31 دقیقه پیش

است استیلرز ایمنی Minkah Fitzpatrick همیشه ناراضی خود را شرح شغل?

یا آیا او یک نقطه ؟

زمانی که Fitzpatrick درخواست یک تجارت از میامی دلفین ها در اوایل فصل گذشته ظاهرا بخشی از استدلال خود را برای انجام این کار این بود که او تعویض موقعیت های بیش از حد برای شهوت و میل خود در چارچوب میامی دفاع.

او به نظر نمی رسد هیجان زده شده توسط آن است. و نه مادرش.

پس از برخورد به Pittsburgh, فیتزپاتریک بود پناه میبرند در ایمنی رایگان موقعیت.

او با رونق است. آیا به عنوان استیلرز دفاع. از سال دوم دفاعی از آلاباما بخشی از هشت گردش در پیتسبورگ (پنج interceptions یکی مجبور اشتباه دو اشتباه بهبود). استیلرز به پایان رسید تا منجر NFL در takeaways با 38. و فیتزپاتریک بود به نام All-Pro.

اما گذشته هفت هفته از فصل او توپ را لمس کرد فقط دو بار. او یک پاس defensed در برابر کلیولند براونز در هفته 12. و او بهبود یک اشتباه برابر Cincinnati Bengals 22 متری downfield که باعث شد توسط Devin بوش.

در حال حاضر در 180 درجه روشن — فیتزپاتریک می گوید او می خواهد به مستقر در مکان های مختلف در اطراف این میدان دوباره.

“من نمی خواهم برای دیدن که رها کردن” فیتزپاتریک گفت: ESPN.com در هفته گذشته. “من می خواستم برای ادامه که این تاثیر در تیم من و که تاثیر در بازی. به دلیل آن هیچ سرگرم کننده هنگامی که شما در یک لحظه بحرانی و شما نمی توانید هیچ چیزی در مورد آن.

“هنگامی که شما حرکت در اطراف و شما یک قطعه متحرک در صفحه شطرنج, آن را سخت به دفاع و شما نمی توانید فقط بگو همه حق کارفرمایی در حال رفتن به به من نگاه کن و بگو او را در این نقطه هر ضربه محکم و ناگهانی” مثل من در سال گذشته بود. آن را به سخت تر و مشکل تر خواهد بود به من را از این بازی است.”

من سرخوردگی خود را. اما این تضاد به شکایت قبلی خود را در مورد وقت خود را در میامی.

بنابراین اجازه دهید را ببینید اگر Fitzpatrick پارس است تا حق درخت با بررسی که در آن دقیقا او سرچشمه گرفته در این زمینه که گردش رخ داده است.

در اولین بازی او به عنوان یک Steeler (3 هفته در سان فرانسیسکو), فیتزپاتریک آغاز شده و در وسط میدان. او 14 متری با توپ و تنها مدافع از روی صفحه نمایش. فیتزپاتریک آمد تا روی یک نوک انگشتانش توپ توسط جو Haden برای رهگیری. فیتزپاتریک هنوز 11 متری از خط داد و بیداد بعد از او گرفتار اهتزاز انحراف.

بعد در آن بازی او مجبور اشتباه 10 متری به پایین این زمینه در اجرای بازی که در آن یک بار دیگر Fitzpatrick شد تا صف های عمیق به اندازه کافی به خارج از قاب در ضربه محکم و ناگهانی.

Fitzpatrick’s دو بعدی interceptions شد در هفته 7 برابر تیم سابق خود. دوباره اول شد و با نوک انگشتانش توپ که در آن Fitzpatrick شد عمیق ترین بازیکن عقب و جلو آمد و در انحراف. دیگر در یک سوم-و-10 تقلا کردن 50 متری downfield.

Fitzpatrick’s انتخاب-6 touchdown در برابر Indianapolis Colts در هفته 8 رخ داده در خط دروازه پس از یک ضربه محکم و ناگهانی از 20. فیتزپاتریک بود درست در وسط میدان.

هفته آینده در برابر قوچ — stop me اگر شما قبل از این شنیده — Fitzpatrick بریتانیایی به یک نوک انگشتانش توپ که در آن او شروع به شکستن در آن حدود 18 متری از خط داد و بیداد.

فیتزپاتریک شد عمیق ترین بازیکن در شکل گیری زمانی که Javon Hargrave زدم توپ از جارد Goff دست در یک سوم پایین و آن را منعکس حق Fitzpatrick قبل از او آن را برای یک نمره.

بنابراین چه چیزی ما را از آن مطالعه ؟

خوب اول از همه پسر شد Fitzpatrick ذینفع بسیاری از مخفیگاه آنان می گذرد و گیر میکنه نورد حق را به او. اما جلال به او حداقل برای بودن در جای مناسب در زمان مناسب و پوشش زمین به دست آوردن وجود دارد.

