرز گرفتن یک گیرنده گسترده در دومین یا سومین دور از این پیش نویس است. رفتن این عمق استخر استعداد برای به دست آوردن یکی در انتخاب شماره 49 با پتانسیل بسیار باقی مانده در دیگر موقعیت های مورد علاقه, چند, نشان می دهد چقدر مهم استیلرز باید با این فرض که نیاز به خارج در جرم.

این ذهنیت ما باید به بالا بردن ابرو.

که یا صحبت نمی کند و به خوبی از این تیم خوش بینی که بت اسمیت-شوستر می توانید ارتجاعی خود را از فقیر 2019 و خود تبدیل به سرب-سگ گیرنده گسترده همه پیتسبورگ می خواستم او را برای تبدیل شدن به پس از آنتونیو قهوه ای سمت چپ. و یا از آن صحبت می کند به عدم باور است که این تیم تا زمانی که امید به حفظ خدمات خود را رایگان در آژانس پس از این سال به پایان می رسد.

آن را نیز می تواند نشان می دهد که شاید استیلرز نمی کاملا به عنوان به فروش می رسد “زمانی که بن Roethlisberger می آید و او را همه چیز را ثابت مدرسه” از فکر به عنوان آنها ممکن است ذکراست. با استفاده از بالا انتخاب گسترده ای از نشان می دهد به من که حق رای دادن می خواهد برای کمک به Roethlisberger آنجا که این محاسبه بر او ارتقاء بقیه دریافت هسته.

به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که این تیم فقط امضا 6-پا-4, تنگ پایان اریک Ebron در آژانس رایگان. نبود او قرار بود عملا گیرنده گسترده و در پایان بدن به هر حال ؟

اما استیلرز مدیر کل کوین کلبر اصرار استیلرز نیست وارد این پیش نویس با یک “wideout یا نیم تنه” رویکرد.

“ما هرگز به آن به دنبال یک موقعیت” کلبرت گفت: شب جمعه. “ما ایده های که در آن نقاط قوت هستند. ما ایده های که در آن ما می خواهد. و اگر آنها مطابقت در certian امتیاز بزرگ است.

“ما هیجان زده است که بازیکن در دسترس بود به ما. در خاص است. نه آن موقعیت است. که تعقیب Claypool بازیکن در دسترس بود به ما.”

پس از انتخاب Claypool توهین آمیز و هماهنگ سفت Fichtner خواسته شد در مورد در حال حاضر به یک گیرنده گسترده پس از برداشت شد قبل از استیلرز آماده بودند تا اعلام کند.

“من می دانستم این بود که خیلی عمیق پیش نویس به صورت گسترده ای از گیرنده های” Fichtner گفت. “شما همیشه امیدوار است که به طور بالقوه یکی از آنها خواهد بود وجود دارد. آن را فقط اتفاق می افتد که تعقیب وجود دارد. و من بدجور خوشحالم که او بود.”

به عنوان او باید باشد. ما نباید به نوبه خود این را به بر هم زدن جلسه در مورد Claypool. این چیزی است که من در تلاش برای انجام. 6-پا-4 و 238 پوند Claypool بزرگ اندازه. او می تواند یک منطقه را انتخاب کنید. او تا به حال 13 touchdowns سال گذشته به همراه 66 جلب و 1,037 متری.

“انتظار نبود خیلی بد” گفت: Claypool. “زمانی که من رفت و در روز 2 من خواهد بود خوشحال است.”

به عنوان من مطمئن هستم که استیلرز طرفداران خواهد بود با Claypool به عنوان به خوبی. در نهایت.

در سال 2020 ، شاید نه خیلی.

Claypool است scouted به عنوان یک پسر است که اندازه و فیزیکی در سطح دانشگاهی است که ممکن است را ساخته اند تا برای عدم لهستانی و روش خواهد شد که در جوانب مثبت.

که یک معامله بزرگ نیست با امثال Ebron اسمیت-شوستر, Vance مک دونالد Diontae جانسون و جیمز واشنگتن در حال حاضر جلوتر از او در عمق نمودار. بنابراین شاید Claypool استعداد تر هستند به آسانی دیده می شود در 2021.

من فقط تعجب می کنم اگر استیلرز کنار برخی از بازیکنان که می خواهد کمک کرده ایم بیشتر در سال 2020 به عنوان یک نتیجه.

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

دسته بندی:
ورزشی | استیلرز/NFL | صبحانه با بنز | تیم بنز ستون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de