تیم بنز: مسابقات قهرمانی مربیان را تشویق پیت جف کاپل بماند

5 دقیقه پیش

می تواند شما را سرزنش او برای اینکه نا امید ؟

پنج زیان مستقیم. توسط blowouts. توسط ناخن biters. به 6-12 در سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس بازی.

پیت مربی تیم بسکتبال جف کاپل بود قطعا نا امید پس از تیم خود را 72-49 دست دادن به سیراکیوز در خانه در شب چهارشنبه.

“ما بچه ها که در حال بدست گرفتن بازی در اینجا و پوشیدن لباس برای اعطا” کاپل گفت: در “93.7 فن” postgame نشان می دهد. “و رک و پوست کنده که (کنه) من است.”

آن را متوقف نمی وجود دارد. زمانی که کاپل سوالات پاسخ داده شده در رسانه های اتاق پس از آن او سرد می شود. اما او هنوز هم نهفته.

“من نگران هستم که در مورد همه چیز” کاپل گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران بود که اگر تیم او نگرش ممکن است به جنوب به دلیل از دست دادن رگه. “و من نگران همه چیز از آنجایی که ما شده ایم از دست دادن. من فکر می کنم یک مربی طبیعت است نگران باشید. و من فکر می کنم که چیزهایی که نمی خواهید راست شما تمایل به نگرانی کمی بیشتر است.”

کاپل ابراز نا امیدی است که تیم خود را نشان نداده توانایی زیادی برای جستن به عقب از طریق آنچه که او به نام “خرد” از اواخر فصل بازی در ماه فوریه است.

“شما باید از نظر ذهنی به اندازه کافی دشوار جسمی سخت به اندازه کافی قادر به از طریق فشار. و ما نیست. ما نیست”

پیت برنده است فقط دو بار پس Jan. 22. شاید نگران کننده ترین برای طرفداران پیت به امید دیدن پیشرفت در این سال شکست برای صعود در اواخر این فصل است.

“کمی” کاپل در پاسخ وقتی پرسیده شد که اگر تیم خود را بهبود یافته است. “قطعا نه ماه گذشته است.”

مشخصات فنی پیت بهبود یافته در سال دو تحت کاپل. آنها 15 برنده این فصل با دو به طور منظم فصل بازی باقی مانده است. آنها تنها رفت 14-19 سال گذشته است.

با این حال طی دو بازی کاپل کاهش یافته است به دو قهرمانی NCAA-برنده مربیان — سیراکیوز را جیم Boeheim و ویرجینیا Tony Bennett.

بعد از هر بازی هر دو مربیان را تشویق کاپل بماند.

“آنها بازی کردم خیلی خوب بسکتبال در این سال” Boeheim اصرار شنبه شب.

“از آن زمان ادامه داشته باشد. “آنها بسیاری از بازیکنان جوان. خود را دانشجوی سال اول (جاستین hp networking) است که به عنوان خوب به عنوان هر دانشجوی سال اول در لیگ. نگهبانان خود را (خاویر جانسون و Trey McGowens) هنوز هم رشته. آنها در حال رفتن به بازیکنان واقعا خوب. آن را یک شبه اتفاق نمی افتد. می گویند آنها پایین سنگ است و نه حتی یک تقریب نزدیک از جایی که آنها بودند که جف در زمان بیش از. آنها در زیر آن است.”

که نه داغدار شرح که در آن چیزهایی که در ماه های پس از Kevin استالینگس اخراج شد.

آن را نیز به طور کامل و دقیق.

“این است که چگونه شما آن را ساخت” بنت گفت: پس از دفاع از قهرمان ملی کاوالیرز برنده در پترسن مرکز حوادث در شنبه 59-56. “شما جوان ها تجربه است. آن را سخت به نگه داشتن بچه ها خود را تا بالای کلاس سال است. اما مدل ما است. شما فقط می توانید آن را ببینید در حال آمدن است.”

پلنگ تا به حال عظیم تمام فلزی flameout سال گذشته از دست دادن 14 از 16 تا پایان فصل است. بنابراین حداقل در این سال تور از طریق ACC نشده است که کاملا بد است.

“آنها بهتر است و اگر آنها با هم ماندن و کار است که یک فرمول است که سخت به ضرب و شتم در بسکتبال کالج” بنت اضافه شده است.

در حال حاضر هر چند کاپل است پیدا کردن آن سخت را به نفع خود.

به همین دلیل است که او احتمالا نگه داشتن “نگران کننده” تا زمانی که حمایتی پیش بینی از Boeheim و بنت به ثمر می آیند.

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im