استیلرز تا به حال بسیار کمی که فصل قبل زمانی که آنها تولید ناچیز 15 گردش سوم-کمترین تعداد در فوتبال است.

این شاخه از آن است که که هر چند تضعیف بخشی از Fitzpatrick قضیه است. در سه نفر از پنج interceptions آن را مانند او پشت دفاعی به چالش کشیده در وهله اول. دیگر استیلرز مدافعان بودند که هدف قرار دادند.

بنابراین آن را دشوار برای Fitzpatrick به استدلال می کنند که گردش متوقف آینده راه خود را بر اساس کارفرمایی اجتناب از او. شش نفر از هشت بار او توپ را به عقب به عنوان یک Steeler های QB نیست در آینده او را به شروع و یا توپ شد و خرابکاری.

بنابراین آن را مانند قوام و موقعیت او بود که مقدار یک متغیر در معادله.

وجود دارد یکی دیگر از خط استدلال در برابر Fitzpatrick استدلال. بیایید می گویند او حق و تهدید خود را در ثانویه spooked quarterbacks به اجتناب از تلاش بر بالای استیلرز دفاع و عکس پایین وسط میدان.

این است که یک چیز بد است ؟

استیلرز به پایان رسید چهارم در تنظیم متری در هر پاس تلاش در 2019. آنها 24 سال قبل از زمانی که Fitzpatrick هنوز هم در میامی.

که بهبود ممکن است حتی بیشتر اگر Fitzpatrick شده بود با این باشگاه در دو هفته اول این فصل است.

همچنین است که به می گویند که چگونه بسیاری از کسری از ثانیه در هر dropback Fitzpatrick ایجاد می شود که آن را به quarterbacks برگزاری بر روی توپ ؟ که بهبود پوشش در وسط سوم به سوم از دفاع تو باید کمک به استیلرز’ NFL پیشرو گونی در مجموع 54.

نگه داشتن در ذهن نیز با فیتزپاتریک در هیئت مدیره در ثانویه استیلرز لازم نیست به حمله رعد اسا به همان اندازه برای افزایش فشار است. آنها می تواند به حفظ پوشش با هفت بازیکن و رسیدن به کارفرمایی با چهار rushers اغلب در نتیجه آن را سخت تر برای کارفرمایی برای خلاص شدن از توپ.

انجام استیلرز واقعا می خواهید به رها کردن است که امنیت در خطر ابتلا به فشار پاکت برای چند گردش? آیا آنها می خواهند به اجرا خطر بیشتر پوشش رکود و عمیق نقش مجاز در نام Fitzpatrick توپ-هاوکینگ?

من نمی خواهد. به خصوص در پی چقدر بیشتر حل و فصل و منسجم دفاع به نظر می رسید با Fitzpatrick بازگشت وجود دارد. Fitzpatrick’s حضور ثابت در ایمنی رایگان موقعیت رفت و یک راه طولانی به سوی بهبود ارتباطات و بازداری مخالف QBs از پررنگ است.

چین و چروک اینجا و آنجا خوب است. اما اتخاذ یک Troy Polamalu-esque “قطعه متحرک در صفحه شطرنج?” Nah. غیر ضروری است.

کل این مکالمه می رود به یکی از نقاط من زمانی که تجارت رخ داده است. گرفتن فیتزپاتریک از جنوب فلوریدا — در حالی که ارزش هزینه در دور اول انتخاب شد و هنوز هم انجام می شود برای به دست آوردن رایگان ایمنی. یک پسر که بیشتر خطوط دورتر از توپ بیش از هر کس دیگری در این زمینه است.

استیلرز تلقی می شود که نیاز به اندازه کافی شایسته به آدرس با دور اول انتخاب کنید. و اگر شما به عضویت این نظریه که هر 1/11 از دفاع به همان اندازه به عنوان مهم به واحد اثربخشی و سپس مدافعان تجارت باید با نتایج راضی است.

بنابراین باید کادر مربیگری. و بنابراین باید به این بازیکن.

به همین دلیل است که آن را خنده دار به من که فیتزپاتریک در حال حاضر معکوس و البته درخواست برای تکمیل تلنگر به نقش او قبلا دوست ندارم.

اگر ترل ادموندز می تواند رابین به Fitzpatrick بتمن — به عنوان Ryan کلارک و کریس امید شد برای Polamalu را مستقل — سپس Fitzpatrick ممکن است بر روی چیزی.

یا شاید آنها می تواند پیدا کردن یکی دیگر از ایمنی بهتر مناسب برای انجام این کار. در هر صورت هر چند آسان تر از انجام گفت.

کوتاه از آن اتفاق می افتد من می گویند اندازه کافی به تنهایی.

آیا باعث می شود که Fitzpatrick مبارک یا نه.

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de